Results for Cetus time trial 5
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 25, 2021 to Apr 25, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 62, 100m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.69 |
(-8.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.95 |
|
1:13.27 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.86 |
(-4.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:13.54 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.72 |
(-4.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.45 |
|
1:15.64 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.94 |
(-12.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:19.75 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.67 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:19.76 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.96 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:20.48 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.12 |
(-14.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:21.16 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.53 |
(-1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:21.44 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.61 |
(-5.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:21.47 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.24 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:23.46 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.48 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.99 |
|
1:25.74 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.82 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:28.54 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.12 |
(-7.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25/04/2021 13.28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-25 13.28.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|