Results for GTI Cup 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 19 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | GTI Cup | Udskriftsdato | 28 september 2019 | |||
Stævne by | Udskriftstidspunkt | 16:57 | ||||
Arrangør | GTI Swim | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 28 september 2019 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 1921-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Helsingør 1 | 2001 | 575 | 1:48.74 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 1:47.16 | |||||||||
Johan Heeno Rasmussen | 2002 | 27.52 | 27.52 | |||||||
Oliver Bak Jensen | 2002 | 30.66 | 58.18 | |||||||
Villads Bomholt Larsen | 2001 | 25.57 | 1:23.75 | |||||||
Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | 24.99 | 1:48.74 | |||||||
2 | Vat Cph Herrer 1 | 1999 | 539 | 1:51.08 | ||||||
VAT Copenhagen | 1:48.21 | |||||||||
Carl Terp Larsen | 2001 | 28.67 | 28.67 | |||||||
Mathias Hatting Petersen | 2000 | 31.63 | 1:00.30 | |||||||
Rasmus Hatting Petersen | 2002 | 26.69 | 1:26.99 | |||||||
Mads Ørsted Nielsen | 1999 | 24.09 | 1:51.08 | |||||||
3 | Gti 1 Drenge | 2001 | 519 | 1:52.50 | ||||||
GTI | 1:53.72 | |||||||||
Nicolai D. B. Hansen | 2004 | 29.41 | 29.41 | |||||||
Alexander Marcus Englev | 2004 | 31.24 | 1:00.65 | |||||||
Oscar Isberg | 2004 | 27.27 | 1:27.92 | |||||||
Nickolas Kofoed Thestrup | 2003 | 24.58 | 1:52.50 | |||||||
4 | Sunswim D1 | 2000 | 495 | 1:54.32 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 1:57.45 | |||||||||
Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 28.62 | 28.62 | |||||||
Benjamin Koch Andersen | 2004 | 33.81 | 1:02.43 | |||||||
Casper Mørkhøj Hartington | 2002 | 25.63 | 1:28.06 | |||||||
Morten Kilhof | 2000 | 26.26 | 1:54.32 | |||||||
5 | Helsingør 2 | 2002 | 460 | 1:57.13 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 1:58.44 | |||||||||
Bjørn Cramer Hansen | 2004 | 31.67 | 31.67 | |||||||
Jakob Bjerg Snekkersten | 2003 | 31.79 | 1:03.46 | |||||||
Lucas T. Mortensen | 2004 | 27.76 | 1:31.22 | |||||||
Alexander Stærkær | 2002 | 25.91 | 1:57.13 | |||||||
6 | Vat Cph Herrer 2 | 2000 | 453 | 1:57.73 | ||||||
VAT Copenhagen | 1:55.28 | |||||||||
Alexander Rendlev | 2001 | 31.15 | 31.15 | |||||||
Philip Krogh Brønnicke | 2000 | 31.24 | 1:02.39 | |||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 28.04 | 1:30.43 | |||||||
Alex Baes Maidens | 2004 | 27.30 | 1:57.73 | |||||||
7 | Shs-Stevns Drenge 2 | 1996 | 394 | 2:03.32 | ||||||
Svømmeklubben SHS Stevns | 2:06.37 | |||||||||
Rasmus Pedersen | 2000 | 30.06 | 30.06 | |||||||
Laurits Holm | 2000 | 37.61 | 1:07.67 | |||||||
Emil Holm | 1996 | 29.06 | 1:36.73 | |||||||
Sofus Christensen | 2000 | 26.59 | 2:03.32 | |||||||
8 | Stt-Starstruck | 2001 | 367 | 2:06.29 | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:06.64 | |||||||||
Jonathan Skadhauge | 2005 | 34.10 | 34.10 | |||||||
Mikkel Brundert Hansen | 2002 | 35.48 | 1:09.58 | |||||||
Marcus Munkholm | 2001 | 28.58 | 1:38.16 | |||||||
Oliver Skadhauge | 2002 | 28.13 | 2:06.29 | |||||||
Løb 19, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2020 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kvik Drenge 1 | 2005 | 428 | 2:00.00 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:02.37 | |||||||||
Casper Puggaard | 2005 | 27.31 | 27.31 | |||||||
Lucas Svej | 2005 | 34.28 | 1:01.59 | |||||||
Martin Svendson | 2005 | 30.20 | 1:31.79 | |||||||
Mads Sørensen | 2005 | 28.21 | 2:00.00 | |||||||
