Resultater for Itäväylä-uinnit 2019
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
15:13 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eetu Autio |
2007 |
|
228 |
42.80 |
|
|
|
1:31.01 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mark Kellinsalmi |
2007 |
|
222 |
43.37 |
|
|
|
1:31.73 |
|
|
Stadin Delfiinit |
1:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Artur Kavtaskin |
2007 |
|
168 |
46.73 |
|
|
|
1:40.62 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Veikka Veijola |
2007 |
|
158 |
50.75 |
|
|
|
1:42.70 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
1:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Patrik Ventus |
2007 |
|
143 |
50.55 |
|
|
|
1:46.16 |
|
|
Simmis Grani |
1:54.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Aati Karhu |
2007 |
|
120 |
53.90 |
|
|
|
1:52.53 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Henri Koskela |
2007 |
|
103 |
56.10 |
|
|
|
1:58.57 |
|
|
Cetus Espoo |
1:53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Joel Pukki |
2007 |
|
92 |
59.85 |
|
|
|
2:02.85 |
|
|
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jimi Kurkikangas |
2005 |
|
260 |
41.48 |
|
|
|
1:27.11 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aron Forslund |
2005 |
|
217 |
44.07 |
|
|
|
1:32.44 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
André Salmi |
2006 |
|
183 |
46.86 |
|
|
|
1:37.89 |
|
|
Simmis Grani |
1:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Benjamin Gullans |
2005 |
|
175 |
44.94 |
|
|
|
1:39.41 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lassi Leppänen |
2006 |
|
174 |
47.87 |
|
|
|
1:39.49 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Justus Holtari |
2004 |
|
313 |
38.24 |
|
|
|
1:21.83 |
|
|
Cetus Espoo |
1:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksandr Petukhov |
2004 |
|
179 |
48.34 |
|
|
|
1:38.53 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
478 |
33.49 |
|
|
|
1:11.10 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:08.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
|
456 |
33.82 |
|
|
|
1:12.22 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
15:13 |
|