Resultater for DM kortbane
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Søndag 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danmarksmesterskaber kortbane 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmestadion Danmark |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
16. dec 2021 to 19. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 36, 100m Medley Damer - Indledende heat |
|
|
DJR |
59.97 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Thisted, Danmark |
24-11-2011 |
|
|
|
|
DR |
59.34 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Moskva, Rusland |
05-10-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.69 |
780 |
1:01.37 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.60 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Regitze Gaard |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
761 |
1:01.89 |
+0.52 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.09 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Erichsen |
1998 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.68 |
736 |
1:02.58 |
+1.21 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.43 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karoline Barrett |
2002 |
GTI - Greve |
+0.63 |
732 |
1:02.69 |
+1.32 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.84 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ida Skov Kragh |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
+0.74 |
714 |
1:03.20 |
+1.83 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.04 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
714 |
1:03.21 |
+1.84 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.15 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maria Grandt |
1998 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
711 |
1:03.30 |
+1.93 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.74 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.77 |
696 |
1:03.74 |
+2.37 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.08 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.64 |
689 |
1:03.98 |
+2.61 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.14 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.68 |
686 |
1:04.06 |
+2.69 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.28 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.78 |
684 |
1:04.13 |
+2.76 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.71 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.64 |
675 |
1:04.41 |
+3.04 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:04.19 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.70 |
673 |
1:04.47 |
+3.10 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.34 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Karoline Kjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
672 |
1:04.51 |
+3.14 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.92 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
2004 |
Bergens SC |
+0.70 |
671 |
1:04.53 |
+3.16 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.44 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eline Vik |
2002 |
Bergens SC |
+0.69 |
660 |
1:04.88 |
+3.51 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.59 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eva Hjort |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.71 |
660 |
1:04.90 |
+3.53 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.97 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Frederikke Mertins |
2000 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.65 |
658 |
1:04.94 |
+3.57 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.95 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
+0.75 |
656 |
1:05.01 |
+3.64 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.00 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Line Jørgensen Bruun |
1995 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
655 |
1:05.06 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.89 |
(+2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mia Borgensgaard |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.72 |
651 |
1:05.19 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.43 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Amalie Nielsen |
2003 |
GTI - Ishøj |
+0.72 |
649 |
1:05.24 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
Herlev Svømning |
+0.77 |
649 |
1:05.26 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.88 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jonette Matland Lægreid |
2004 |
Bergensvømmerne |
+0.75 |
625 |
1:06.07 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.56 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Kristine Hülsen |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
618 |
1:06.32 |
+4.95 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.23 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kamma Rasmussen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.59 |
615 |
1:06.42 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.35 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.61 |
609 |
1:06.65 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.73 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.76 |
602 |
1:06.89 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.86 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
Køge Svømmeklub |
+0.69 |
601 |
1:06.93 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.94 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.70 |
594 |
1:07.22 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.67 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
591 |
1:07.32 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.65 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
+0.70 |
590 |
1:07.36 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.30 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.68 |
588 |
1:07.45 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.46 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
Vest-Brøndby |
+0.62 |
587 |
1:07.47 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.06 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.58 |
580 |
1:07.73 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.43 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Laura Marie Dige |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.74 |
569 |
1:08.16 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.37 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Matilde Bager |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
569 |
1:08.17 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.45 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.66 |
568 |
1:08.20 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.85 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
+0.75 |
566 |
1:08.31 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.74 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.71 |
549 |
1:08.98 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.11 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Kristine Barrett |
1998 |
GTI - Greve |
+0.65 |
537 |
1:09.49 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.02 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
+0.67 |
537 |
1:09.51 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.79 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Thea Mikkelsen |
2005 |
Glostrup Svømmeklub |
+0.66 |
535 |
1:09.59 |
+8.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.98 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Signe Eie |
2005 |
Herlev Svømning |
+0.75 |
534 |
1:09.65 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.30 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Siv Reimer |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.54 |
527 |
1:09.92 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.14 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Pernille Elm Jensen |
2003 |
A6 JGI-Swim |
+0.68 |
523 |
1:10.10 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.20 |
(+2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.77 |
503 |
1:11.05 |
+9.68 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:11.23 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Caroline Villum Færch |
2005 |
Herlev Svømning |
+0.59 |
493 |
1:11.49 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.38 |
(+4.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-12-2021 10:40:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-12-2021 13:27.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|