Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
19. nov 2021 to 21. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer 1-11 years - Finale |
|
|
Sponsor |
FysioDanmark Varde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silke Grene |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
190 |
44.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.46 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
167 |
46.53 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.01 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
164 |
46.88 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.11 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
142 |
49.11 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.67 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Drewsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
140 |
49.41 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.49 |
(-17.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cecilie Lygum Kristensen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
133 |
50.21 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.49 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lærke Lykke-Kjeldsen |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
122 |
51.66 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.43 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
115 |
52.74 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.78 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sophia Perrier |
2011 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
114 |
52.90 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma Katrine Mølgaard Gand |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
110 |
53.42 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.10 |
(-9.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
108 |
53.87 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.84 |
(-10.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sille Lindberg |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ej fortsat bevægelse v 25 m |
|
|
|
|
- |
|
Frida Kamgaard |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Maveliggende v 23 m |
|
|
|
|
- |
|
Clara Kirk Øgendahl |
2012 |
Kolding SK |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
- |
|
Mathilde Kaltoft |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Træk i banetov v 40 m |
|
|
|
|
- |
|
Agnes Klippert Klinkowsky |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-11-2021 09:58:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer 12-13 years - Finale |
|
|
Sponsor |
FysioDanmark Varde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
316 |
37.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.18 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
286 |
38.92 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.54 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amalie Haals Jensen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
284 |
39.04 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.46 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding SK |
|
269 |
39.76 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.46 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alberte Raunskov |
2009 |
Kolding SK |
|
268 |
39.78 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.57 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
264 |
40.01 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.12 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
246 |
40.95 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.59 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
241 |
41.22 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.15 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
238 |
41.42 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.77 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofie Emily Clavsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
230 |
41.87 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.29 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
229 |
41.94 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.36 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
226 |
42.10 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.14 |
(-5.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
207 |
43.36 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.17 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
201 |
43.75 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.99 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
200 |
43.83 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.53 |
(-2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
199 |
43.94 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.02 |
(-4.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Thea Aggerholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
185 |
45.03 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.73 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
183 |
45.19 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.49 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aksah Perrier |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
167 |
46.55 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Olivia R. Christensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
158 |
47.42 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.43 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lærke Sofie Flindt |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
156 |
47.60 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.62 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Frida Agerskov |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
154 |
47.81 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.32 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vera Vildrik Thougaard |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
151 |
48.10 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.28 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
145 |
48.76 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.00 |
(+3.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
137 |
49.69 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.83 |
(-6.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Silje Sofie Sig Heiberg |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
132 |
50.38 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.53 |
(-3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mathilde Mathiasen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
96 |
55.89 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.12 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Sofie Boulund |
2009 |
Kolding SK |
|
73 |
1:01.38 |
+23.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.49 |
(-4.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Udsvøm på maven efter vending v 25 m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-11-2021 09:58:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer 14-15 years - Finale |
|
|
Sponsor |
FysioDanmark Varde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
489 |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.73 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
Frem Odense |
|
425 |
34.12 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.16 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
415 |
34.41 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.58 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
|
374 |
35.60 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.27 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Augusta Dalsgaard |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
353 |
36.31 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.42 |
(-6.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nanna Højstrøm |
2007 |
Kolding SK |
|
352 |
36.34 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.18 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
335 |
36.93 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.41 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
Kolding SK |
|
332 |
37.05 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.64 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
330 |
37.12 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.57 |
(-1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
328 |
37.21 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.96 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karoline Drescher |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
|
309 |
37.94 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.09 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Esther Korsholm |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
290 |
38.75 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.46 |
(-6.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emilia Spangsberg |
2007 |
Kolding SK |
|
281 |
39.15 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.40 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
258 |
40.28 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.32 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
236 |
41.51 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.20 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maja Germansen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
222 |
42.38 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emilie Nørskov Graversen |
2007 |
HGF Svømning |
|
207 |
43.39 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.89 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
|
205 |
43.49 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.41 |
(+9.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Katrin Stone |
2008 |
Kolding SK |
|
188 |
44.75 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
134 |
50.14 |
+17.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.68 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-11-2021 09:58:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer 16 and older - Finale |
|
|
Sponsor |
FysioDanmark Varde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
459 |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.14 |
(+1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
455 |
33.37 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.36 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johanne Heilmann |
2005 |
Kolding SK |
|
444 |
33.63 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.45 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
429 |
34.02 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.73 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
426 |
34.11 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.68 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria Broch |
2004 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
412 |
34.49 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.61 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
394 |
34.99 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.98 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
386 |
35.23 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.26 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maia Bødtker |
2005 |
HGF Svømning |
|
377 |
35.53 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.75 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Kolding SK |
|
368 |
35.79 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.88 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
344 |
36.62 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.88 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liv Bendixen |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
278 |
39.31 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.51 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Trine Ydemann Pedersen |
2003 |
HGF Svømning |
|
269 |
39.74 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.93 |
(-10.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding SK |
|
252 |
40.60 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.66 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-11-2021 09:58:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-11-2021 10:24.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|