Tulokset DOC-Sprinttiuinnit 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Tulokset Laji 1 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:27 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 158 | 45.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.10 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 122 | 49.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 47.01 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 101 | 52.18 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.41 | |||||||||
4 | Veera Järvinen | 2010 | 78 | 57.02 | ||||||
Lahden Uimaseura | 58.96 | |||||||||
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 304 | 36.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.15 | |||||||||
2 | Lotta Järvinen | 2008 | 226 | 40.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.59 | |||||||||
3 | Liisi Lehtiö | 2008 | 214 | 40.71 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.92 | |||||||||
4 | Saaga Pitkänen | 2008 | 180 | 43.10 | ||||||
Lahden Uimaseura | 51.38 | |||||||||
5 | Peppi Mutikainen | 2009 | 168 | 44.16 | ||||||
Lahden Uimaseura | 45.22 | |||||||||
6 | Anni Eskelinen | 2009 | 152 | 45.59 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.20 | |||||||||
7 | Lotta Koskinen | 2008 | 129 | 48.14 | ||||||
Lahden Uimaseura | 49.49 | |||||||||
8 | Lotta Leppäaho | 2008 | 113 | 50.40 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.26 | |||||||||
9 | Moona Pulkkinen | 2008 | 95 | 53.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 53.35 | |||||||||
- | Aida Laukkanen | 2009 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 55.56 | |||||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:27 |
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:26 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 137 | 47.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.10 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 128 | 48.33 | ||||||
Lahden Uimaseura | 47.01 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 96 | 53.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.41 | |||||||||
4 | Veera Järvinen | 2010 | 88 | 54.75 | ||||||
Lahden Uimaseura | 58.96 | |||||||||
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 311 | 35.98 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.15 | |||||||||
2 | Liisi Lehtiö | 2008 | 235 | 39.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.92 | |||||||||
3 | Lotta Järvinen | 2008 | 199 | 41.69 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.59 | |||||||||
4 | Saaga Pitkänen | 2008 | 195 | 42.02 | ||||||
Lahden Uimaseura | 51.38 | |||||||||
5 | Peppi Mutikainen | 2009 | 163 | 44.59 | ||||||
Lahden Uimaseura | 45.22 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:26 |
Tulokset Laji 2 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:27 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuomas Marttila | 2008 | 188 | 38.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.40 | |||||||||
2 | Aleksi Salo | 2008 | 157 | 40.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.10 | |||||||||
3 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 113 | 45.05 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.10 | |||||||||
4 | Artem Chornyi | 2008 | 100 | 46.83 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.45 | |||||||||
5 | Santeri Palvanen | 2009 | 72 | 52.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
6 | Onni Honkanen | 2008 | 51 | 58.69 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:27 |
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:24 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuomas Marttila | 2008 | 187 | 38.07 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.40 | |||||||||
2 | Aleksi Salo | 2008 | 176 | 38.84 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.10 | |||||||||
3 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 100 | 46.94 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.10 | |||||||||
4 | Artem Chornyi | 2008 | 96 | 47.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.45 | |||||||||
5 | Santeri Palvanen | 2009 | 60 | 55.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:24 |
Tulokset Laji 3 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:51 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 158 | 47.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.21 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 143 | 49.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.34 | |||||||||
3 | Veera Järvinen | 2010 | 114 | 52.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 53.25 | |||||||||
4 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 110 | 53.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.12 | |||||||||
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 297 | 38.46 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.77 | |||||||||
2 | Lotta Järvinen | 2008 | 260 | 40.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 42.97 | |||||||||
3 | Liisi Lehtiö | 2008 | 240 | 41.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.82 | |||||||||
4 | Lotta Koskinen | 2008 | 227 | 42.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.40 | |||||||||
5 | Anni Eskelinen | 2009 | 207 | 43.33 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.47 | |||||||||
6 | Moona Pulkkinen | 2008 | 172 | 46.07 | ||||||
Lahden Uimaseura | 45.55 | |||||||||
7 | Aida Laukkanen | 2009 | 171 | 46.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 47.65 | |||||||||
8 | Lotta Leppäaho | 2008 | 81 | 59.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.97 | |||||||||
- | Peppi Mutikainen | 2009 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 42.13 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Saaga Pitkänen | 2008 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 49.67 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:51 |
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:50 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 152 | 48.04 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.21 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 138 | 49.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.34 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 133 | 50.26 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.12 | |||||||||
4 | Veera Järvinen | 2010 | 108 | 53.84 | ||||||
Lahden Uimaseura | 53.25 | |||||||||
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 284 | 39.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.77 | |||||||||
2 | Liisi Lehtiö | 2008 | 262 | 40.10 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.82 | |||||||||
3 | Lotta Järvinen | 2008 | 243 | 41.10 | ||||||
Lahden Uimaseura | 42.97 | |||||||||
4 | Anni Eskelinen | 2009 | 229 | 41.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.47 | |||||||||
5 | Lotta Koskinen | 2008 | 207 | 43.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.40 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:50 |
Tulokset Laji 4 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:50 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 166 | 40.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.36 | |||||||||
