Results for Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lördag 27/6 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 27 jun 2020 till den 28 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 200m Medley Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Effective - Träning & Behandling |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
Örebro Simallians |
|
518 |
2:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
Örebro Simallians |
|
457 |
2:43.63 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Eriksson |
2001 |
Örebro Simallians |
|
452 |
2:44.26 |
+7.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
Örebro Simallians |
|
413 |
2:49.31 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
Örebro Simallians |
|
308 |
3:06.58 |
+29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsa Petersson |
2007 |
Örebro Simallians |
|
286 |
3:11.22 |
+34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
Örebro Simallians |
|
279 |
3:12.89 |
+35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
Örebro Simallians |
|
226 |
3:27.05 |
+50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ingrid Hiding |
2006 |
Örebro Simallians |
|
209 |
3:32.25 |
+55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matilda Larsson |
2008 |
Örebro Simallians |
|
286 |
3:11.33 |
+34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ronja Lindqvist |
2008 |
Örebro Simallians |
|
249 |
3:20.37 |
+43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stina Westerlund |
2005 |
Örebro Simallians |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linnea Larsson |
2005 |
Örebro Simallians |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-27 10:45:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-29 19:16:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
|