Tulokset STT Efterårsstævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 200m Medley Damer - Final |
|
|
|
2:42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.67 |
|
2:21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.63 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
2:31.36 |
+10.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.05 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.65 |
|
2:32.44 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.57 |
(-9.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
+0.61 |
|
2:34.69 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.38 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.87 |
|
2:35.40 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.06 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.58 |
|
2:35.65 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.42 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.73 |
|
2:39.38 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.53 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
2:40.10 |
+19.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.00 |
(-14.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
+0.79 |
|
2:40.21 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.59 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.72 |
|
2:40.87 |
+19.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.51 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
|
2:41.27 |
+20.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.54 |
(-4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.72 |
|
2:41.95 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.22 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
+0.77 |
|
2:45.81 |
+24.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.54 |
(+3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
Swim Team Taastrup |
+0.71 |
|
2:57.24 |
+36.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.00 |
(-2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
+0.52 |
|
3:23.66 |
+1:02.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:26.60 |
(-2.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13-11-2020 18:28:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:53.41 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|