2 | Tuomas Marttila | 2008 | 131 | 43.71 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.42 | |||||||||
3 | Onni Honkanen | 2008 | 119 | 45.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.43 | |||||||||
4 | Artem Chornyi | 2008 | 117 | 45.41 | ||||||
Lahden Uimaseura | 51.06 | |||||||||
5 | Santeri Palvanen | 2009 | 74 | 52.72 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.00 | |||||||||
- | Jaakko Bogdanov | 2009 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 40.90 | |||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:50 |
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 11:50 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 179 | 39.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.36 | |||||||||
2 | Tuomas Marttila | 2008 | 173 | 39.82 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.42 | |||||||||
3 | Artem Chornyi | 2008 | 124 | 44.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 51.06 | |||||||||
4 | Onni Honkanen | 2008 | 115 | 45.68 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.43 | |||||||||
5 | Santeri Palvanen | 2009 | 71 | 53.66 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.00 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 11:50 |
Tulokset Laji 5 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:14 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Veera Järvinen | 2010 | 168 | 51.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 49.37 | |||||||||
2 | Juuli Salum | 2010 | 132 | 56.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 58.79 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 128 | 56.74 | ||||||
Lahden Uimaseura | 57.62 | |||||||||
4 | Annabel Salo | 2010 | 114 | 59.04 | ||||||
Lahden Uimaseura | 57.10 | |||||||||
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 276 | 43.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.86 | |||||||||
2 | Lotta Koskinen | 2008 | 247 | 45.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.84 | |||||||||
3 | Saaga Pitkänen | 2008 | 246 | 45.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.39 | |||||||||
4 | Liisi Lehtiö | 2008 | 244 | 45.78 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.85 | |||||||||
5 | Lotta Järvinen | 2008 | 231 | 46.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.63 | |||||||||
6 | Aida Laukkanen | 2009 | 209 | 48.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.00 | |||||||||
7 | Anni Eskelinen | 2009 | 206 | 48.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.43 | |||||||||
8 | Peppi Mutikainen | 2009 | 191 | 49.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 49.22 | |||||||||
9 | Moona Pulkkinen | 2008 | 181 | 50.62 | ||||||
Lahden Uimaseura | 49.50 | |||||||||
10 | Lotta Leppäaho | 2008 | 142 | 54.81 | ||||||
Lahden Uimaseura | 54.31 | |||||||||
11 | Aino Koivuluoma | 2009 | 137 | 55.50 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:14 |
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:14 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Veera Järvinen | 2010 | 167 | 52.00 | ||||||
Lahden Uimaseura | 49.37 | |||||||||
2 | Juuli Salum | 2010 | 136 | 55.56 | ||||||
Lahden Uimaseura | 58.79 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 133 | 56.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 57.62 | |||||||||
4 | Annabel Salo | 2010 | 119 | 58.09 | ||||||
Lahden Uimaseura | 57.10 | |||||||||
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 284 | 43.56 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.86 | |||||||||
2 | Lotta Koskinen | 2008 | 261 | 44.76 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.84 | |||||||||
3 | Saaga Pitkänen | 2008 | 260 | 44.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.39 | |||||||||
4 | Lotta Järvinen | 2008 | 252 | 45.34 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.63 | |||||||||
5 | Liisi Lehtiö | 2008 | 242 | 45.94 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.85 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:14 |
Tulokset Laji 6 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:14 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 148 | 47.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.26 | |||||||||
2 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 145 | 47.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.12 | |||||||||
3 | Artem Chornyi | 2008 | 94 | 55.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.41 | |||||||||
4 | Santeri Palvanen | 2009 | 91 | 55.98 | ||||||
Lahden Uimaseura | 56.73 | |||||||||
5 | Onni Honkanen | 2008 | 79 | 58.83 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:01.90 | |||||||||
- | Tuomas Marttila | 2008 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 47.74 | |||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:14 |
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:14 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 161 | 46.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.26 | |||||||||
2 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 153 | 47.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 48.12 | |||||||||
3 | Artem Chornyi | 2008 | 110 | 52.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.41 | |||||||||
4 | Santeri Palvanen | 2009 | 90 | 56.33 | ||||||
Lahden Uimaseura | 56.73 | |||||||||
5 | Onni Honkanen | 2008 | 81 | 58.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:01.90 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:14 |
Tulokset Laji 7 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:23 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 165 | 41.73 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.20 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 154 | 42.75 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.01 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 128 | 45.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.07 | |||||||||
4 | Veera Järvinen | 2010 | 119 | 46.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 45.09 | |||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 305 | 34.04 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.16 | |||||||||
2 | Liisi Lehtiö | 2008 | 286 | 34.77 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.43 | |||||||||
3 | Saaga Pitkänen | 2008 | 244 | 36.69 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.52 | |||||||||
4 | Lotta Järvinen | 2008 | 231 | 37.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.90 | |||||||||
5 | Anni Eskelinen | 2009 | 219 | 37.99 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.47 | |||||||||
6 | Lotta Koskinen | 2008 | 195 | 39.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.99 | |||||||||
7 | Peppi Mutikainen | 2009 | 184 | 40.26 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.02 | |||||||||
8 | Lotta Leppäaho | 2008 | 184 | 40.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.92 | |||||||||
9 | Moona Pulkkinen | 2008 | 182 | 40.46 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.13 | |||||||||
10 | Aida Laukkanen | 2009 | 176 | 40.88 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.45 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:23 |
