Results for REMA 1000 Medley Race 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | REMA 1000 Medley Race 2020 | Udskriftsdato | 26 januar 2020 | |||
Stvne by | Vallensbk | Udskriftstidspunkt | 13:49 | |||
Arrangr | Vallensbk Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 26 januar 2020 |
Lb 11, 100m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | 330 | 35.21 | 1:12.65 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:12.85 | |||||||||
2 | Sally Emilie Bill | 2007 | 279 | 36.17 | 1:16.84 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:20.36 | |||||||||
3 | Mette Roat Jrgensen | 2007 | 247 | 38.65 | 1:20.00 | |||||
Vrlse Svmmeklub | 1:16.95 | |||||||||
4 | Asta Rosenkilde-Hansen | 2007 | 239 | 38.99 | 1:20.90 | |||||
Herlev Svmning | 1:22.52 | |||||||||
5 | Lisa Lundgaard Andersen | 2007 | 219 | 39.53 | 1:23.28 | |||||
Herlev Svmning | 1:24.56 | |||||||||
6 | Emilia Nielsen | 2007 | 208 | 40.26 | 1:24.68 | |||||
Albertslund IF | 1:21.53 | |||||||||
7 | Helena Fritz Larsen | 2007 | 194 | 42.23 | 1:26.69 | |||||
Albertslund IF | 1:24.57 | |||||||||
Lb 11, 100m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Alma Sofie A. Blcher | 2008 | 383 | 33.99 | 1:09.17 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:07.00 | |||||||||
2 | Vigga Jrgensen | 2008 | 363 | 34.65 | 1:10.42 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:11.87 | |||||||||
3 | Ella Stensgaard | 2008 | 324 | 35.00 | 1:13.09 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:12.82 | |||||||||
4 | Marie Munk | 2008 | 292 | 36.48 | 1:15.68 | |||||
Albertslund IF | 1:13.02 | |||||||||
5 | Rosa Marie Sjberg | 2008 | 280 | 37.06 | 1:16.80 | |||||
Vrlse Svmmeklub | 1:17.20 | |||||||||
6 | Ronja Friborg Johnsen | 2008 | 247 | 37.80 | 1:20.07 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:23.32 | |||||||||
7 | Flora Rebecca Profeta | 2008 | 218 | 40.38 | 1:23.37 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:20.21 | |||||||||
8 | Thilde Gammelvind | 2008 | 218 | 40.15 | 1:23.47 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:18.50 | |||||||||
9 | Ana Bogdanovic | 2008 | 203 | 40.45 | 1:25.45 | |||||
Herlev Svmning | 1:25.64 | |||||||||
10 | Ella Trstrup | 2008 | 161 | 43.76 | 1:32.31 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:28.78 | |||||||||
11 | Frida Fly Haastrup | 2008 | 157 | 42.94 | 1:33.04 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:31.61 | |||||||||
12 | Eylul Zeynep Guneyi | 2008 | 86 | 52.49 | 1:53.80 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | ||||||||||
- | Gabriella Nymark-Jessen | 2008 | DNS | |||||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:35.82 | |||||||||
Lb 11, 100m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2009-2009 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | 286 | 36.49 | 1:16.19 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:14.52 | |||||||||
2 | Aime Overby Traberg | 2009 | 240 | 38.82 | 1:20.77 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:18.10 | |||||||||
3 | Andrea Lage | 2009 | 223 | 40.88 | 1:22.86 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:23.82 | |||||||||
4 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | 195 | 41.67 | 1:26.56 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:22.76 | |||||||||
5 | Nikoline Joy Gringer | 2009 | 188 | 41.42 | 1:27.70 | |||||
Herlev Svmning | 1:22.11 | |||||||||
6 | Thea Fritz Larsen | 2009 | 185 | 42.97 | 1:28.18 | |||||
Albertslund IF | 1:27.05 | |||||||||
7 | Josephine S. Christensen | 2009 | 180 | 42.31 | 1:28.86 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:23.86 | |||||||||
8 | Maya Victoria Hornbeck | 2009 | 143 | 43.73 | 1:36.07 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:46.08 | |||||||||
