Results for ManseCup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
helmi 9, 2020 to helmi 9, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Vapaauinti Miehet 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
3:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 18.01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Vapaauinti Miehet 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sakari Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:46.26 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:49.94 |
+15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:58.11 |
+24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:12.19 |
+38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:26.88 |
+52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:30.81 |
+56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:32.82 |
+58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:36.51 |
+1:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:45.27 |
+1:11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 18.01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 200m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
2:29.78 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Georg Aspholm |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:34.03 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
2:36.31 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:38.05 |
+18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:43.31 |
+23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sakari Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:46.26 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:47.78 |
+28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
2:48.54 |
+28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
2:49.94 |
+30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:58.11 |
+38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
|
|
3:04.33 |
+44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:12.19 |
+52.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:26.88 |
+1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:30.81 |
+1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:32.82 |
+1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Markus Cook |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:36.51 |
+1:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:45.27 |
+1:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 9.2.2020 18.01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-09 18.01.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|