Tulokset Sälsimmet 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Frisim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Bengs Stattin |
2002 |
Umeå Simsällskap |
+0.63 |
|
51.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.76 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.63 |
|
53.90 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.78 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henrik Lidström |
2003 |
Umeå Simsällskap |
+0.73 |
|
54.70 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.63 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
+0.69 |
|
58.25 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.53 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
+0.72 |
|
1:00.05 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.48 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
+0.76 |
|
1:03.20 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.12 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 10:50:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.65 |
|
53.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.94 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iyas Kalash |
2004 |
Umeå Simsällskap |
+0.65 |
|
55.15 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.34 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Magnus Lindström |
2004 |
Umeå Simsällskap |
+0.74 |
|
55.62 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.49 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Theo Ylipää |
2004 |
Umeå Simsällskap |
+0.59 |
|
56.41 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.06 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.73 |
|
58.26 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.01 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.87 |
|
59.09 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.41 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
+0.68 |
|
59.15 |
+5.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.15 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simon Ryd |
2005 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.79 |
|
1:01.81 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.77 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
+0.75 |
|
1:01.88 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hubert Konopka |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.75 |
|
1:06.51 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.58 |
(-3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Erik Palm |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.60 |
|
1:07.31 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.14 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sebastian Sundkvist |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.79 |
|
1:09.50 |
+15.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.93 |
(-8.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linus Almberg |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
+0.83 |
|
1:13.32 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.87 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emil Einarsson |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
|
|
1:33.96 |
+40.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.00 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 10:50:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 10:50:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|