Tulokset Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
3. dan finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Ravne |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 200m Freestyle Men - A Final |
|
|
|
1:48.92 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
1:50.53 |
|
|
|
Marcel Primožič |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7. 07. 2018 |
|
|
|
|
kadeti |
1:52.89 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sašo Boškan |
2002 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
801 |
1:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
769 |
1:51.33 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Evgenii Aliamovskii |
2002 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
709 |
1:54.35 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
689 |
1:55.44 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
661 |
1:57.04 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
651 |
1:57.69 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Turk |
2004 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
644 |
1:58.07 |
+8.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
590 |
2:01.60 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 17:55:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 200m Freestyle Men - B Final |
|
|
|
1:48.92 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
1:50.53 |
|
|
|
Marcel Primožič |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7. 07. 2018 |
|
|
|
|
kadeti |
1:52.89 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Rijavec |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
655 |
1:57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arne Furlan Štular |
2005 |
Športno društvo Riba |
|
629 |
1:59.03 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
617 |
1:59.81 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
605 |
2:00.57 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
598 |
2:01.03 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enej Šalinovič |
2003 |
Plavalni klub Koper |
|
574 |
2:02.70 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Primož Peternel |
2004 |
Plavalni klub Radovljica |
|
558 |
2:03.86 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Lovšin |
2003 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 17:55:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 200m Freestyle Men - C Final |
|
|
|
1:48.92 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
1:50.53 |
|
|
|
Marcel Primožič |
2000 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
7. 07. 2018 |
|
|
|
|
kadeti |
1:52.89 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nejc Bezjak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
597 |
2:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastjan Jug |
2005 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
581 |
2:02.18 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
561 |
2:03.66 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
557 |
2:03.94 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tevž Smolnikar |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
548 |
2:04.57 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Andraž Aljaž |
2005 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
530 |
2:05.99 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
513 |
2:07.41 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
507 |
2:07.84 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31. 07. 2021 17:55:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-31 19:51:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|