Tulokset REMA 1000 CUP
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aqua Forum Horsens |
Arrangør |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
17. sep 2021 to 19. sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 2003 og ældre - Direkte finale |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Dall |
1997 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
24.52 |
|
|
GR1 |
|
|
|
|
2 |
|
Patrick Zakaryan Olsen |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
25.47 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Egemose Gregersen |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
25.65 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andreas Kronborg |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
26.24 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin H. Abel |
2001 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
26.34 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Toni Radak |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
26.41 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frans Johannessen |
1992 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
26.58 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Petersen |
2002 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
26.64 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jakob Mose |
2000 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
26.83 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jacob Lyse Søe |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
26.85 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johan Bendixen Nissen |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
26.94 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tobias Boström |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
27.00 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frederik Venø Elling |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
27.28 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jeppe Vestergaard Jensen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
27.59 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kasper Christiansen |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
28.31 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Andreas Rasmussen |
2000 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
28.65 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Heeb |
2001 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:04:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Herrer Årg. 2004-2005 - Direkte finale |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mads Peter Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matti Andersen |
2005 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
27.16 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emil Togsverd |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
27.36 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thor Majgård |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
27.60 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
27.87 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl Clausen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
28.06 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andreas Nikolajsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
28.74 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristian Sabroe Sørensen |
2005 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
28.79 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peter Kvorning Mikkelsen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
28.89 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
29.97 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alexander Mogensen |
2005 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
30.48 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oliver Lassen |
2005 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
30.64 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Daniel Hornsá |
2004 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
30.69 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Magnus Lenoire Nielsen |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
|
|
31.34 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristian Ølgaard |
2005 |
Aars Svømmeklub |
|
|
31.41 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:04:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Herrer Årg. 2006-2007 - Direkte finale |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
29.47 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
|
|
29.47 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johannes Jervidalo |
2006 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
|
|
29.47 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Zilas Vilsen |
2006 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
31.65 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lasse Knudsgaard |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
32.10 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andrew Wilstrup |
2006 |
Svendborg Svømme Klub |
|
|
32.60 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
33.14 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laurits Holm |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
33.31 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alfred Shalmi |
2006 |
Stidsholt |
|
|
35.41 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andreas Lang Lassen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
36.73 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thor Aaskoven Jørgensen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
36.93 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Villiam K. Carstensen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
40.96 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Foss |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:04:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Herrer Årg. 2008-2009 - Direkte finale |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
32.71 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
32.78 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
32.79 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noah Bie Bock |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
33.35 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
33.54 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Bisgaard |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
33.60 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Magnus Rantzau Vejvad |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
34.10 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noah Llobel |
2009 |
Grenaa Svømmeklub |
|
|
35.45 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marcus Halle |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
36.69 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johannes Ravn |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
36.72 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oscar Hågensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
39.02 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
|
|
39.06 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gisli Magnusson |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
39.92 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristian Knudsen |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
|
|
43.29 |
+11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kristian Pors Rasmussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
47.65 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Kolding Sørensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asbjørn Larsson |
2008 |
Svendborg Svømme Klub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:04:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 50m Butterfly Herrer 2010 og yngre - Direkte finale |
|
|
Sponsor |
REMA1000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Malte Haun |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theis Aaskoven |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
53.79 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonathan M. Jensen |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
1:10.31 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jacob Dahl Reher |
2011 |
Horsens Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 17-09-2021 18:04:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-09-2021 18:05.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Svømmeklubben Horsens |
|
|
|
|
|
|