Tulokset 3. kolo gorenjske
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Kamnik |
Organizer: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jun 2, 2021 to Jun 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 400m Freestyle Men - Final |
|
|
SLO.SLO |
3:50.28 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
3:52.55 |
|
|
|
Darjan Petrič |
1964 |
(SLO) |
Guayaquil (ECU) |
5. 08. 1982 |
|
|
|
|
SLO.SLO |
3:58.23 |
|
|
|
Borut Petrič |
1961 |
(SLO) |
Jönköping (SWE) |
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:11.99 |
|
|
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
SLO.SLO |
4:34.19 |
|
|
|
Jure Vidmar |
1992 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
424 |
4:52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Anej Lapuh |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
349 |
5:12.40 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
299 |
5:28.76 |
+35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
282 |
5:35.21 |
+42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andraž Cencelj |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
277 |
5:37.27 |
+44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
277 |
5:37.38 |
+44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
257 |
5:45.90 |
+53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
6:00.72 |
+1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
217 |
6:06.21 |
+1:13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
173 |
6:34.25 |
+1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
173 |
6:34.93 |
+1:42.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
127 |
7:17.52 |
+2:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2. 06. 2021 16:52:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-02 16:52:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|