Tulokset Vejle International Swim Cup 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
21. jan 2022 to 23. jan 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer Gruppe A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.73 |
741 |
2:19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.31 |
(+5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Regitze Gaard |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
700 |
2:22.01 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.39 |
(+5.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mia Borgensgaard |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.67 |
678 |
2:23.56 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.04 |
(+5.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.67 |
670 |
2:24.07 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.45 |
(+3.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofie Hansen |
2002 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.73 |
670 |
2:24.09 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.83 |
(+9.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanne Hingebjerg |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.65 |
604 |
2:29.13 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.88 |
(+7.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lærke Rask Sander |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.69 |
598 |
2:29.67 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.40 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.81 |
595 |
2:29.87 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.21 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.68 |
575 |
2:31.62 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.76 |
(+8.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding Svømmeklub |
+0.68 |
556 |
2:33.33 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.22 |
(+5.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Josefine B. Pedersen |
1999 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.78 |
553 |
2:33.64 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.26 |
(+11.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Nielsen |
2001 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
545 |
2:34.34 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.35 |
(+5.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maria Bebe Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
504 |
2:38.45 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.44 |
(+5.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maiken Hougaard |
2002 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.64 |
474 |
2:41.75 |
+22.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.18 |
(+3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Frederikke Skau Hansen |
2002 |
Kolding Svømmeklub |
+0.68 |
467 |
2:42.54 |
+23.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.61 |
(+11.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Camilla Bitz Witt |
2003 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.78 |
262 |
3:16.92 |
+57.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:16.62 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2022 19:25:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer Gruppe B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
656 |
2:25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.32 |
(+5.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karoline Kjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
637 |
2:26.52 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.05 |
(+7.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
634 |
2:26.77 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.50 |
(+4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.69 |
628 |
2:27.24 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.14 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
596 |
2:29.85 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.06 |
(+7.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
588 |
2:30.46 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.56 |
(+5.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
588 |
2:30.52 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.27 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Clara Kapke |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.66 |
578 |
2:31.36 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.42 |
(+6.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
568 |
2:32.28 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.26 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
539 |
2:34.89 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.74 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
539 |
2:34.97 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.09 |
(+5.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Millie Møller |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.69 |
515 |
2:37.32 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.00 |
(-2.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.73 |
504 |
2:38.44 |
+13.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.99 |
(-7.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.63 |
494 |
2:39.53 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.20 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.72 |
491 |
2:39.78 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.82 |
(+3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
489 |
2:40.01 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.31 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.74 |
485 |
2:40.42 |
+15.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.90 |
(+2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alma Bach Larsen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
485 |
2:40.47 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.37 |
(+4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luanna Russo |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.91 |
483 |
2:40.67 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.75 |
(+8.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
475 |
2:41.56 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.75 |
(-6.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Stine Mejdahl |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
475 |
2:41.63 |
+16.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.00 |
(+7.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.60 |
458 |
2:43.56 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.01 |
(+5.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.73 |
456 |
2:43.83 |
+18.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.01 |
(-6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Line Gjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
455 |
2:43.90 |
+18.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.95 |
(+5.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
454 |
2:44.00 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.63 |
(+6.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding Svømmeklub |
+0.69 |
447 |
2:44.89 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.45 |
(-6.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nadia Walløe |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.82 |
439 |
2:45.86 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.87 |
(+3.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lærke Kristensen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.69 |
426 |
2:47.57 |
+22.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.00 |
(+3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.72 |
421 |
2:48.24 |
+23.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.35 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.70 |
419 |
2:48.41 |
+23.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.00 |
(+8.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.70 |
413 |
2:49.30 |
+24.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.31 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
412 |
2:49.38 |
+24.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.14 |
(-4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tilde N. H. Sørensen |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.74 |
406 |
2:50.30 |
+25.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.15 |
(+10.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Sarah Højlund |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.72 |
405 |
2:50.44 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.51 |
(+6.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Freja Rosenlund Menné |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.67 |
403 |
2:50.73 |
+25.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.08 |
(-4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Emma Andersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
401 |
2:51.00 |
+25.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.27 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.75 |
393 |
2:52.16 |
+27.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.03 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nanna Højstrøm |
2007 |
Kolding Svømmeklub |
+0.71 |
382 |
2:53.75 |
+28.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.22 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.74 |
376 |
2:54.66 |
+29.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.69 |
(-10.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.81 |
360 |
2:57.14 |
+32.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.86 |
(-5.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
+0.76 |
315 |
3:05.29 |
+40.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.47 |
(+6.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sofia Cecilia Dam Lisby |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.72 |
284 |
3:11.78 |
+46.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.36 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Sarah Hansen |
2005 |
Kolding Svømmeklub |
+0.74 |
272 |
3:14.64 |
+49.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.64 |
(+17.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Elena Mendoza |
2009 |
Kolding Svømmeklub |
|
265 |
3:16.11 |
+51.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.28 |
(+2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
Kolding Svømmeklub |
+0.71 |
261 |
3:17.18 |
+52.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.50 |
(+5.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Johanna Rasmussen |
2006 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.73 |
|
|
DSQ |
|
|
|
Ej ryglig v100 |
|
|
|
|
- |
|
Emilie Boulund |
2006 |
Kolding Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2022 19:25:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-01-2022 19:25.15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|