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:33 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juuli Salum | 2010 | 169 | 41.40 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.20 | |||||||||
2 | Annabel Salo | 2010 | 153 | 42.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.01 | |||||||||
3 | Milla Pylvänäinen | 2010 | 134 | 44.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.07 | |||||||||
4 | Veera Järvinen | 2010 | 119 | 46.52 | ||||||
Lahden Uimaseura | 45.09 | |||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Awa Laukkanen | 2008 | 327 | 33.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.16 | |||||||||
2 | Liisi Lehtiö | 2008 | 304 | 34.08 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.43 | |||||||||
3 | Lotta Järvinen | 2008 | 268 | 35.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.90 | |||||||||
4 | Saaga Pitkänen | 2008 | 254 | 36.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.52 | |||||||||
5 | Anni Eskelinen | 2009 | 245 | 36.61 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.47 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:33 |
Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:34 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 205 | 34.34 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.19 | |||||||||
2 | Elias Manskinen | 2008 | 188 | 35.36 | ||||||
Heinolan Isku | 36.50 | |||||||||
3 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 168 | 36.66 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.32 | |||||||||
4 | Onni Honkanen | 2008 | 148 | 38.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.01 | |||||||||
5 | Tuomas Marttila | 2008 | 146 | 38.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.16 | |||||||||
6 | Artem Chornyi | 2008 | 127 | 40.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.87 | |||||||||
7 | Santeri Palvanen | 2009 | 81 | 46.74 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.87 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:34 |
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:34 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 8, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksi Salo | 2008 | 213 | 33.92 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.19 | |||||||||
2 | Elias Manskinen | 2008 | 187 | 35.39 | ||||||
Heinolan Isku | 36.50 | |||||||||
3 | Tuomas Marttila | 2008 | 176 | 36.10 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.16 | |||||||||
4 | Jaakko Bogdanov | 2009 | 157 | 37.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.32 | |||||||||
5 | Onni Honkanen | 2008 | 152 | 37.95 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.01 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:34 |
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 12:50 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 9, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lahden Uimaseura 1 | 2008 | 2:37.65 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:35.20 | |||||||||
Aleksi Salo | 2008 | 40.75 | 40.75 | |||||||
Awa Laukkanen | 2008 | 42.02 | 1:22.77 | |||||||
Tuomas Marttila | 2008 | 40.27 | 2:03.04 | |||||||
Liisi Lehtiö | 2008 | 34.61 | 2:37.65 | |||||||
2 | Lahden Uimaseura 2 | 2008 | 2:49.13 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:46.34 | |||||||||
Jaakko Bogdanov | 2009 | 1:29.02 | 1:29.02 | |||||||
Lotta Koskinen | 2008 | 1:20.11 | 2:49.13 | |||||||
Lotta Järvinen | 2008 | |||||||||
Onni Honkanen | 2008 | 2:49.13 | 2:49.13 | |||||||
3 | Lahden Uimaseura 3 | 2008 | 3:06.62 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:58.43 | |||||||||
Peppi Mutikainen | 2009 | 46.12 | 46.12 | |||||||
Santeri Palvanen | 2009 | |||||||||
Anni Eskelinen | 2009 | |||||||||
Artem Chornyi | 2008 | 3:06.62 | 3:06.62 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 12:50 |
Tulokset Laji 10 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:16 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tiinu Tamminen | 2006 | 461 | 31.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.96 | |||||||||
2 | Ebba Simberg | 2007 | 434 | 32.19 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.46 | |||||||||
3 | Siiri Haverinen | 2007 | 422 | 32.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.32 | |||||||||
4 | Tinka Tamminen | 2006 | 415 | 32.68 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.69 | |||||||||
5 | Mea Makkula | 2006 | 252 | 38.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.76 | |||||||||
6 | Isabel Rumask | 2006 | 191 | 42.33 | ||||||
Lahden Uimaseura | 47.11 | |||||||||
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Salma Mäntynen | 2005 | 550 | 29.74 | ||||||
Uimaseura Aquila | 30.35 | |||||||||
2 | Sohvi Kallinen | 2004 | 514 | 30.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.64 | |||||||||
3 | Juulia Sakomaa | 2005 | 450 | 31.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.76 | |||||||||
4 | Venla Lindström | 2004 | 439 | 32.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.11 | |||||||||
5 | Nea Mustonen | 2004 | 412 | 32.76 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.24 | |||||||||
6 | Milla Kähkönen | 2005 | 346 | 34.72 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.71 | |||||||||
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Minttu Paalanen | 2003 | 543 | 29.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.88 | |||||||||
2 | Raakel Bärlund | 2001 | 538 | 29.97 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.62 | |||||||||
3 | Julia Romo | 2003 | 521 | 30.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.57 | |||||||||
4 | Janna Salminen | 2003 | 410 | 32.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.95 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:16 |
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:23 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tiinu Tamminen | 2006 | 476 | 31.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.96 | |||||||||
1 | Tinka Tamminen | 2006 | 476 | 31.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.69 | |||||||||
3 | Siiri Haverinen | 2007 | 462 | 31.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.32 | |||||||||
4 | Mea Makkula | 2006 | 258 | 38.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.76 | |||||||||
- | Ebba Simberg | 2007 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 35.46 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Salma Mäntynen | 2005 | 543 | 29.87 | ||||||
Uimaseura Aquila | 30.35 | |||||||||
2 | Sohvi Kallinen | 2004 | 541 | 29.91 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.64 | |||||||||
3 | Juulia Sakomaa | 2005 | 461 | 31.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.76 | |||||||||
4 | Nea Mustonen | 2004 | 447 | 31.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.24 | |||||||||
5 | Venla Lindström | 2004 | 428 | 32.34 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.11 | |||||||||
Laji 10, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Raakel Bärlund | 2001 | 571 | 29.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.62 | |||||||||
2 | Minttu Paalanen | 2003 | 535 | 30.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.88 | |||||||||
3 | Julia Romo | 2003 | 484 | 31.04 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.57 | |||||||||
