Resultat för Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
2. dan finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Ravne |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Backstroke Men - A Final |
|
|
|
1:58.61 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
2:00.44 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
|
|
|
|
|
|
kadeti |
2:06.04 |
|
|
|
Vito Vodenik |
1998 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
800 |
2:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniel Maćešić Šulterer |
2002 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
629 |
2:10.56 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
591 |
2:13.30 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jaka Borec |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
589 |
2:13.46 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jaroslav Potemin |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
587 |
2:13.63 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maks Kastigar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
563 |
2:15.49 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jure Dolinar |
1999 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
519 |
2:19.18 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tim Bizjak |
2004 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
446 |
2:26.47 |
+25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:32:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Backstroke Men - B Final |
|
|
|
1:58.61 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
2:00.44 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
|
|
|
|
|
|
kadeti |
2:06.04 |
|
|
|
Vito Vodenik |
1998 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Prebil |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
514 |
2:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bor Slana |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
489 |
2:22.04 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
468 |
2:24.13 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Ramšak Rotenhajzer |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
|
463 |
2:24.58 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Viher |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
431 |
2:28.13 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Metod Lamot |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
|
426 |
2:28.67 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleš Ivičič |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
418 |
2:29.67 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tevž Štupar |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
404 |
2:31.34 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:32:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 13, 200m Backstroke Men - C Final |
|
|
|
1:58.61 |
|
|
|
Blaž Medvešek |
1980 |
(SLO) |
Barcelona (ESP) |
|
|
|
|
|
mladinci |
2:00.44 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
|
|
|
|
|
|
kadeti |
2:06.04 |
|
|
|
Vito Vodenik |
1998 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ismar Čatić |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
402 |
2:31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mitja Gregorič |
2005 |
Plavalni klub Ilirija |
|
396 |
2:32.33 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Florijan Resnik |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
392 |
2:32.86 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Timotej Belšak |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
381 |
2:34.27 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Kramer |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
373 |
2:35.46 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tibor Kavčič Jogan |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
2:41.13 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 30. 07. 2021 17:32:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-30 19:20:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|