Results for KnatteCup2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1, lördag 5/10 kl 9:00 (insim 07:30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Djupadalsbadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 4x50m Medley fl. A-D 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Finspångs Simklubb lag 1 |
12 |
|
|
|
207 |
|
|
2:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
Felicia Engdahl |
2011 |
AH5811 |
|
55.23 |
|
|
|
|
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Wikman |
2009 |
AL7609 |
|
44.49 |
|
|
|
|
1:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Ester Ericsson |
2010 |
AC5610 |
|
37.55 |
|
|
|
|
2:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eden Stockberg |
2009 |
AJ1609 |
|
37.16 |
|
|
|
|
2:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Örebro Simallians Flickor Lag 1 |
12 |
|
|
|
172 |
|
|
3:05.42 |
+10.99 |
|
|
|
|
Majken Lindqvist |
2011 |
AB4011 |
|
50.93 |
|
|
|
|
50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eleonora Christensen |
2010 |
AT6610 |
|
56.17 |
|
|
|
|
1:47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iris Petersson |
2009 |
AO0609 |
|
38.22 |
|
|
|
|
2:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Grip |
2010 |
AE7410 |
|
40.10 |
|
|
|
|
3:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Örebro Simallians flickor lag 2 |
11 |
|
|
|
167 |
|
|
3:07.42 |
+12.99 |
|
|
|
|
Emma Pettersson |
2010 |
AJ2010 |
|
49.45 |
|
|
|
|
49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Alma Lindgren |
2011 |
AB7211 |
|
52.15 |
|
|
|
|
1:41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laila Pietsch |
2010 |
AB1410 |
|
41.28 |
|
|
|
|
2:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wictoria Kronvall |
2010 |
AT9410 |
|
44.54 |
|
|
|
|
3:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Västerås Simsällskap lag 3 |
12 |
|
|
|
153 |
|
|
3:13.03 |
+18.60 |
|
|
|
|
Myra Fresk Sakar |
2009 |
AU9809 |
|
44.99 |
|
|
|
|
44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Märta Proos |
2010 |
AR2810 |
|
48.30 |
|
|
|
|
1:33.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meja Stål |
2009 |
AZ8009 |
|
43.51 |
|
|
|
|
2:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Sandberg |
2012 |
AD3012 |
|
56.23 |
|
|
|
|
3:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hallsberg Kumla Simklubb |
12 |
|
|
|
149 |
|
|
3:14.45 |
+20.02 |
|
|
|
|
Emily Luthman |
2011 |
|
|
57.16 |
|
|
|
|
57.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Elicia Byhlin |
2011 |
|
|
51.92 |
|
|
|
|
1:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Zetterlund |
2009 |
AT6409 |
|
43.74 |
|
|
|
|
2:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Lannhard |
2010 |
|
|
41.63 |
|
|
|
|
3:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Västerås Simsällskap lag 2 |
12 |
|
|
|
146 |
|
|
3:15.72 |
+21.29 |
|
|
|
|
Stina Jansson |
2010 |
AJ4810 |
|
45.64 |
|
|
|
|
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Henriksson |
2011 |
AH7611 |
|
57.86 |
|
|
|
|
1:43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alicia Körberg |
2009 |
AS6209 |
|
43.76 |
|
|
|
|
2:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sally Drew |
2012 |
AD2612 |
|
48.46 |
|
|
|
|
3:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Västerås Simsällskap lag 7 |
11 |
|
|
|
140 |
|
|
3:18.81 |
+24.38 |
|
|
|
|
Alva Sandvall |
2011 |
AK6811 |
|
49.24 |
|
|
|
|
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Selma Hekne |
2010 |
AJ5210 |
|
50.43 |
|
|
|
|
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thilde Visti |
2010 |
AJ5610 |
|
49.80 |
|
|
|
|
2:29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Thorildsson |
2010 |
AR3210 |
|
49.34 |
|
|
|
|
3:18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Västerås Simsällskap lag 6 |
11 |
|
|
|
134 |
|
|
3:21.32 |
+26.89 |
|
|
|
|
Signe Boström |
2011 |
AJ6611 |
|
53.03 |
|
|
|
|
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ina Rhodin |
2010 |
AJ5010 |
|
50.64 |
|
|
|
|
1:43.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
AJ5410 |
|
42.99 |
|
|
|
|
2:26.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Ermis |
2011 |
|
|
54.66 |
|
|
|
|
3:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Västerås Simsällskap lag 4 |
12 |
|
|
|
119 |
|
|
3:29.91 |
+35.48 |
|
|
|
|
Stella Nordin |
2011 |
AH8811 |
|
53.68 |
|
|
|
|
53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lova Willför |
2009 |
AS5809 |
|
44.50 |
|
|
|
|
1:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Segerström |
2009 |
AV0209 |
|
50.80 |
|
|
|
|
2:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Shippey |
2012 |
AF3612 |
|
1:00.93 |
|
|
|
|
3:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Västerås Simsällskap lag 5 |
12 |
|
|
|
116 |
|
|
3:31.41 |
+36.98 |
|
|
|
|
Molly Vestholm |
2010 |
AR3410 |
|
56.06 |
|
|
|
|
56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
iris Tanskanen |
2011 |
AK6611 |
|
57.33 |
|
|
|
|
1:53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leira Sandvall |
2009 |
AS6009 |
|
47.58 |
|
|
|
|
2:40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Ylva Pedro |
2009 |
AZ7609 |
|
50.44 |
|
|
|
|
3:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Örebro Simallians flickor lag 3 |
12 |
|
|
|
115 |
|
|
3:32.13 |
+37.70 |
|
|
|
|
Freja Höglund |
2012 |
AE6812 |
|
57.15 |
|
|
|
|
57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tyra Sjöstrand |
2011 |
AK7011 |
|
54.48 |
|
|
|
|
1:51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Selma Walterdahl |
2011 |
AB3811 |
|
48.17 |
|
|
|
|
2:39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Kyhlberg |
2009 |
BC3409 |
|
52.33 |
|
|
|
|
3:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Strängnäs Simklubb |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Siri Thermaenius |
2009 |
AQ4609 |
0.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Astrid Zellin |
2010 |
AR4810 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Råberg |
2010 |
AI1010 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Lindblom |
2010 |
AM2410 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Finspångs Simklubb lag 2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Hovberg |
2010 |
AD8210 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvira Aidyn |
2009 |
AZ3209 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Carlberg |
2009 |
AL7409 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elvira Eriksson |
2011 |
AJ8811 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Örebro Simallians flickor lag 4 |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Eleonora Dahl |
2009 |
AQ4809 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enya Edwall |
2012 |
AA9812 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Sandberg |
2010 |
AL8210 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Wahman |
2010 |
AM5810 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Västerås Simsällskap lag 1 |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Allie Abrahamsson |
2012 |
AD2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hannah Sanfridsson |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Singelman |
2009 |
AS6409 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabell Visti |
2013 |
AB2813 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-02 12:10:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 12:10:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|