4 | Janna Salminen | 2003 | 384 | 33.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.95 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:23 |
Tulokset Laji 11 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:16 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 309 | 32.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.82 | |||||||||
2 | Ivan Fadeechev | 2007 | 251 | 34.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.90 | |||||||||
3 | Maksym Chornyi | 2006 | 236 | 35.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.78 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 178 | 38.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.47 | |||||||||
5 | Raman Bajalan | 2007 | 172 | 39.13 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.53 | |||||||||
6 | Leevi Immonen | 2007 | 163 | 39.83 | ||||||
Lahden Uimaseura | 43.73 | |||||||||
7 | Viacheslav Semenov | 2006 | 159 | 40.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.75 | |||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 498 | 27.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.20 | |||||||||
2 | Jesse Hyppönen | 2004 | 448 | 28.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.78 | |||||||||
3 | Taavi Backman | 2004 | 445 | 28.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.84 | |||||||||
4 | Topias Tynjä | 2005 | 441 | 28.62 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.80 | |||||||||
5 | Aapo Koskinen | 2004 | 417 | 29.16 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.98 | |||||||||
6 | Santeri Salonen | 2005 | 379 | 30.12 | ||||||
Heinolan Isku | 30.77 | |||||||||
7 | Antero Ruban | 2004 | 342 | 31.16 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.78 | |||||||||
8 | Elias Molodtsov | 2005 | 332 | 31.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.77 | |||||||||
9 | Kasperi Haverinen | 2005 | 243 | 34.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.17 | |||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 563 | 26.40 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.27 | |||||||||
2 | Petteri Haverinen | 2001 | 558 | 26.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.19 | |||||||||
3 | Saku Romo | 2000 | 527 | 26.98 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.84 | |||||||||
4 | Atte Pennanen | 2001 | 518 | 27.14 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.85 | |||||||||
5 | Eetu Palvanen | 2003 | 514 | 27.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.60 | |||||||||
6 | Santeri Hulkko | 2000 | 466 | 28.10 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.92 | |||||||||
7 | Jonne Isoranta | 2003 | 464 | 28.15 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.12 | |||||||||
8 | Julius Airas | 2003 | 451 | 28.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.22 | |||||||||
9 | Eetu Koskinen | 2002 | 384 | 29.99 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.29 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:16 |
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:29 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 309 | 32.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.82 | |||||||||
2 | Ivan Fadeechev | 2007 | 269 | 33.75 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.90 | |||||||||
3 | Maksym Chornyi | 2006 | 224 | 35.86 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.78 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 183 | 38.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.47 | |||||||||
5 | Raman Bajalan | 2007 | 178 | 38.74 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.53 | |||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 530 | 26.93 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.20 | |||||||||
2 | Jesse Hyppönen | 2004 | 468 | 28.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.78 | |||||||||
3 | Topias Tynjä | 2005 | 461 | 28.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.80 | |||||||||
4 | Taavi Backman | 2004 | 456 | 28.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.84 | |||||||||
5 | Aapo Koskinen | 2004 | 411 | 29.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.98 | |||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 576 | 26.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.27 | |||||||||
2 | Petteri Haverinen | 2001 | 558 | 26.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.19 | |||||||||
3 | Atte Pennanen | 2001 | 544 | 26.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.85 | |||||||||
4 | Eetu Palvanen | 2003 | 502 | 27.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.60 | |||||||||
5 | Saku Romo | 2000 | 501 | 27.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.84 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:29 |
Tulokset Laji 12 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:44 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tiinu Tamminen | 2006 | 433 | 33.93 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.91 | |||||||||
2 | Tinka Tamminen | 2006 | 388 | 35.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.66 | |||||||||
3 | Ebba Simberg | 2007 | 384 | 35.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.70 | |||||||||
4 | Siiri Haverinen | 2007 | 357 | 36.18 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.36 | |||||||||
5 | Krista Kurvinen | 2007 | 310 | 37.92 | ||||||
Heinolan Isku | 39.38 | |||||||||
6 | Mea Makkula | 2006 | 244 | 41.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.23 | |||||||||
7 | Isabel Rumask | 2006 | 228 | 42.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 42.48 | |||||||||
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Salma Mäntynen | 2005 | 536 | 31.60 | ||||||
Uimaseura Aquila | 32.22 | |||||||||
2 | Sohvi Kallinen | 2004 | 470 | 33.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.45 | |||||||||
3 | Nea Mustonen | 2004 | 412 | 34.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.80 | |||||||||
4 | Venla Lindström | 2004 | 387 | 35.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.42 | |||||||||
5 | Milla Kähkönen | 2005 | 374 | 35.62 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.74 | |||||||||
6 | Juulia Sakomaa | 2005 | 372 | 35.68 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.65 | |||||||||
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kiia Kärkkäinen | 2003 | 600 | 30.43 | ||||||
Heinolan Isku | 29.95 | |||||||||
2 | Minttu Paalanen | 2003 | 547 | 31.37 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.91 | |||||||||
3 | Saana Liikonen | 2001 | 534 | 31.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.85 | |||||||||
4 | Raakel Bärlund | 2001 | 518 | 31.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.56 | |||||||||
5 | Janna Salminen | 2003 | 393 | 35.02 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.51 | |||||||||
6 | Julia Romo | 2003 | 369 | 35.76 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.32 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:44 |
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 16:59 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tiinu Tamminen | 2006 | 488 | 32.59 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.91 | |||||||||
