Results for REMA 1000 CUP
Below are all results from the competition shown by session.
Indledende fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2021 to 19. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer 2004 og ældre - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.52 |
|
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Amalie Bach Nielsen |
1999 |
Horsens Svømmeklub |
+0.57 |
|
29.77 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Line J. V. Hededal |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.76 |
|
30.28 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caroline Laursen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.72 |
|
31.03 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.83 |
|
31.42 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofie Trekær Klausen |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
+0.56 |
|
31.74 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Freja Røjkjær Rasmussen |
2004 |
Swim Team Neptun |
+0.64 |
|
32.24 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Christiansen |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.80 |
|
32.70 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
+0.62 |
|
33.98 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
+0.85 |
|
34.24 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lotte Damgaard Mortensen |
2001 |
Svendborg Svømme Klub |
+0.77 |
|
45.65 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Pave Ottesen |
2003 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 20:05:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2005-2006 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.57 |
|
29.71 |
|
|
Gr2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie A. Wolf |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.78 |
|
30.47 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Kapke |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
|
31.31 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.71 |
|
31.83 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
+0.81 |
|
32.48 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Annemone Rasmussen |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
+0.78 |
|
32.61 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Clara Jensen |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
+0.81 |
|
32.82 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Freja Obert |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
+0.90 |
|
33.08 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mathilde Hedekær Mischorr |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.59 |
|
33.20 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nanna Vestergård Johansen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
+0.63 |
|
33.45 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.74 |
|
33.48 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Kruse Rasmussen |
2005 |
Swim Team Neptun |
+0.92 |
|
33.99 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.78 |
|
34.59 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Trine Lundø Michaelsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.65 |
|
34.79 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristine Vestergaard |
2005 |
Brønderslev SK08 |
+0.82 |
|
34.89 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Caden Halle |
2005 |
Odder Svømmeklub |
+0.80 |
|
35.14 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Laura Wittenhagen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.73 |
|
35.17 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mia Borup Mølgaard |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.71 |
|
35.41 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ida Emilie Hindberg |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
|
35.71 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.75 |
|
37.39 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.88 |
|
38.53 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maja Bech Færløv Andersen |
2005 |
Svømmeklubben SMUT Terndru |
+0.89 |
|
39.00 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elea Amalie Poulsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.70 |
|
39.28 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Astrid Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.73 |
|
39.61 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maja Kirstine Karlsen |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.82 |
|
39.90 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Marie V. Petersen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
+0.83 |
|
40.25 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Freya Thorsgaard |
2006 |
Svømmeklubben Koral |
+0.69 |
|
40.83 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Helena Mary Riber |
2005 |
Stidsholt |
+0.69 |
|
43.92 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 20:05:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2007-2008 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Søe |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.78 |
|
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Guldmann Møller |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.60 |
|
34.36 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.84 |
|
35.44 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.82 |
|
35.63 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klara Ledager Lauritsen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.72 |
|
36.20 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Paula Lindberg |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.85 |
|
36.49 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lærke Jervelund |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.84 |
|
36.52 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Højsgaard Jensen |
2007 |
Odder Svømmeklub |
+0.77 |
|
37.34 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.66 |
|
37.62 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sarah Lyse Søe |
2007 |
Odder Svømmeklub |
+0.74 |
|
38.19 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilia Daa Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.76 |
|
38.49 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Krogager Jensen |
2008 |
Svendborg Svømme Klub |
+0.81 |
|
38.91 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lea Timmermand |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.74 |
|
39.14 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.96 |
|
39.23 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.69 |
|
39.27 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
+0.89 |
|
39.27 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Silke Sejr Elgaard Jørgen |
2007 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
|
39.81 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zenia Lüneborg |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.90 |
|
40.00 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Johanne Riber |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.92 |
|
40.27 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna Bang Jensen |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
|
41.08 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.68 |
|
41.67 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofia S. Skøtt |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.81 |
|
41.96 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sofie Barack Søe |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.73 |
|
42.15 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.89 |
|
42.20 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nicoline H. Ridings |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
+0.87 |
|
43.19 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lærke Damgaard |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.75 |
|
43.35 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Rebecca Pedersen |
2008 |
Svømmeklubben Koral |
+0.64 |
|
43.68 |
+10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tilde Ask Hansen |
2007 |
Swim Team Neptun |
+0.80 |
|
44.10 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Liv K. L. Jensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.89 |
|
44.15 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.88 |
|
48.22 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Frederikke Bækkelund |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
+0.61 |
|
54.49 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Freja Kjer |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
|
54.75 |
+21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Dahl |
2007 |
Svømmeklubben Koral |
+0.68 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anaya Kjær Schausen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asta Sofia Lauridsen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 20:05:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer Årg. 2009-2010 - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida V. Nierop-Andersen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.66 |
|
36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vigga Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.85 |
|
39.25 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.78 |
|
39.33 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Astrid Martinez Vestergaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
|
39.51 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
+0.86 |
|
40.42 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Freya Magnussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.77 |
|
41.36 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kristine Øvre |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.82 |
|
42.36 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Madsen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.61 |
|
43.19 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
+0.86 |
|
43.23 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaia Riiskjær Olesen |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.65 |
|
43.31 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Xenia Vissing Sig |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.76 |
|
43.60 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mathilde Høiberg Jensen |
2009 |
Skanderborg Svømmeklub |
+0.89 |
|
43.87 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofia Cecilia Dam Lisby |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.68 |
|
44.25 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofie Frøkjær |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
|
45.05 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
+0.60 |
|
45.79 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Naja Marie Dam Lisby |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.79 |
|
46.04 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
+0.75 |
|
46.11 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ea T Jensen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.68 |
|
47.36 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Clara Rose Christensen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
+0.92 |
|
48.06 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nina Frederikke Toft |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.90 |
|
49.86 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emilie Randrup |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
|
49.98 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofia-Elena Plaesu |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.93 |
|
50.19 |
+13.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lærke Kidmose Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
|
53.55 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Malou Bach Jensen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.88 |
|
54.04 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ida Larsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
+0.82 |
|
54.59 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alberte Skjelmose |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.71 |
|
1:00.51 |
+23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Laura Sommer Hørning |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.83 |
|
1:04.65 |
+27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alberte Lippert Nielsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
+0.70 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Liva Bentzen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.86 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julie Kjær Sørensen |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.91 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Knudsgaard |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
+0.88 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emily Bang |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 20:05:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer 2011 og yngre - Final |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mille Nova Juul Niebuhr |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.74 |
|
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Klara Vibeke Hald Gjedde |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.83 |
|
52.32 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olivia Gode Agersbæk |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.78 |
|
53.21 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Merle Bülow |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.97 |
|
56.29 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karen Bentsen |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.80 |
|
56.34 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sheila Mortensgaard |
2011 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.73 |
|
1:01.05 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liv Damgaard |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.73 |
|
1:03.18 |
+12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Lilly Kramer Reuter |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.81 |
|
1:10.61 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Andrea Emma Dam Lisby |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
+0.78 |
|
1:12.10 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pixie Wohlert |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.64 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mille Caspers |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
+0.85 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora Nikolova |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
+0.82 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elona Asllanaj |
2012 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 20:05:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2021 20:05.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Svømmeklubben Horsens |
|
|
|
|
|
|