Results for Tonttu-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Pirkkola |
Organizer: |
HTU Stadi ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 18, 2021 to Dec 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m Perhosuinti Naiset 12 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
355 |
34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Tapaninen |
2009 |
HTU Stadi |
-.-- |
252 |
38.55 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelma Vuorre |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
240 |
39.19 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
231 |
39.71 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
223 |
40.20 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Amanda Agbroko |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
222 |
40.24 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aida Herranen |
2011 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
192 |
42.22 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Fan Wu |
2009 |
HTU Stadi |
-.-- |
154 |
45.42 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Natalie Wester |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
129 |
48.14 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jenna Suomela |
2012 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
121 |
49.25 |
+14.85 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lily Pettersson |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
115 |
50.02 |
+15.62 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elsa Suominen |
2012 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
-.-- |
113 |
50.36 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
107 |
51.28 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Seri Repo |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
103 |
52.01 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ella Kylmämaa |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
100 |
52.40 |
+18.00 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilia Björkhem |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
94 |
53.46 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sofia Ikonen |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
92 |
53.94 |
+19.54 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Milla Lehikoinen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
89 |
54.49 |
+20.09 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Victoria Davis |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
74 |
57.97 |
+23.57 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
61 |
1:01.65 |
+27.25 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alissa Brohez |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.12.2021 16.02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m Perhosuinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
471 |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eevi Hirsi |
2007 |
HTU Stadi |
-.-- |
419 |
32.58 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oona Söderlund |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
413 |
32.73 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
402 |
33.01 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
366 |
34.06 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
366 |
34.07 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
366 |
34.07 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
337 |
35.02 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
332 |
35.19 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Salonsaari |
2007 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
322 |
35.56 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
321 |
35.60 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
299 |
36.44 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
292 |
36.73 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
283 |
37.10 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
283 |
37.11 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
277 |
37.39 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Valeriia Timonina |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
268 |
37.77 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
258 |
38.26 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
244 |
38.99 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Hanna Reinikainen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
160 |
44.90 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.12.2021 16.02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 50m Perhosuinti Naiset 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
402 |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
398 |
33.12 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronja Nevanko |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
372 |
33.89 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
365 |
34.10 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla Paavola |
2005 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
342 |
34.86 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pihla Junnila |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
336 |
35.06 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sanni Valtanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
326 |
35.39 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
258 |
38.28 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.12.2021 16.02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-18 16.03.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|