2 | Tinka Tamminen | 2006 | 449 | 33.52 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.66 | |||||||||
3 | Ebba Simberg | 2007 | 411 | 34.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.70 | |||||||||
4 | Siiri Haverinen | 2007 | 338 | 36.82 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.36 | |||||||||
5 | Krista Kurvinen | 2007 | 313 | 37.79 | ||||||
Heinolan Isku | 39.38 | |||||||||
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Salma Mäntynen | 2005 | 528 | 31.76 | ||||||
Uimaseura Aquila | 32.22 | |||||||||
2 | Sohvi Kallinen | 2004 | 491 | 32.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.45 | |||||||||
3 | Nea Mustonen | 2004 | 417 | 34.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.80 | |||||||||
4 | Venla Lindström | 2004 | 395 | 34.97 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.42 | |||||||||
5 | Milla Kähkönen | 2005 | 385 | 35.26 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.74 | |||||||||
Laji 12, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kiia Kärkkäinen | 2003 | 568 | 30.99 | ||||||
Heinolan Isku | 29.95 | |||||||||
2 | Raakel Bärlund | 2001 | 558 | 31.18 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.56 | |||||||||
3 | Saana Liikonen | 2001 | 533 | 31.65 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.85 | |||||||||
4 | Minttu Paalanen | 2003 | 523 | 31.85 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.91 | |||||||||
5 | Janna Salminen | 2003 | 351 | 36.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.51 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 16:59 |
Tulokset Laji 13 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:06 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 209 | 37.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.58 | |||||||||
2 | Ivan Fadeechev | 2007 | 199 | 38.00 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.50 | |||||||||
3 | Raman Bajalan | 2007 | 195 | 38.28 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.53 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 191 | 38.52 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.26 | |||||||||
5 | Viacheslav Semenov | 2006 | 180 | 39.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.26 | |||||||||
6 | Leevi Immonen | 2007 | 143 | 42.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.06 | |||||||||
7 | Maksym Chornyi | 2006 | 113 | 45.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 51.85 | |||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 435 | 29.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.06 | |||||||||
2 | Topias Tynjä | 2005 | 389 | 30.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.98 | |||||||||
3 | Aapo Koskinen | 2004 | 380 | 30.66 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.88 | |||||||||
4 | Taavi Backman | 2004 | 364 | 31.12 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.60 | |||||||||
5 | Santeri Salonen | 2005 | 300 | 33.19 | ||||||
Heinolan Isku | 34.04 | |||||||||
6 | Kasperi Haverinen | 2005 | 288 | 33.62 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.24 | |||||||||
7 | Elias Molodtsov | 2005 | 284 | 33.79 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.83 | |||||||||
8 | Riku Huuhka | 2005 | 256 | 34.98 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.80 | |||||||||
9 | Miko Virtanen | 2005 | 237 | 35.88 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.48 | |||||||||
- | Jesse Hyppönen | 2004 | DSQ | |||||||
Lahden Uimaseura | 32.23 | |||||||||
SW 6.3 Sukellus yli 15m lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Petteri Haverinen | 2001 | 508 | 27.83 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.23 | |||||||||
2 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 453 | 28.92 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.01 | |||||||||
3 | Eetu Palvanen | 2003 | 441 | 29.19 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
4 | Atte Pennanen | 2001 | 439 | 29.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.82 | |||||||||
5 | Saku Romo | 2000 | 403 | 30.07 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.34 | |||||||||
6 | Santeri Hulkko | 2000 | 386 | 30.50 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.54 | |||||||||
7 | Julius Airas | 2003 | 356 | 31.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.19 | |||||||||
8 | Jonne Isoranta | 2003 | 318 | 32.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.62 | |||||||||
- | Eetu Koskinen | 2002 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 33.23 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:06 |
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:06 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 250 | 35.27 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.58 | |||||||||
2 | Raman Bajalan | 2007 | 210 | 37.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.53 | |||||||||
3 | Ivan Fadeechev | 2007 | 205 | 37.64 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.50 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 191 | 38.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.26 | |||||||||
5 | Viacheslav Semenov | 2006 | 165 | 40.50 | ||||||
Lahden Uimaseura | 41.26 | |||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 438 | 29.24 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.06 | |||||||||
2 | Topias Tynjä | 2005 | 431 | 29.41 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.98 | |||||||||
3 | Aapo Koskinen | 2004 | 387 | 30.49 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.88 | |||||||||
4 | Taavi Backman | 2004 | 373 | 30.85 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.60 | |||||||||
5 | Santeri Salonen | 2005 | 316 | 32.61 | ||||||
Heinolan Isku | 34.04 | |||||||||
Laji 13, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 530 | 27.44 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.01 | |||||||||
2 | Petteri Haverinen | 2001 | 522 | 27.58 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.23 | |||||||||
3 | Atte Pennanen | 2001 | 454 | 28.91 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.82 | |||||||||
4 | Eetu Palvanen | 2003 | 446 | 29.08 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
5 | Saku Romo | 2000 | 426 | 29.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.34 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:06 |
Tulokset Laji 14 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:26 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tinka Tamminen | 2006 | 507 | 35.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.38 | |||||||||
2 | Siiri Haverinen | 2007 | 485 | 36.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.39 | |||||||||
3 | Tiinu Tamminen | 2006 | 402 | 38.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.79 | |||||||||
4 | Krista Kurvinen | 2007 | 271 | 44.22 | ||||||
Heinolan Isku | 45.11 | |||||||||
5 | Mea Makkula | 2006 | 255 | 45.13 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.75 | |||||||||
6 | Isabel Rumask | 2006 | 242 | 45.95 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.80 | |||||||||
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Kallinen | 2004 | 505 | 35.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.10 | |||||||||
2 | Salma Mäntynen | 2005 | 498 | 36.12 | ||||||
