Results for IKM aluekilpailut 2021 Häme-/Kaakkois-Suomi
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
HäUS |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, T10,11,12-15 100m SKU 10 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Inari Rahtu |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
1:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sinna Leinonen |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
1:34.05 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.40 |
(-17.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ruut Veihtola |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.98 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Siikanen |
2011 |
Lahden Kaleva |
|
|
1:42.78 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.71 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alisa Vainio |
2011 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:45.15 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.37 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Tieaho |
2011 |
Nokian Pyry |
|
|
1:45.81 |
+12.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.24 |
(-6.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eevi Hannus |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
1:53.82 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lumi Kotiniitty |
2011 |
Uinti Tampere |
|
|
1:56.57 |
+23.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.06 |
(-5.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siiri Värikoski |
2011 |
Nokian Pyry |
|
|
DSQ |
|
|
75m |
|
|
|
SW 7.6 Eriaikainen kosketus seinään |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 31.10.2021 11.59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, T10,11,12-15 100m SKU 11 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Lappalainen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:23.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.39 |
(-5.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Relander |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:30.00 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.87 |
(-3.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tinja Valkama |
2010 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:33.19 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.41 |
(-4.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elisa Leinonen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:33.29 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.03 |
(-5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiia Väänänen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:33.93 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.17 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aino-Sofiina Siitarinen |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:34.22 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:35.27 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.76 |
(-3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sanni Mäkelä |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:36.87 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hertta Myllymäki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:38.77 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Minja Kautto |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:40.92 |
+17.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.21 |
(-8.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
saaga hakala |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:43.58 |
+20.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.83 |
(-8.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maija Oikemus |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
1:48.68 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Hamilton |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:50.48 |
+27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 31.10.2021 11.59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, T10,11,12-15 100m SKU 12-15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isla Leinonen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.81 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Saaga Keränen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:09.38 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.52 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nella Kortteinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
1:11.41 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.89 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Silva Salonniemi |
2006 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:12.19 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.76 |
(-3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Hinkka |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:12.95 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.74 |
(-9.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tytti Rantanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:13.18 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.15 |
(-2.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Janna Saloniemi |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:13.61 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.91 |
(-9.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
|
|
1:14.17 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.40 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liisa Peetsu |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:16.04 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.68 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oona Valtonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:17.14 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.31 |
(-4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Chiara Kippola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:17.28 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.90 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iines Kuvaja |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:18.00 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.63 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tiinu Tamminen |
2006 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:18.29 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.84 |
(+5.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nella Kuivanen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:19.27 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.74 |
(-6.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Veera Rantala |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:19.53 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.86 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elsa Joseph |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:19.60 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.61 |
(-2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Venla Rajala |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:20.03 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.74 |
(-8.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Julia Jurttila |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:21.14 |
+12.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.61 |
(-5.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maija Koski |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
1:21.30 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iida Pennanen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:21.41 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.99 |
(-4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nelli Hietala |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:21.78 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.88 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:22.32 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.48 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:22.45 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.30 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mea Makkula |
2006 |
Lahden Uimaseura |
|
|
1:22.82 |
+13.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.10 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aino Jääskeläinen |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:22.94 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.71 |
(-3.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Pinja Metsäpelto |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:23.51 |
+14.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.27 |
(-22.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Noora Ekman |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:23.84 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.11 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Pihla Lehtivuori |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:24.65 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.08 |
(-7.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Hanna Zautasvili |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:24.81 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.75 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Milja Juvonen |
2007 |
Nokian Pyry |
|
|
1:25.73 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.00 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jenna Myllyntausta |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:26.38 |
+17.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.23 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Minttu Mäkihannu |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:26.40 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.40 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Viiu Levola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:27.43 |
+18.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.51 |
(-17.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maisa Savisto |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
1:28.02 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.98 |
(-5.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sara Sadiqi |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:28.17 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.72 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Fanni Autio |
2007 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:29.79 |
+20.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.11 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Juuli Pulkkinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:30.83 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.88 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Aida Niilekselä |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:31.29 |
+22.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.46 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Venla Eronkoski |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
1:31.84 |
+23.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.36 |
(+2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ida Hamilton |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:32.02 |
+23.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.79 |
(-12.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ekaterina Burnevskaya |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:32.49 |
+23.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.05 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:32.62 |
+23.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.43 |
(-8.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Eveliina Päivärinta |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:33.46 |
+24.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.02 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sini Ylipelkonen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
1:34.19 |
+25.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.07 |
(-8.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Iita Helminen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:34.78 |
+25.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.63 |
(-2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Kiti Jernström |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:36.98 |
+28.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.60 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Miisa Yltävä |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:38.06 |
+29.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.51 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Edith Råtts |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:38.54 |
+29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Heta Valli |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
1:45.19 |
+36.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.59 |
(-3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Carola Lehtonen |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
DSQ |
|
|
50m |
|
|
|
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
- |
|
Sanni Korhonen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
50m |
|
|
|
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
- |
|
Sandra Roivas |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
75m |
|
|
|
SW 7.6 Eriaikainen kosketus seinään |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 31.10.2021 11.59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-10-2021 12.00.11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|