Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
19. nov 2021 to 21. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 1-12 years - Finale |
|
|
Sponsor |
24/7 Tømrer og Snedker ApS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William To Frederiksen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
205 |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.25 |
(-5.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
145 |
1:32.91 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.43 |
(-4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
|
111 |
1:41.69 |
+18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Jittipat Nielsen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
93 |
1:47.62 |
+24.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.88 |
(-7.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anton Rasmussen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
88 |
1:49.73 |
+26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Albert Rasmussen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
83 |
1:51.66 |
+28.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.33 |
(-10.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laurids Agerskov |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
79 |
1:53.72 |
+30.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.54 |
(-22.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Malte Thomsen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
78 |
1:53.94 |
+31.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.25 |
(-23.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
William Kiørboe |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
70 |
1:58.16 |
+35.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.38 |
(-25.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
67 |
1:59.87 |
+36.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.48 |
(-11.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Wictor Byriel |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
66 |
2:00.82 |
+37.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.73 |
(-16.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-11-2021 11:04:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 13-14 years - Finale |
|
|
Sponsor |
24/7 Tømrer og Snedker ApS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
330 |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.32 |
(-2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theodor Lindhardt Delbing |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
258 |
1:16.76 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.21 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
257 |
1:16.88 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.40 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
253 |
1:17.26 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.74 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
245 |
1:18.07 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.39 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mads Kvorning |
2008 |
Kolding SK |
|
230 |
1:19.70 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.77 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
216 |
1:21.39 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.58 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
211 |
1:22.10 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.22 |
(-4.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emil Asger Møller |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
207 |
1:22.61 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.90 |
(-3.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
187 |
1:25.42 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.47 |
(-3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
William Winther Sørensen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
176 |
1:27.13 |
+16.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.28 |
(-6.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
166 |
1:28.84 |
+18.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.41 |
(-4.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Gørup Godthjælp Povlse |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
157 |
1:30.55 |
+19.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.93 |
(-8.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
Kolding SK |
|
155 |
1:30.83 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.51 |
(-18.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lasse Lee Bang Brodersen |
2009 |
Frem Odense |
|
150 |
1:31.83 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.32 |
(-19.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Bertram Hjortshøj |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
150 |
1:31.89 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.31 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
144 |
1:33.15 |
+22.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.84 |
(-10.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
100 |
1:45.18 |
+34.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.55 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
94 |
1:47.33 |
+36.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.00 |
(-7.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Adrian Valentin Andersen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
90 |
1:48.84 |
+38.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.03 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Noam Lykke-Kjeldsen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
79 |
1:53.61 |
+42.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.46 |
(-5.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Amine Djebara |
2008 |
Frem Odense |
|
61 |
2:03.87 |
+53.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.92 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Willum Sullivan Sommer |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-11-2021 11:04:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 15-16 years - Finale |
|
|
Sponsor |
24/7 Tømrer og Snedker ApS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
|
444 |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.91 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
|
420 |
1:05.25 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.04 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
401 |
1:06.25 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
356 |
1:08.96 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.77 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Magne Andersen |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
329 |
1:10.79 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.28 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Egholm Husted |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
324 |
1:11.12 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.78 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
317 |
1:11.63 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.55 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
265 |
1:16.08 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.51 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Juul Dahl |
2006 |
HGF Svømning |
|
257 |
1:16.83 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.76 |
(-5.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
245 |
1:18.05 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Felix Nielsen |
2006 |
Fredericia Svømmeklub |
|
239 |
1:18.72 |
+14.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.58 |
(-15.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
237 |
1:18.95 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.52 |
(+8.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
180 |
1:26.50 |
+22.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.13 |
(-5.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sebastian Holler Bødtker |
2007 |
HGF Svømning |
|
170 |
1:28.16 |
+24.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.93 |
(-3.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Christian Lind Petersen |
2007 |
Frem Odense |
|
169 |
1:28.32 |
+24.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.69 |
(-20.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Simon Paschke |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
162 |
1:29.54 |
+25.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.23 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Andreas Birkmose |
2007 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
130 |
1:36.46 |
+32.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.29 |
(-2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-11-2021 11:04:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer 17 and older - Finale |
|
|
Sponsor |
24/7 Tømrer og Snedker ApS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Bach-Valeur |
2004 |
HGF Svømning |
|
287 |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.79 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-11-2021 11:04:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-11-2021 11:05.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|