Results for REMA 1000 Medley Race 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | REMA 1000 Medley Race 2020 | Udskriftsdato | 26 januar 2020 | |||
Stvne by | Vallensbk | Udskriftstidspunkt | 12:53 | |||
Arrangr | Vallensbk Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 26 januar 2020 |
Lb 9, 100m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Helena Fritz Larsen | 2007 | 258 | 47.37 | 1:37.91 | |||||
Albertslund IF | 1:33.93 | |||||||||
2 | Nanna Hessner | 2007 | 229 | 48.55 | 1:41.90 | |||||
Vrlse Svmmeklub | 1:41.38 | |||||||||
3 | Asta Rosenkilde-Hansen | 2007 | 213 | 49.54 | 1:44.32 | |||||
Herlev Svmning | 1:46.53 | |||||||||
4 | Emilia Nielsen | 2007 | 175 | 53.79 | 1:51.45 | |||||
Albertslund IF | 1:55.89 | |||||||||
5 | Lisa Lundgaard Andersen | 2007 | 175 | 52.35 | 1:51.48 | |||||
Herlev Svmning | 1:48.84 | |||||||||
6 | Ellen Lyse | 2007 | 165 | 53.26 | 1:53.60 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:53.13 | |||||||||
Lb 9, 100m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ella Stensgaard | 2008 | 317 | 43.73 | 1:31.40 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:31.25 | |||||||||
2 | Marie Munk | 2008 | 274 | 46.00 | 1:35.95 | |||||
Albertslund IF | 1:45.20 | |||||||||
3 | India Hj Dresler | 2008 | 271 | 46.49 | 1:36.29 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:41.61 | |||||||||
4 | Carla Uhl | 2008 | 245 | 48.24 | 1:39.64 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:43.50 | |||||||||
5 | Vigga Jrgensen | 2008 | 224 | 49.33 | 1:42.56 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:45.14 | |||||||||
6 | Thilde Gammelvind | 2008 | 171 | 53.03 | 1:52.28 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:52.78 | |||||||||
7 | Ana Bogdanovic | 2008 | 136 | 56.06 | 2:00.98 | |||||
Herlev Svmning | 2:00.23 | |||||||||
- | Alma Sofie A. Blcher | 2008 | DNS | |||||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:23.80 | |||||||||
Lb 9, 100m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2009-2009 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | 289 | 44.61 | 1:34.27 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:33.02 | |||||||||
2 | Josephine S. Christensen | 2009 | 250 | 47.50 | 1:38.92 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:39.24 | |||||||||
3 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | 214 | 49.46 | 1:44.20 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:40.44 | |||||||||
4 | Aime Overby Traberg | 2009 | 202 | 50.71 | 1:46.25 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:47.83 | |||||||||
5 | Nikoline Joy Gringer | 2009 | 172 | 52.31 | 1:52.04 | |||||
Herlev Svmning | 1:47.63 | |||||||||
6 | Luna Blanka A. Blcher | 2009 | 168 | 53.98 | 1:52.86 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:01.73 | |||||||||
7 | Andrea Lage | 2009 | 151 | 55.70 | 1:56.88 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:08.77 | |||||||||
8 | Thea Fritz Larsen | 2009 | 141 | 56.06 | 1:59.78 | |||||
Albertslund IF | 2:08.20 | |||||||||
9 | Silke Svendsen | 2009 | 134 | 58.15 | 2:01.68 | |||||
Herlev Svmning | ||||||||||
- | Eleonora Marsner | 2009 | DNS | |||||||
Herlev Svmning | 2:06.81 | |||||||||
Lb 9, 100m Brystsvmning Damer, Finaler rg. 2010-2020 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Elisabeth Thastum | 2010 | 159 | 55.72 | 1:55.06 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:52.47 | |||||||||
2 | Asta Lukowski | 2010 | 157 | 56.52 | 1:55.59 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:55.22 | |||||||||
3 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | 152 | 54.13 | 1:56.72 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 2:01.73 | |||||||||
4 | Caroline Marie Rosenmejer | 2010 | 136 | 56.70 | 2:01.15 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:03.04 | |||||||||
5 | Marie Ditlev Bihlet | 2010 | 136 | 57.69 | 2:01.25 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:04.16 | |||||||||
6 | Amalie Witt | 2010 | 133 | 58.31 | 2:01.89 | |||||
Herlev Svmning | 1:58.89 | |||||||||
7 | Andrea Glasius Tischer | 2010 | 106 | 1:00.99 | 2:11.67 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:10.17 | |||||||||
8 | Ingrid Schultz | 2010 | 103 | 1:02.00 | 2:12.74 | |||||
Albertslund IF | 2:31.89 | |||||||||
9 | Naja Koch Heschel | 2010 | 95 | 1:05.24 | 2:16.27 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:18.94 | |||||||||
10 | Alice Legarth Schmidt | 2011 | 92 | 1:06.69 | 2:18.10 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:42.01 | |||||||||
11 | Molly Overby Traberg | 2011 | 90 | 1:06.43 | 2:18.75 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:17.01 | |||||||||
12 | Caroline M. Baustert | 2011 | 83 | 1:10.33 | 2:22.73 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:00.00 | |||||||||
13 | Freya H. Rasmussen | 2010 | 80 | 1:04.87 | 2:24.20 | |||||
Herlev Svmning | 2:26.85 | |||||||||
14 | Anabel Greve | 2010 | 79 | 1:11.27 | 2:24.76 | |||||
Herlev Svmning | ||||||||||
15 | Ella Marie B. Jakobsen | 2011 | 78 | 1:06.83 | 2:25.63 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:54.54 | |||||||||
16 | Alvilde Schwartz-Petersen | 2010 | 74 | 1:11.30 | 2:28.43 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:48.83 | |||||||||
17 | Rita Wiuf | 2011 | 69 | 1:12.50 | 2:32.00 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:29.99 | |||||||||
18 | Mira Jensen | 2010 | 39 | 1:25.71 | 3:02.41 | |||||
Herlev Svmning | ||||||||||
19 | Zoi Asholt | 2011 | 38 | 1:30.76 | 3:05.27 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:53.24 | |||||||||
- | Signe Ewald Riecke | 2011 | DNS | |||||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:00.00 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 26 januar 2020 |
Licens til Vallensbk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 12:53 |