Results for Nääs-Uinnit 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 9, 2021 to loka 9, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
699 |
2:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.24 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Hinkka |
2005 |
Uinti Tampere |
|
620 |
2:20.23 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.62 |
(+2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronja Myllykallio |
2003 |
Uinti Tampere |
|
519 |
2:28.81 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.99 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
507 |
2:29.94 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.59 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Claudia Åvist |
1997 |
TaTu Tampere |
+0.65 |
500 |
2:30.61 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.59 |
(+2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Salon Uimarit |
+0.73 |
486 |
2:32.12 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.55 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Meri Elo |
2006 |
Swimming Jyväskylä |
|
483 |
2:32.43 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.40 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Töyrylä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.68 |
476 |
2:33.09 |
+18.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.58 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Petra Soini |
2007 |
Nokian Pyry |
|
472 |
2:33.58 |
+18.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.64 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Hämäläinen |
2008 |
Nokian Pyry |
+0.71 |
362 |
2:47.82 |
+33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Janna Saloniemi |
2009 |
TaTu Tampere |
|
337 |
2:51.81 |
+37.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.49 |
(-10.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lotta Malmelin |
2009 |
Nokian Pyry |
+0.86 |
317 |
2:55.24 |
+40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maija Mikkonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
315 |
2:55.63 |
+40.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.29 |
(+1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Henni Halme |
2005 |
Uinti Tampere |
|
271 |
3:04.79 |
+50.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.63 |
(+3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saana Keskinen |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.51 |
237 |
3:13.13 |
+58.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.33 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.10.2021 16.57.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 16.58.10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|