Tulokset Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 91, 200m Ryggsim FL B 16-17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
Vitamin Well |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 16-17 |
2:30.97 |
|
|
|
Elin Lundgren |
2003 |
|
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-12 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elin Lundgren |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
2:30.97 |
|
|
|
|
SS 16-17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alwa Widmark |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
+0.64 |
|
2:32.83 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
+0.79 |
|
2:33.49 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linn Herlin |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.64 |
|
2:34.39 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julia Häglund |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.80 |
|
2:35.15 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
|
2:35.86 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.66 |
|
2:36.05 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sophie Bladin |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.71 |
|
2:39.06 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maria Bang |
2003 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
+0.71 |
|
2:40.60 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.79 |
|
2:40.98 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.67 |
|
2:41.28 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alida Öhberg |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.74 |
|
2:41.52 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.71 |
|
2:42.13 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cornelia Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.59 |
|
2:42.66 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.70 |
|
2:42.97 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vendela Hillström |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.80 |
|
2:47.81 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Izabella Kullman |
2002 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.72 |
|
2:58.78 |
+27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.75 |
|
3:04.82 |
+33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.66 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenny Virtanen |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-12 18:51:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 18:52:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|