Resultat för Seriesim Div. 3, omg. 2
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 5x50m Frisim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Ystads Simsällskap |
15 |
|
|
|
|
|
|
2:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Tindra Alstierna |
2006 |
AO4606 |
|
28.35 |
|
|
|
|
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Tyra Rundgren |
2008 |
AQ1808 |
-.-- |
27.97 |
|
|
|
|
56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
Alice Strömberg |
2007 |
AB4207 |
-.-- |
30.15 |
|
|
|
|
1:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Leo |
2009 |
AA8609 |
-.-- |
30.92 |
|
|
|
|
1:57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isolde Ardin |
2010 |
AP6810 |
-.-- |
36.37 |
|
|
|
|
2:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malmö Kappsimningsklubb |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:40.80 |
+7.04 |
|
|
|
|
Tindra Magnusson |
2009 |
AO2209 |
|
33.40 |
|
|
|
|
33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Paulsson |
2007 |
AQ5807 |
-.-- |
30.36 |
|
|
|
|
1:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Matoussi |
2008 |
AU7408 |
-.-- |
31.60 |
|
|
|
|
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Erixon |
2009 |
AJ4209 |
-.-- |
31.27 |
|
|
|
|
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Aisa Cvrk |
2010 |
AF4410 |
-.-- |
34.17 |
|
|
|
|
2:40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
SK Hajen |
15 |
|
|
|
|
|
|
2:44.24 |
+10.48 |
|
|
|
|
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
|
28.77 |
|
|
|
|
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
AO2208 |
-.-- |
31.66 |
|
|
|
|
1:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viola Modig |
2009 |
AE0609 |
-.-- |
35.80 |
|
|
|
|
1:36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Engström |
2010 |
AK6610 |
-.-- |
36.38 |
|
|
|
|
2:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Bruér |
2007 |
AB5207 |
-.-- |
31.63 |
|
|
|
|
2:44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sjöbo Simsällskap |
14 |
|
|
|
|
|
|
2:47.27 |
+13.51 |
|
|
|
|
Clara Andersson |
2010 |
AM6210 |
|
41.30 |
|
|
|
|
41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
-.-- |
30.06 |
|
|
|
|
1:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Isabella Stoltz |
2008 |
AI1208 |
-.-- |
34.20 |
|
|
|
|
1:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Banze |
2010 |
AM6410 |
-.-- |
33.29 |
|
|
|
|
2:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
-.-- |
28.42 |
|
|
|
|
2:47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simklubben Sydsim |
15 |
|
|
|
|
|
|
2:49.42 |
+15.66 |
|
|
|
|
Gabija Jurgilaityte |
2010 |
AU5210 |
|
41.96 |
|
|
|
|
41.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stefani Panovski |
2009 |
AT8209 |
-.-- |
36.73 |
|
|
|
|
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Haglund |
2008 |
AD9208 |
-.-- |
30.27 |
|
|
|
|
1:48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
-.-- |
29.67 |
|
|
|
|
2:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Elinor Fröjd |
2007 |
AO4807 |
-.-- |
30.79 |
|
|
|
|
2:49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
SK Triton |
0 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-12-04 16:28:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 16:44:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|