9 | Luna Blanka A. Blcher | 2009 | 139 | 45.96 | 1:36.84 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:32.46 | |||||||||
10 | Mia Erica Armstead Evans | 2009 | 139 | 43.45 | 1:36.86 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:33.58 | |||||||||
11 | Silke Svendsen | 2009 | 129 | 46.54 | 1:39.25 | |||||
Herlev Svmning | 1:37.57 | |||||||||
12 | Louisa Kjerulf | 2009 | 121 | 48.82 | 1:41.47 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:41.08 | |||||||||
13 | Laura Krak Hjorth | 2009 | 118 | 48.94 | 1:42.24 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | ||||||||||
14 | Alberte Hansen | 2009 | 108 | 50.18 | 1:45.27 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:49.59 | |||||||||
- | Eleonora Marsner | 2009 | DNS | |||||||
Herlev Svmning | 1:14.53 | |||||||||
Lb 11, 100m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2010-2020 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Asta Lukowski | 2010 | 208 | 39.50 | 1:24.81 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:21.75 | |||||||||
2 | Rosalina M. Postgaard | 2010 | 187 | 42.45 | 1:27.87 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:26.34 | |||||||||
3 | Marie Ditlev Bihlet | 2010 | 175 | 43.13 | 1:29.83 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:28.96 | |||||||||
4 | Sophia Groth | 2010 | 172 | 44.40 | 1:30.28 | |||||
Vrlse Svmmeklub | 1:32.72 | |||||||||
5 | Elisabeth Thastum | 2010 | 147 | 43.81 | 1:35.04 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:34.95 | |||||||||
6 | Adrianna Isabel Romero | 2010 | 120 | 47.92 | 1:41.66 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | ||||||||||
7 | Caroline Marie Rosenmejer | 2010 | 118 | 47.36 | 1:42.35 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:40.81 | |||||||||
8 | Anabel Greve | 2010 | 115 | 50.44 | 1:43.04 | |||||
Herlev Svmning | 1:54.40 | |||||||||
9 | Andrea Glasius Tischer | 2010 | 113 | 50.14 | 1:43.92 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:51.19 | |||||||||
10 | Annika Skovgren | 2010 | 100 | 49.14 | 1:48.06 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:43.58 | |||||||||
11 | Molly Overby Traberg | 2011 | 99 | 51.40 | 1:48.35 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:40.08 | |||||||||
12 | Amalie Witt | 2010 | 96 | 53.12 | 1:49.60 | |||||
Herlev Svmning | 1:53.48 | |||||||||
13 | Alvilde Schwartz-Petersen | 2010 | 91 | 53.50 | 1:51.37 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 1:59.75 | |||||||||
14 | Smilla Brandt-Brofeldt | 2010 | 91 | 52.36 | 1:51.53 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | ||||||||||
15 | Alice Legarth Schmidt | 2011 | 89 | 54.57 | 1:52.41 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:04.07 | |||||||||
16 | Freya H. Rasmussen | 2010 | 85 | 53.69 | 1:54.17 | |||||
Herlev Svmning | 1:50.08 | |||||||||
17 | Naja Koch Heschel | 2010 | 82 | 55.63 | 1:55.50 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:03.10 | |||||||||
18 | Ingrid Schultz | 2010 | 78 | 53.81 | 1:57.27 | |||||
Albertslund IF | 1:53.85 | |||||||||
19 | Caroline M. Baustert | 2011 | 73 | 56.23 | 1:59.78 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:07.39 | |||||||||
20 | Signe Ewald Riecke | 2011 | 55 | 58.76 | 2:11.68 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:16.71 | |||||||||
21 | Rita Wiuf | 2011 | 47 | 1:02.87 | 2:18.62 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:17.31 | |||||||||
22 | Zoi Asholt | 2011 | 47 | 1:05.76 | 2:18.66 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:14.33 | |||||||||
23 | Ella Marie B. Jakobsen | 2011 | 44 | 1:02.90 | 2:21.93 | |||||
Hovedstadens Svmmeklub | 2:13.33 | |||||||||
24 | Mira Jensen | 2010 | 39 | 1:07.14 | 2:27.11 | |||||
Herlev Svmning | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 26 januar 2020 |
Licens til Vallensbk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:49 |