Results for Itäväylä-uinnit 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
14:48 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilia Wall |
2008 |
|
214 |
44.85 |
|
|
|
1:31.86 |
|
|
Simmis Wanda |
1:36.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saga Linnosaari |
2008 |
|
209 |
45.03 |
|
|
|
1:32.70 |
|
|
Cetus Espoo |
1:34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Oona Valtonen |
2008 |
|
207 |
45.31 |
|
|
|
1:32.97 |
|
|
TaTu Tampere |
1:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lotta Turunen |
2008 |
|
205 |
45.93 |
|
|
|
1:33.24 |
|
|
Cetus Espoo |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Marja Anna Siimes |
2008 |
|
189 |
46.51 |
|
|
|
1:35.82 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
1:36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Annaliina Mänttäri |
2006 |
|
351 |
38.51 |
|
|
|
1:17.96 |
|
|
Cetus Espoo |
1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Enni Tammilehto |
2006 |
|
318 |
38.84 |
|
|
|
1:20.58 |
|
|
Cetus Espoo |
1:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Siiri Multamäki |
2006 |
|
293 |
41.35 |
|
|
|
1:22.84 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kia Mäennenä |
2006 |
|
291 |
40.54 |
|
|
|
1:23.02 |
|
|
Cetus Espoo |
1:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ninja Brelo |
2006 |
|
267 |
41.74 |
|
|
|
1:25.43 |
|
|
Cetus Espoo |
1:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Maija Sinisalo |
2007 |
|
143 |
53.02 |
|
|
|
1:45.13 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eevi Peltonen |
2004 |
|
441 |
34.85 |
|
|
|
1:12.28 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rina Rantanen |
2005 |
|
416 |
35.93 |
|
|
|
1:13.70 |
|
|
Cetus Espoo |
1:17.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Meri Luoma |
2005 |
|
390 |
37.10 |
|
|
|
1:15.32 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Clara Jansson |
2004 |
|
356 |
37.50 |
|
|
|
1:17.59 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Venla Hauska |
2004 |
|
263 |
43.28 |
|
|
|
1:25.83 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Satu Rahkonen |
1977 |
|
463 |
35.04 |
|
|
|
1:11.13 |
|
|
Cetus Espoo |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Millariina Bruce |
2001 |
|
442 |
35.10 |
|
|
|
1:12.19 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:09.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alisa Hänninen |
2003 |
|
394 |
37.33 |
|
|
|
1:15.01 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Winona Forslund |
2003 |
|
334 |
37.61 |
|
|
|
1:19.29 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
14:48 |
|