Uimaseura Aquila | 38.70 | |||||||||
3 | Nea Mustonen | 2004 | 388 | 39.26 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.61 | |||||||||
4 | Venla Lindström | 2004 | 370 | 39.86 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.82 | |||||||||
5 | Juulia Sakomaa | 2005 | 335 | 41.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.85 | |||||||||
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Raakel Bärlund | 2001 | 546 | 35.03 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.55 | |||||||||
2 | Minttu Paalanen | 2003 | 477 | 36.63 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.42 | |||||||||
3 | Janna Salminen | 2003 | 333 | 41.29 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.83 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:26 |
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:33 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tinka Tamminen | 2006 | 541 | 35.13 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.38 | |||||||||
2 | Siiri Haverinen | 2007 | 490 | 36.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.39 | |||||||||
3 | Tiinu Tamminen | 2006 | 482 | 36.52 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.79 | |||||||||
4 | Krista Kurvinen | 2007 | 284 | 43.57 | ||||||
Heinolan Isku | 45.11 | |||||||||
5 | Mea Makkula | 2006 | 254 | 45.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 52.75 | |||||||||
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Kallinen | 2004 | 533 | 35.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.10 | |||||||||
2 | Salma Mäntynen | 2005 | 509 | 35.87 | ||||||
Uimaseura Aquila | 38.70 | |||||||||
3 | Nea Mustonen | 2004 | 380 | 39.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.61 | |||||||||
4 | Venla Lindström | 2004 | 356 | 40.41 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.82 | |||||||||
5 | Juulia Sakomaa | 2005 | 349 | 40.66 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.85 | |||||||||
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Raakel Bärlund | 2001 | 554 | 34.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.55 | |||||||||
2 | Minttu Paalanen | 2003 | 435 | 37.77 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.42 | |||||||||
3 | Janna Salminen | 2003 | 362 | 40.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.83 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:33 |
Tulokset Laji 15 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:27 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Denis Katunov | 2006 | 324 | 36.73 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.35 | |||||||||
2 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 248 | 40.17 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.94 | |||||||||
3 | Viacheslav Semenov | 2006 | 235 | 40.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.35 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 208 | 42.60 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.49 | |||||||||
5 | Leevi Immonen | 2007 | 206 | 42.74 | ||||||
Lahden Uimaseura | 42.84 | |||||||||
6 | Maksym Chornyi | 2006 | 190 | 43.88 | ||||||
Lahden Uimaseura | 46.50 | |||||||||
7 | Ivan Fadeechev | 2007 | 177 | 44.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 50.78 | |||||||||
- | Raman Bajalan | 2007 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 49.16 | |||||||||
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 552 | 30.78 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.85 | |||||||||
2 | Jesse Hyppönen | 2004 | 454 | 32.84 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.31 | |||||||||
3 | Aapo Koskinen | 2004 | 453 | 32.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.75 | |||||||||
4 | Taavi Backman | 2004 | 425 | 33.56 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.06 | |||||||||
5 | Topias Tynjä | 2005 | 392 | 34.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.04 | |||||||||
6 | Santeri Salonen | 2005 | 391 | 34.53 | ||||||
Heinolan Isku | 38.64 | |||||||||
7 | Antero Ruban | 2004 | 331 | 36.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.20 | |||||||||
8 | Miko Virtanen | 2005 | 326 | 36.66 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.07 | |||||||||
9 | Elias Molodtsov | 2005 | 315 | 37.09 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.88 | |||||||||
10 | Riku Huuhka | 2005 | 314 | 37.12 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.34 | |||||||||
11 | Kasperi Haverinen | 2005 | 278 | 38.65 | ||||||
Lahden Uimaseura | 37.49 | |||||||||
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Atte Pennanen | 2001 | 575 | 30.35 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.50 | |||||||||
2 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 478 | 32.29 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Saku Romo | 2000 | 477 | 32.30 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.44 | |||||||||
4 | Eemeli Nylund | 2003 | 468 | 32.51 | ||||||
Heinolan Isku | 33.04 | |||||||||
5 | Eetu Palvanen | 2003 | 431 | 33.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.48 | |||||||||
6 | Jonne Isoranta | 2003 | 409 | 34.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.47 | |||||||||
7 | Julius Airas | 2003 | 401 | 34.24 | ||||||
Lahden Uimaseura | 36.08 | |||||||||
8 | Santeri Hulkko | 2000 | 376 | 34.98 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.23 | |||||||||
- | Eetu Koskinen | 2002 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 32.64 | |||||||||
- | Petteri Haverinen | 2001 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 30.75 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:27 |
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:39 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Denis Katunov | 2006 | 336 | 36.30 | ||||||
Lahden Uimaseura | 38.35 | |||||||||
2 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 264 | 39.32 | ||||||
Lahden Uimaseura | 39.94 | |||||||||
3 | Viacheslav Semenov | 2006 | 241 | 40.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 40.35 | |||||||||
4 | Vilho Teno | 2006 | 217 | 41.96 | ||||||
Lahden Uimaseura | 44.49 | |||||||||
5 | Leevi Immonen | 2007 | 194 | 43.56 | ||||||
Lahden Uimaseura | 42.84 | |||||||||
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 565 | 30.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.85 | |||||||||
2 | Taavi Backman | 2004 | 468 | 32.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.06 | |||||||||
3 | Jesse Hyppönen | 2004 | 466 | 32.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.31 | |||||||||
4 | Aapo Koskinen | 2004 | 445 | 33.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.75 | |||||||||
5 | Topias Tynjä | 2005 | 375 | 35.01 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.04 | |||||||||
Laji 15, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Atte Pennanen | 2001 | 582 | 30.24 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.50 | |||||||||
2 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 511 | 31.57 | ||||||
Lahden Uimaseura | ||||||||||
3 | Saku Romo | 2000 | 477 | 32.31 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.44 | |||||||||
4 | Eetu Palvanen | 2003 | 462 | 32.65 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.48 | |||||||||
