Results for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021
Below are all results from the competition shown by session.
2. dan finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Ravne |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Backstroke Women - A Final |
|
|
|
2:10.49 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
kadetinje |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liza Fortuna |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
654 |
2:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Špela Tomažič |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
636 |
2:23.38 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Paternost |
2003 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
610 |
2:25.44 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Markač |
2004 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
596 |
2:26.57 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
561 |
2:29.55 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tinkara Lipovec |
2007 |
Plavalni klub Radovljica |
|
548 |
2:30.68 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maja Levstek |
2005 |
Plavalni klub Ribnica |
|
546 |
2:30.87 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neli Pšeničnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
518 |
2:33.55 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:43:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Backstroke Women - B Final |
|
|
|
2:10.49 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
kadetinje |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iza Videc |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
539 |
2:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Čerin |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
528 |
2:32.61 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gaja Lucija Valant |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
525 |
2:32.86 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aja Kavčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
521 |
2:33.21 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Mihevc |
2005 |
Športno društvo Delfin |
|
502 |
2:35.16 |
+3.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Hajdinjak |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
498 |
2:35.57 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zara Zorko |
2007 |
Plavalni klub Olimpija |
|
476 |
2:37.90 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
441 |
2:42.03 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:43:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 200m Backstroke Women - C Final |
|
|
|
2:10.49 |
|
|
|
Anja Čarman |
1985 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
mladinke |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
kadetinje |
2:15.72 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pika Radelj |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
516 |
2:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rea Tia Artič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
495 |
2:35.90 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aurora Pajek Starman |
2006 |
Plavalni klub Koper |
|
467 |
2:38.97 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rebeka Nikolič Krištof |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
446 |
2:41.34 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Di Lenardo |
2006 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
432 |
2:43.07 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dora Ðukić |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
432 |
2:43.17 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alina Lozar |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
416 |
2:45.23 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Živa Perc |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
395 |
2:48.05 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:43:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-30 19:20:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|