Results for ManseCup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 5, 2020 to syys 6, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Rintauinti Miehet 16 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.66 |
|
31.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.31 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
32.36 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.46 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oliver Aspholm |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
33.47 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
33.55 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.30 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Saloniemi |
2004 |
TaTu Tampere |
|
|
33.87 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.04 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Lehtonen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
34.39 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.23 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
34.73 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.72 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
34.97 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.68 |
(-3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
35.03 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.44 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
|
35.45 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.83 |
(-9.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ivan Chupakhin |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.51 |
|
35.94 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
|
37.59 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.37 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Thomas Jürgens |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
38.30 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.59 |
(-12.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oliver Bradford |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
38.94 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
39.51 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.93 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.47 |
|
40.27 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.79 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
41.48 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.44 |
(-4.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
42.97 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.74 |
(-9.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Timofey Matveev |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.34 |
|
43.68 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.58 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Severi Roihankorpi |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
45.02 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.90 |
(-1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
45.76 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.59 |
(-7.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Aapo Harjula |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.63 |
|
46.65 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.13 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Konsta Iskala |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
|
47.35 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.98 |
(-1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Alfthan |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 17.47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Rintauinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tony Eriksson |
1995 |
TaTu Tampere |
+0.38 |
|
29.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.16 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskar Turunen |
2003 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
|
30.26 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.52 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tatu Hapuoja |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.52 |
|
30.85 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.48 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 5.9.2020 17.47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-05 17.47.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|