5 | Eemeli Nylund | 2003 | 443 | 33.12 | ||||||
Heinolan Isku | 33.04 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:39 |
Tulokset Laji 16 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:50 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Siiri Haverinen | 2007 | 426 | 30.47 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.20 | |||||||||
2 | Tinka Tamminen | 2006 | 418 | 30.65 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.92 | |||||||||
3 | Ebba Simberg | 2007 | 402 | 31.05 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.21 | |||||||||
4 | Tiinu Tamminen | 2006 | 398 | 31.16 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.56 | |||||||||
5 | Mea Makkula | 2006 | 296 | 34.38 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.20 | |||||||||
6 | Krista Kurvinen | 2007 | 284 | 34.86 | ||||||
Heinolan Isku | 34.60 | |||||||||
7 | Isabel Rumask | 2006 | 276 | 35.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 34.86 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Kallinen | 2004 | 556 | 27.88 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.18 | |||||||||
2 | Salma Mäntynen | 2005 | 543 | 28.09 | ||||||
Uimaseura Aquila | 28.64 | |||||||||
3 | Venla Lindström | 2004 | 508 | 28.73 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.34 | |||||||||
4 | Juulia Sakomaa | 2005 | 499 | 28.90 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.80 | |||||||||
5 | Milla Kähkönen | 2005 | 456 | 29.79 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.30 | |||||||||
6 | Nea Mustonen | 2004 | 423 | 30.53 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.58 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kiia Kärkkäinen | 2003 | 584 | 27.43 | ||||||
Heinolan Isku | 27.55 | |||||||||
2 | Saana Liikonen | 2001 | 556 | 27.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.36 | |||||||||
3 | Minttu Paalanen | 2003 | 507 | 28.74 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.66 | |||||||||
4 | Raakel Bärlund | 2001 | 504 | 28.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.92 | |||||||||
5 | Julia Romo | 2003 | 488 | 29.11 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.34 | |||||||||
6 | Janna Salminen | 2003 | 424 | 30.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.07 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:50 |
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 18:05 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tinka Tamminen | 2006 | 496 | 28.95 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.92 | |||||||||
2 | Ebba Simberg | 2007 | 470 | 29.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.21 | |||||||||
3 | Siiri Haverinen | 2007 | 469 | 29.50 | ||||||
Lahden Uimaseura | 31.20 | |||||||||
4 | Tiinu Tamminen | 2006 | 457 | 29.75 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.56 | |||||||||
5 | Mea Makkula | 2006 | 284 | 34.88 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.20 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sohvi Kallinen | 2004 | 580 | 27.48 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.18 | |||||||||
2 | Salma Mäntynen | 2005 | 545 | 28.06 | ||||||
Uimaseura Aquila | 28.64 | |||||||||
3 | Venla Lindström | 2004 | 520 | 28.50 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.34 | |||||||||
4 | Juulia Sakomaa | 2005 | 488 | 29.12 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.80 | |||||||||
5 | Milla Kähkönen | 2005 | 446 | 29.99 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.30 | |||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Saana Liikonen | 2001 | 631 | 26.72 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.36 | |||||||||
2 | Kiia Kärkkäinen | 2003 | 613 | 26.98 | ||||||
Heinolan Isku | 27.55 | |||||||||
3 | Raakel Bärlund | 2001 | 524 | 28.43 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.92 | |||||||||
4 | Minttu Paalanen | 2003 | 489 | 29.09 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.66 | |||||||||
5 | Julia Romo | 2003 | 465 | 29.59 | ||||||
Lahden Uimaseura | 30.34 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 18:05 |
Tulokset Laji 17 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 17:59 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 312 | 29.85 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.45 | |||||||||
2 | Viacheslav Semenov | 2006 | 254 | 31.95 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.18 | |||||||||
3 | Maksym Chornyi | 2006 | 245 | 32.36 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.91 | |||||||||
4 | Ivan Fadeechev | 2007 | 228 | 33.13 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.32 | |||||||||
5 | Vilho Teno | 2006 | 215 | 33.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.07 | |||||||||
6 | Leevi Immonen | 2007 | 175 | 36.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.70 | |||||||||
- | Denis Katunov | 2006 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 30.35 | |||||||||
- | Raman Bajalan | 2007 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 33.76 | |||||||||
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 505 | 25.44 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.25 | |||||||||
2 | Topias Tynjä | 2005 | 461 | 26.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.94 | |||||||||
3 | Jesse Hyppönen | 2004 | 431 | 26.82 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.88 | |||||||||
4 | Aapo Koskinen | 2004 | 413 | 27.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.73 | |||||||||
5 | Taavi Backman | 2004 | 412 | 27.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.81 | |||||||||
6 | Santeri Salonen | 2005 | 405 | 27.38 | ||||||
Heinolan Isku | 27.87 | |||||||||
7 | Miko Virtanen | 2005 | 355 | 28.61 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.92 | |||||||||
8 | Elias Molodtsov | 2005 | 345 | 28.87 | ||||||
Lahden Uimaseura | 28.85 | |||||||||
9 | Kasperi Haverinen | 2005 | 335 | 29.15 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.86 | |||||||||
- | Riku Huuhka | 2005 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 30.02 | |||||||||
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 532 | 24.99 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.03 | |||||||||
2 | Julius Airas | 2003 | 517 | 25.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.76 | |||||||||
3 | Santeri Hulkko | 2000 | 508 | 25.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | 24.77 | |||||||||
4 | Saku Romo | 2000 | 484 | 25.80 | ||||||
Lahden Uimaseura | 24.97 | |||||||||
5 | Atte Pennanen | 2001 | 473 | 26.00 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.13 | |||||||||
6 | Eemeli Nylund | 2003 | 470 | 26.04 | ||||||
Heinolan Isku | 26.29 | |||||||||
7 | Eetu Palvanen | 2003 | 461 | 26.22 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.01 | |||||||||
8 | Jonne Isoranta | 2003 | 440 | 26.63 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.30 | |||||||||
- | Eetu Koskinen | 2002 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 27.06 | |||||||||
- | Petteri Haverinen | 2001 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 23.94 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 17:59 |
