Resultat för SFI-Mästerskapen 2010
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Lauantai
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Pelkistetty |
Kilpailu | SFI-mästerskap | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2010 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vaasa | Tulostusaika | 15:06 | |||
Järjestäjä | Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 marraskuu 2010 |
Laji 5, 100m fjäril F-15, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Saara Lindbohm | 1996 | Helsingfors Simsällskap | 32.34 | 1:09.55 | |||||
2 | Roosa Aarikka | 1996 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 32.82 | 1:12.44 | |||||
3 | Janina Malmberg | 1995 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 34.43 | 1:13.41 | |||||
4 | Julia Thurin | 1996 | IF Åland | 35.14 | 1:13.83 | |||||
5 | Lotta Tirri | 1997 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.03 | 1:14.95 | |||||
6 | Vilma Venäläinen | 1996 | Simmis Wanda | 34.73 | 1:15.30 | |||||
7 | Ellen Heikkilä | 1995 | Simmis Grani | 35.36 | 1:16.11 | |||||
8 | Ida Kankare | 1998 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 36.23 | 1:16.89 | |||||
9 | Tiia Puolakka | 1998 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.01 | 1:17.63 | |||||
10 | Ida Tienhaara | 1995 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.25 | 1:17.64 | |||||
11 | Veera Rekonen | 1996 | Simmis Wanda | 35.84 | 1:17.77 | |||||
12 | Peppi Pohjalainen | 1997 | Simmis Grani | 35.91 | 1:17.88 | |||||
13 | Fanni Saari | 1996 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 37.22 | 1:18.02 | |||||
14 | Katerina Lotto | 1998 | Helsingfors Simsällskap | 36.99 | 1:18.20 | |||||
15 | Helmi Yli-Äyhö | 1996 | Simmis Grani | 37.03 | 1:18.37 | |||||
16 | Emma Långström | 1997 | Helsingfors Simsällskap | 36.69 | 1:19.05 | |||||
17 | Emmi Airaksinen | 1995 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.34 | 1:19.14 | |||||
18 | Aino Ettilä | 1997 | Simmis Grani | 37.22 | 1:19.80 | |||||
19 | Milena Bakalov | 1996 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 36.67 | 1:20.03 | |||||
20 | Janina Viitanen | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 37.84 | 1:20.22 | |||||
21 | Linda Virta | 1996 | IF Åland | 37.89 | 1:20.91 | |||||
22 | Henrika Parviainen | 1997 | Helsingfors Simsällskap | 38.71 | 1:22.77 | |||||
23 | Viola Kilpeläinen | 1998 | Helsingfors Simsällskap | 38.22 | 1:22.82 | |||||
24 | Taru Mällinen | 1995 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 37.94 | 1:22.83 | |||||
25 | Oona Tankka | 1996 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 39.31 | 1:23.01 | |||||
26 | Elsa Warinowski | 1997 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 39.94 | 1:23.20 | |||||
27 | Jasmin Juhala | 1997 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.57 | 1:23.60 | |||||
28 | Matilda Laukkanen | 1996 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.97 | 1:25.47 | |||||
29 | Miia Tattari | 1996 | Kokkolan Uimaseura | 39.14 | 1:26.39 | |||||
30 | Sandra Al-Neyazi | 1995 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 37.67 | 1:27.07 | |||||
31 | Isabelle Yuliwas | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 39.75 | 1:28.73 | |||||
32 | Ida Sunnarborg | 1995 | Gladius Kirkkonummi | 40.75 | 1:29.88 | |||||
33 | Riikka Heikkilä | 1997 | Kokkolan Uimaseura | 40.64 | 1:30.70 | |||||
34 | Veera Ahola | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 40.09 | 1:30.78 | |||||
35 | Noora Kojonen | 1996 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 40.59 | 1:31.96 | |||||
36 | Karoliina Pulkkinen | 1998 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 43.35 | 1:34.49 | |||||
- | Sandra Qvist | 1998 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | DNF | ||||||
- | Julia Lindholm | 1995 | IF Åland | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Laura Saha | 1996 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Mira Palovuori | 1997 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 | Tulostuspäivämäärä | 06 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 15:06 |