Results for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
4. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 25, 50m Butterfly Men - Final |
|
|
Ml. dečki |
28.38 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
383 |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
352 |
31.52 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
326 |
32.33 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
314 |
32.76 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
313 |
32.79 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
306 |
33.02 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
304 |
33.11 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
287 |
33.75 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
267 |
34.56 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
261 |
34.84 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
254 |
35.14 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
253 |
35.17 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
249 |
35.37 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
249 |
35.37 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
249 |
35.37 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
245 |
35.56 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
245 |
35.59 |
+4.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
239 |
35.86 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
222 |
36.73 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
194 |
38.46 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
182 |
39.24 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
161 |
40.93 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
153 |
41.63 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
151 |
41.75 |
+11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
140 |
42.81 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
139 |
42.98 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
138 |
43.01 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
136 |
43.20 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
136 |
43.30 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
128 |
44.09 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
127 |
44.25 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
44.44 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
110 |
46.46 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
108 |
46.76 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
107 |
46.83 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
103 |
47.41 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
103 |
47.50 |
+16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
102 |
47.52 |
+16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
95 |
48.65 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
88 |
49.93 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
76 |
52.49 |
+21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
49 |
1:00.48 |
+29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcel Lovrič |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18. 07. 2021 16:37:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-18 17:40:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|