Resultater for Skuru Jul-"Covid Race"
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 25m Fjärilsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
22.15 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:26:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 09:44:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Fjärilsim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ingrid Tigerström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
18.19 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Kovacs |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
19.19 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nova Martini |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
19.25 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
19.47 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lovisa Englund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
21.84 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
22.62 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:26:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:27:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Ryggsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ian Brandelius |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:26:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:27:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:28:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.98 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ludvig Hellström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.09 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Ek |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
52.39 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
53.93 |
+13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:36:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:38:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Victoria Karlsson |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
46.55 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alice Abler |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
54.55 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:39:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:39:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.51 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.05 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
54.48 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ian Brandelius |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.20 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Samuel Ek |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
56.97 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.19 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 09:54:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 09:54:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tyra Ekenbrant |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
51.27 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Kovacs |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
52.02 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nicole Königsberg |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
53.52 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alice Abler |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.22 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Victoria Karlsson |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
58.54 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nova Martini |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:01:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:01:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 11:35:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tyra Ekenbrant |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:26:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 11:35:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjärilsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:26:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:27:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:27:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Hellström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:21.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:23.45 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:24.22 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:33.75 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:20:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:20:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 100m Frisim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:20.88 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovisa Englund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:30.32 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:30.58 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ingrid Tigerström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:30.62 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:37.89 |
+19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 10:20:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 10:20:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.14 |
|
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.14 |
= |
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.25 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilio Urtoller |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.43 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.25 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.04 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 11:44:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 11:47:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.05 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.84 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.99 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.65 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.16 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Caroline Sjöstedt |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.63 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.69 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Wendela Ulltin |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.20 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.46 |
+13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
45.49 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nova Martini |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 11:45:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:57:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.85 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.55 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 12:01:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:03:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.56 |
+0.15 |
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.56 |
+0.15 |
|
TLB |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.46 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.89 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.31 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnea Hyllegren |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.65 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.22 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.78 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Wendela Ulltin |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.13 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 12:11:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:12:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:58:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:59:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 11:36:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjärilsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 11:33:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 11:36:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 100m Frisim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:04.48 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:06.41 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:07.85 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilio Urtoller |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:08.79 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:08.97 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:09.43 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:12.69 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:17.22 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 12:39:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:58:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.75 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.80 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:06.10 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:06.98 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:07.18 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:07.76 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexia Duhanes |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:11.97 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:14.01 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:14.22 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Linnea Hyllegren |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:15.69 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Caroline Sjöstedt |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:15.80 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:16.58 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:17.35 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:23.67 |
+22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:24.83 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 12:57:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 12:58:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 25m Frisim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:04:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Frisim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Krogstad |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
0.25 |
|
37.98 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
0.42 |
|
46.52 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
52.34 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Ek |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wilgot Wiklund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:30:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 50m Frisim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
0.29 |
|
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.61 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vera Sander |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
0.24 |
|
37.62 |
+2.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Kovacs |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.83 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
0.26 |
|
38.95 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ingrid Tigerström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
0.20 |
|
39.62 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Victoria Karlsson |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.09 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.20 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovisa Englund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caroline Sjöstedt |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:30:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 100m Bröstsim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:45.65 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:38:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:38:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 100m Ryggsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:30:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:31:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 35, 50m Fjärilsim Herrar - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
53.87 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 14:47:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 14:47:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 36, 50m Fjärilsim Damer - DE - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.25 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.27 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tyra Ekenbrant |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.21 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ingrid Tigerström |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
46.34 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
48.89 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovisa Englund |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 15:01:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 15:01:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 50m Frisim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Manfred Bränström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.74 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilio Urtoller |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.92 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.13 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.02 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.06 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.90 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.43 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.37 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 16:25:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 16:25:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.54 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.81 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.92 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.00 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nora Kovacs |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.21 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.33 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.46 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elisia Berg |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.69 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.89 |
+3.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.15 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
vera willers |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.66 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alexia Duhanes |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.30 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alice Blomqvist |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.89 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Linnea Hyllegren |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.98 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.18 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Boel Araskog |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.19 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.83 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.30 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.55 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.57 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Caroline Sjöstedt |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.92 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.60 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tilda Stigson |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.61 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Wendela Ulltin |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.25 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.70 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.22 |
+10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 16:37:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 16:37:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 100m Bröstsim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 16:39:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 16:39:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 40, 100m Bröstsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.36 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:36.25 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:45.12 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:24:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 17:24:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 41, 100m Ryggsim Herrar - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:14.33 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 16:55:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 16:55:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:34.63 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:06:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 17:06:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 44, 50m Fjärilsim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.81 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iris Flykt-Rosén |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.99 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.44 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
vera willers |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.74 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexia Duhanes |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.58 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.08 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.40 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.54 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.81 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilda Stigson |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.96 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:07:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 17:07:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 17:07:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 46, 400m Frisim Damer - ABC - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
4:52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:14:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-05 17:14:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 47, 50m Ryggsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:24:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-09 18:31:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 50m Frisim Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:24:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-09 18:31:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 dec 2020 till den 5 dec 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 50m Fjärilsim Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nora Kovacs |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.81 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-12-05 17:24:41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-12-09 18:31:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|