2 | Tsunami | 2006 | 358 | 2:07.30 | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 2:07.05 | |||||||||
Sean Petersen | 2006 | 29.42 | 29.42 | |||||||
Oscar Vinge-Maigaard | 2007 | 38.48 | 1:07.90 | |||||||
Anders Gaard | 2006 | 30.17 | 1:38.07 | |||||||
Frederik Vestergaard | 2006 | 29.23 | 2:07.30 | |||||||
3 | Kvik Drenge 2 | 2005 | 331 | 2:10.67 | ||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:18.49 | |||||||||
Tobias Melhede | 2006 | 34.42 | 34.42 | |||||||
Karl Svane Kristensen | 2005 | 36.78 | 1:11.20 | |||||||
Gustav Majkjær Mikkelsen | 2005 | 30.46 | 1:41.66 | |||||||
Frederik Grove Ankerdal | 2005 | 29.01 | 2:10.67 | |||||||
4 | Helsingør 3 | 2006 | 326 | 2:11.31 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 2:15.56 | |||||||||
Linus Heinrichsen | 2006 | 32.74 | 32.74 | |||||||
Nicklas Reinstrup | 2006 | 34.44 | 1:07.18 | |||||||
Jonas Holm Clausen | 2006 | 34.90 | 1:42.08 | |||||||
Jens Christian Koefoed | 2006 | 29.23 | 2:11.31 | |||||||
5 | Power Puff Drengene 1 | 2006 | 326 | 2:11.37 | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:12.00 | |||||||||
William F. Pilgaard | 2006 | 34.66 | 34.66 | |||||||
Simon Hejbroch | 2006 | 34.99 | 1:09.65 | |||||||
Peter K. M. Petersen | 2006 | 32.22 | 1:41.87 | |||||||
Alexander Oxenbøll | 2006 | 29.50 | 2:11.37 | |||||||
6 | Lyngby Boy Racers | 2006 | 290 | 2:16.55 | ||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:14.27 | |||||||||
Andreas Hammer Dohn | 2006 | 32.37 | 32.37 | |||||||
Mads Emil Christiansen | 2006 | 39.20 | 1:11.57 | |||||||
Sander F. Høyrup Johnsen | 2007 | 33.59 | 1:45.16 | |||||||
Mathias Hemmingsen | 2007 | 31.39 | 2:16.55 | |||||||
7 | Helsingør 4 | 2007 | 263 | 2:21.00 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 2:19.33 | |||||||||
Asger Hvilsom | 2007 | 34.02 | 34.02 | |||||||
Marcus Munk | 2007 | 1:12.71 | 1:46.73 | |||||||
Andreas Bendtsen | 2007 | 34.27 | 2:21.00 | |||||||
Otto Damsgaard Reinicke | 2007 | 2:21.00 | ||||||||
8 | Gti Drengerøve 1 | 2006 | 252 | 2:23.05 | ||||||
GTI | 2:20.49 | |||||||||
Marius Hedvang Segato | 2007 | 34.96 | 34.96 | |||||||
Frederik William Holm | 2007 | 41.68 | 1:16.64 | |||||||
Victor Bjørneborg | 2007 | 34.71 | 1:51.35 | |||||||
Mark Dimon | 2006 | 31.70 | 2:23.05 | |||||||
9 | Lyngby Boy Racers 2 | 2006 | 195 | 2:35.86 | ||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:40.05 | |||||||||
Alexander Hartvigsen | 2006 | 36.25 | 36.25 | |||||||
Benjamin Bonde | 2007 | 41.89 | 1:18.14 | |||||||
Mathias Riis | 2008 | 41.39 | 1:59.53 | |||||||
Conrad Buhl | 2009 | 36.33 | 2:35.86 | |||||||
10 | Gti Drengerøve 2 | 2007 | 149 | 2:50.50 | ||||||
GTI | 3:02.80 | |||||||||
Valdemar Rudolf Tvedskov | 2008 | 49.09 | 49.09 | |||||||
Rasmus Helmark | 2008 | 49.74 | 1:38.83 | |||||||
Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | |||||||||
Benjamin Kofoed Thestrup | 2007 | 2:50.50 | 2:50.50 | |||||||
- | Gti 2 Drenge | 2005 | DSQ | Sw 10.11 Tyvstart | ||||||
GTI | 2:02.14 | |||||||||
Magnus Ulrik Larsen | 2005 | 29.71 | 29.71 | |||||||
Marius Mains | 2005 | 34.43 | 1:04.14 | |||||||
Cilas Madsen | 2005 | 28.25 | 1:32.39 | |||||||
- | Power Puff Drengene 2 | 2006 | DSQ | SW 10.11 Tyvstart | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:33.00 | |||||||||
William Bugge | 2008 | 43.66 | 43.66 | |||||||
Jonas Lykke Hergaard | 2007 | 42.08 | 1:25.74 | |||||||
Emil Olsen | 2006 | 35.22 | 2:00.96 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 16:57 |