Results for Hvidovre Medley Cup 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
25. sep 2021 to 25. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 30, 4x50m Frisvømning Herrer Årg. 2010-2021 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Age |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Hvidovre K3 B |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
Ozan Efe Usta |
2010 |
1075AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Demsitz |
2010 |
1015AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Engsig-Karup |
2010 |
1039AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin K Olesen |
2011 |
1131AA |
|
2:39.60 |
|
|
|
|
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mini soldater |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:39.97 |
+0.37 |
|
|
|
|
Willads Schou |
2011 |
1103AH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
1035AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
1175AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Erlendsson |
2010 |
1037AE |
|
2:39.97 |
|
|
|
|
2:39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
KVIK K3-drenge |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:42.77 |
+3.17 |
|
|
|
|
Linus Reimer |
2010 |
1025AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
1085AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otto Avril |
2010 |
1067AL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malte Thomsen |
2010 |
1069AK |
|
2:42.77 |
|
|
|
|
2:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HSK drenge 2 |
11 |
|
|
|
|
|
|
2:44.31 |
+4.71 |
|
|
|
|
Valdemar O. Schjelde |
2011 |
1141AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
1181AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johannes P. Bertelsen |
2011 |
1187AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pedro Knudsen |
2011 |
1125AA |
|
2:44.31 |
|
|
|
|
2:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Triton Drenge |
12 |
|
|
|
|
|
|
3:02.96 |
+23.36 |
|
|
|
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
1013AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
1141AI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
1049AL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
1081AC |
|
3:02.96 |
|
|
|
|
3:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
HSK drenge 1 |
11 |
|
|
|
|
|
|
3:03.03 |
+23.43 |
|
|
|
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
1183AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victor V. R. Ankerdal |
2011 |
1103AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vincent Klintø |
2011 |
1115AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
1161AB |
|
3:03.03 |
|
|
|
|
3:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hvidovre hajer |
11 |
|
|
|
|
|
|
3:07.47 |
+27.87 |
|
|
|
|
Jacob Lund Rasmussen |
2012 |
1275AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malthe Larsen |
2012 |
1277AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buster Henriksen |
2012 |
1205AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Storm Raagefelt |
2011 |
1137AA |
|
3:07.47 |
|
|
|
|
3:07.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mini pirater |
11 |
|
|
|
|
|
|
3:19.71 |
+40.11 |
|
|
|
|
Julius Steen |
2011 |
1143AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Larsen |
2012 |
1263AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
1203AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Christiansen |
2011 |
1137AE |
|
3:19.71 |
|
|
|
|
3:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
HSK drenge 3 |
10 |
|
|
|
|
|
|
3:40.71 |
+1:01.1 |
|
|
|
|
Ask Bjerregaard Sæthre |
2012 |
1209AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Hansen |
2012 |
1239AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Willas Friis Rohde |
2012 |
1229AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ilyas Abdi |
2012 |
1217AB |
|
3:40.71 |
|
|
|
|
3:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jonathan er lækker |
12 |
|
|
|
|
|
|
4:02.74 |
+1:23.1 |
|
|
|
|
Emil Kaiser |
2010 |
1043AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Ørum Jensen |
2012 |
1203AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bertram Lyngby |
2012 |
1251AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matti Schimmel |
2013 |
1313AA |
|
4:02.74 |
|
|
|
|
4:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan er sej |
12 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Markus Fjeldsted |
2010 |
1085AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lau Kjellerup |
2011 |
1153AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solbjørn Enevoldsen |
2012 |
1257AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theo Johannessen |
2012 |
1253AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25-09-2021 15:23:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2021 15:23.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|