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 18:11 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Joonas Pulkkinen | 2007 | 333 | 29.21 | ||||||
Lahden Uimaseura | 29.45 | |||||||||
2 | Maksym Chornyi | 2006 | 246 | 32.30 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.91 | |||||||||
3 | Viacheslav Semenov | 2006 | 243 | 32.45 | ||||||
Lahden Uimaseura | 32.18 | |||||||||
4 | Ivan Fadeechev | 2007 | 220 | 33.55 | ||||||
Lahden Uimaseura | 33.32 | |||||||||
5 | Vilho Teno | 2006 | 196 | 34.86 | ||||||
Lahden Uimaseura | 35.07 | |||||||||
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 509 | 25.37 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.25 | |||||||||
2 | Topias Tynjä | 2005 | 452 | 26.39 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.94 | |||||||||
3 | Jesse Hyppönen | 2004 | 446 | 26.51 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.88 | |||||||||
4 | Aapo Koskinen | 2004 | 436 | 26.70 | ||||||
Lahden Uimaseura | 27.73 | |||||||||
5 | Taavi Backman | 2004 | 403 | 27.42 | ||||||
Lahden Uimaseura | 26.81 | |||||||||
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 551 | 24.71 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.03 | |||||||||
2 | Santeri Hulkko | 2000 | 528 | 25.06 | ||||||
Lahden Uimaseura | 24.77 | |||||||||
3 | Atte Pennanen | 2001 | 499 | 25.54 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.13 | |||||||||
4 | Julius Airas | 2003 | 495 | 25.61 | ||||||
Lahden Uimaseura | 25.76 | |||||||||
5 | Saku Romo | 2000 | 460 | 26.23 | ||||||
Lahden Uimaseura | 24.97 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 18:11 |
Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 18:29 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 18, 4X50m Sekauinti Seka, Alkuerät 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lahden Uimaseura 1 | 2006 | 2:13.86 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:11.23 | |||||||||
Tiinu Tamminen | 2006 | 36.42 | 36.42 | |||||||
Denis Katunov | 2006 | 35.58 | 1:12.00 | |||||||
Tinka Tamminen | 2006 | 33.01 | 1:45.01 | |||||||
Joonas Pulkkinen | 2007 | 28.85 | 2:13.86 | |||||||
2 | Lahden Uimaseura 2 | 2006 | 2:14.13 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:18.17 | |||||||||
Ebba Simberg | 2007 | 33.16 | 33.16 | |||||||
Siiri Haverinen | 2007 | 36.63 | 1:09.79 | |||||||
Ivan Fadeechev | 2007 | 33.87 | 1:43.66 | |||||||
Viacheslav Semenov | 2006 | 30.47 | 2:14.13 | |||||||
- | Lahden Uimaseura 3 | 2006 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:38.00 | |||||||||
Raman Bajalan | 2007 | |||||||||
Isabel Rumask | 2006 | |||||||||
Vilho Teno | 2006 | |||||||||
Mea Makkula | 2006 | DNS | ||||||||
Laji 18, 4X50m Sekauinti Seka, Alkuerät 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lahden Uimaseura Menestyjät | 2002 | 1:54.76 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:55.21 | |||||||||
Minttu Paalanen | 2003 | 31.96 | 31.96 | |||||||
Santeri Pulkkinen | 2004 | 30.07 | 1:02.03 | |||||||
Jasu Ovaskainen | 2002 | 25.73 | 1:27.76 | |||||||
Sohvi Kallinen | 2004 | 27.00 | 1:54.76 | |||||||
2 | Lahden Uimaseura Voittajat | 2001 | 1:56.12 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:51.91 | |||||||||
Saana Liikonen | 2001 | 32.10 | 32.10 | |||||||
Atte Pennanen | 2001 | 29.79 | 1:01.89 | |||||||
Raakel Bärlund | 2001 | 28.46 | 1:30.35 | |||||||
Saku Romo | 2000 | 25.77 | 1:56.12 | |||||||
3 | Lahden Uimaseura Mestarit | 2003 | 2:04.43 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:02.66 | |||||||||
Taavi Backman | 2004 | 1:03.59 | 1:03.59 | |||||||
Eetu Palvanen | 2003 | 31.78 | 1:35.37 | |||||||
Nea Mustonen | 2004 | 29.06 | 2:04.43 | |||||||
Venla Lindström | 2004 | 2:04.43 | ||||||||
4 | Lahden Uimaseura 2 | 2003 | 2:09.93 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:12.05 | |||||||||
Janna Salminen | 2003 | 34.70 | 34.70 | |||||||
Elias Molodtsov | 2005 | 36.56 | 1:11.26 | |||||||
Julia Romo | 2003 | 31.47 | 1:42.73 | |||||||
Antero Ruban | 2004 | 27.20 | 2:09.93 | |||||||
5 | Lahden Uimaseura 1 | 2005 | 2:11.96 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:22.31 | |||||||||
Milla Kähkönen | 2005 | 35.55 | 35.55 | |||||||
Kasperi Haverinen | 2005 | 36.92 | 1:12.47 | |||||||
Miko Virtanen | 2005 | 31.49 | 1:43.96 | |||||||
Juulia Sakomaa | 2005 | 28.00 | 2:11.96 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 18:29 |
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | DOC-Sprinttiuinnit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lahti | Tulostusaika | 18:29 | |||
Järjestäjä | LAUS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Laji 18, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lahden Uimaseura 1 | 2006 | 2:13.86 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:11.23 | |||||||||
Tiinu Tamminen | 2006 | 36.42 | 36.42 | |||||||
Denis Katunov | 2006 | 35.58 | 1:12.00 | |||||||
Tinka Tamminen | 2006 | 33.01 | 1:45.01 | |||||||
Joonas Pulkkinen | 2007 | 28.85 | 2:13.86 | |||||||
2 | Lahden Uimaseura 2 | 2006 | 2:14.13 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:18.17 | |||||||||
Ebba Simberg | 2007 | 33.16 | 33.16 | |||||||
Siiri Haverinen | 2007 | 36.63 | 1:09.79 | |||||||
Ivan Fadeechev | 2007 | 33.87 | 1:43.66 | |||||||
Viacheslav Semenov | 2006 | 30.47 | 2:14.13 | |||||||
- | Lahden Uimaseura 3 | 2006 | DNS | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:38.00 | |||||||||
Raman Bajalan | 2007 | |||||||||
Isabel Rumask | 2006 | |||||||||
Vilho Teno | 2006 | |||||||||
Mea Makkula | 2006 | DNS | ||||||||
Laji 18, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lahden Uimaseura Menestyjät | 2002 | 1:54.76 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:55.21 | |||||||||
Minttu Paalanen | 2003 | 31.96 | 31.96 | |||||||
Santeri Pulkkinen | 2004 | 30.07 | 1:02.03 | |||||||
Jasu Ovaskainen | 2002 | 25.73 | 1:27.76 | |||||||
Sohvi Kallinen | 2004 | 27.00 | 1:54.76 | |||||||
2 | Lahden Uimaseura Voittajat | 2001 | 1:56.12 | |||||||
Lahden Uimaseura | 1:51.91 | |||||||||
Saana Liikonen | 2001 | 32.10 | 32.10 | |||||||
Atte Pennanen | 2001 | 29.79 | 1:01.89 | |||||||
Raakel Bärlund | 2001 | 28.46 | 1:30.35 | |||||||
Saku Romo | 2000 | 25.77 | 1:56.12 | |||||||
3 | Lahden Uimaseura Mestarit | 2003 | 2:04.43 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:02.66 | |||||||||
Taavi Backman | 2004 | 1:03.59 | 1:03.59 | |||||||
Eetu Palvanen | 2003 | 31.78 | 1:35.37 | |||||||
Nea Mustonen | 2004 | 29.06 | 2:04.43 | |||||||
Venla Lindström | 2004 | 2:04.43 | ||||||||
4 | Lahden Uimaseura 2 | 2003 | 2:09.93 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:12.05 | |||||||||
Janna Salminen | 2003 | 34.70 | 34.70 | |||||||
Elias Molodtsov | 2005 | 36.56 | 1:11.26 | |||||||
Julia Romo | 2003 | 31.47 | 1:42.73 | |||||||
Antero Ruban | 2004 | 27.20 | 2:09.93 | |||||||
5 | Lahden Uimaseura 1 | 2005 | 2:11.96 | |||||||
Lahden Uimaseura | 2:22.31 | |||||||||
Milla Kähkönen | 2005 | 35.55 | 35.55 | |||||||
Kasperi Haverinen | 2005 | 36.92 | 1:12.47 | |||||||
Miko Virtanen | 2005 | 31.49 | 1:43.96 | |||||||
Juulia Sakomaa | 2005 | 28.00 | 2:11.96 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2020 |
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura | Tulostusaika | 18:29 |