Results for Novembersim 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Ravn Rehnström |
2009 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
|
47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Casper Huasson |
2011 |
Ringsjö Simklubb |
|
|
50.62 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Bendz Lundberg |
2009 |
Osby Simsällskap |
|
|
50.64 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simon Björk |
2009 |
Simklubben Lödde |
|
|
52.23 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ishak Hadzimahovic |
2009 |
Simklubben Hajen |
|
|
53.01 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Wille Thente |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
54.49 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gustav Vestgården Tukk |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
58.90 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Abdulrahman Haj Ibrahim |
2010 |
Osby Simsällskap |
|
|
1:01.28 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elis Ohlsson |
2009 |
Simklubben Ran |
|
|
1:01.40 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alfred Södhammar |
2010 |
Klippans Simsällskap |
|
|
1:03.71 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filip Wejderot |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:05.33 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mikaal Abdalla |
2010 |
Simklubben Ran |
|
|
1:07.47 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alexander Hognert |
2009 |
Simklubben Ran |
|
|
1:08.75 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kalle Nordborg |
2010 |
Osby Simsällskap |
|
|
1:17.08 |
+29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valdemar Winstrand Lövin |
2009 |
Simklubben Ran |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ville Helmbring |
2009 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malte Damsby |
2009 |
Simklubben Hajen |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Måns Helmbring |
2011 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noah Sjögren |
2010 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonas Cherchmi |
2009 |
Simklubben Sydsim |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-02 10:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Huasson |
2007 |
Ringsjö Simklubb |
|
|
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Zhang |
2007 |
Simklubben Poseidon |
|
|
40.23 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adrian Bajram |
2007 |
Simklubben Ran |
|
|
41.56 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Markus Thorsson |
2008 |
Simklubben Hajen |
|
|
42.34 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
42.48 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Månsson |
2007 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
42.69 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kasper Andersson |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
44.66 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
44.73 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Cristian Stefan Nicoara |
2008 |
Simklubben Sydsim |
|
|
44.96 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Henry Palm |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
44.97 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sigge Modee |
2008 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
45.73 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tobias Sejr Trampedach |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
46.19 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Laurits Erichsen |
2007 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
46.77 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Felix Jenvert |
2008 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
47.13 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elias Lindeberg |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
47.20 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Leo Carrasco |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
48.83 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Yusuf Afrin Ajredin |
2007 |
Simklubben Sydsim |
|
|
48.95 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Melvin Delfin |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
48.99 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Björn Lundin Linnér |
2008 |
Simklubben Poseidon |
|
|
49.82 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Erik Knezovic-Potter |
2008 |
Simklubben Sydsim |
|
|
49.90 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Fabian Fridh |
2008 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
49.96 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kevin Christell Barry |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
50.96 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Haris Solak |
2007 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
51.61 |
+13.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Elias Løkken Boss |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
51.64 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jonathan Lööf |
2008 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
51.77 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Theo Litzén |
2008 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
52.50 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Leon Eder |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
52.52 |
+14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Noah Zhang |
2008 |
S 71 |
|
|
53.76 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lucas Helski |
2008 |
Simklubben Sydsim |
|
|
54.32 |
+16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
55.08 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Arvid Nilsson |
2008 |
Simklubben Lödde |
|
|
55.37 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Oscar Andersson |
2008 |
S 71 |
|
|
56.03 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Johannes Thalén |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
58.44 |
+20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Alfred Freijs |
2008 |
Simklubben Sydsim |
|
|
58.75 |
+21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jovan Stanisic |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
1:01.65 |
+23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Olsson |
2008 |
Simklubben Sydsim |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniel Hachem |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Christell Barry |
2008 |
Simklubben Ran |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Trajkovski |
2007 |
Simklubben Ran |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andy Hadzic |
2007 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-02 10:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Philip Li Shi Wei |
2005 |
Simklubben Ran |
|
|
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Liebenhagen |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
40.72 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
41.27 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mustafa Hasso |
2005 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
41.36 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kevin Andersson |
2005 |
Simklubben Ran |
|
|
43.51 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vilmer Jönsson |
2006 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
43.97 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adam Malmquist |
2006 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
44.01 |
+3.59 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Nilsson |
2006 |
Simklubben Lödde |
|
|
47.14 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anders Koefoed-Holm |
2006 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
49.20 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
André Sité |
2006 |
Simklubben Sydsim |
|
|
50.32 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hugo Prössel |
2006 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
50.72 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Felix Brandao Eurén |
2006 |
Simklubben Ran |
|
|
52.11 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Lundberg |
2005 |
S 71 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hermann Elg |
2006 |
Simklubben Ran |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-02 10:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Max Ringström |
2004 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
|
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ludvig Romare |
2004 |
Föreningen Trelleborg Sim |
|
|
34.35 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Edman |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
36.89 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
38.98 |
+4.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karl Hansson |
2003 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
39.13 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ville Nordqvist |
2004 |
S 71 |
|
|
40.80 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carl Rogmark |
2004 |
Simklubben Hajen |
|
|
41.74 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Toni Milkov |
2004 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
44.08 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ludwig Saurow |
2004 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Koch |
2004 |
Simklubben Hajen |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-02 10:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Casper Svärd |
2001 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fredrik Nilsson |
2002 |
SK Triton |
|
|
32.81 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Jönsson |
2001 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
33.48 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oscar Palmqvist |
2000 |
SK Triton |
|
|
34.66 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sebastian Mickelsson |
2001 |
SK Triton |
|
|
34.82 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Thelin |
2002 |
Eslövs Simsällskap |
|
|
35.16 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-11-02 10:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-02 10:01:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|