Results for Kalundborg Swim Cup 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 15 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | Kalundborg Swim Cup 2019 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Kalundborg | Udskriftstidspunkt | 15:30 | |||
Arrangør | Kalundborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Kalundborg Piger 1 | 2004 | Kalundborg SK | 2:01.05 | ||||||
Anna Larsen | 2004 | 31.15 | 31.15 | |||||||
Caroline Holm | 2004 | 33.67 | 1:04.82 | |||||||
Frida Bang Stanelt | 2004 | 28.35 | 1:33.17 | |||||||
Thea Kaiser | 2004 | 27.88 | 2:01.05 | |||||||
2 | Ringsted Piger 1 | 2002 | Ringsted Svømme Klub | 2:10.79 | ||||||
Emmeline S. Bertelsen | 2005 | 34.50 | 34.50 | |||||||
Jasmin Larsen | 2002 | 37.68 | 1:12.18 | |||||||
Wilma Anker | 2004 | 29.98 | 1:42.16 | |||||||
Emilie Hostrup Sahlberg | 2005 | 28.63 | 2:10.79 | |||||||
3 | Hg Super Tøser | 2004 | Herlufsholm Svømmeklub | 2:13.21 | ||||||
Fanta O. Petersen | 2005 | 1:13.43 | 1:13.43 | |||||||
Emilie Højen Meyer | 2004 | 31.72 | 1:45.15 | |||||||
Andrea Holm Sørensen | 2005 | 28.06 | 2:13.21 | |||||||
Mie Ankersen | 2006 | 2:13.21 | ||||||||
4 | Draggirls 1 | 2003 | Dragsholm Svømmeklub | 2:13.38 | ||||||
Sille Bachmann | 2004 | 34.12 | 34.12 | |||||||
Frederikke Poulsen | 2006 | 37.55 | 1:11.67 | |||||||
Katrine Hansen | 2006 | 32.66 | 1:44.33 | |||||||
Kamille Lundberg | 2003 | 29.05 | 2:13.38 | |||||||
5 | Kalundborg Piger 2 | 2004 | Kalundborg SK | 2:13.46 | ||||||
Rebecca Skov Vinding | 2007 | 35.17 | 35.17 | |||||||
Anna Marott Hansen | 2004 | 36.76 | 1:11.93 | |||||||
Beatrice Buhr Müller | 2006 | 32.11 | 1:44.04 | |||||||
Isabella Holme Bjerborg | 2005 | 29.42 | 2:13.46 | |||||||
6 | Ringsted Piger 2 | 2005 | Ringsted Svømme Klub | 2:24.31 | ||||||
Mathilde Grønnehøj | 2006 | 37.39 | 37.39 | |||||||
Astrid Kruuse | 2005 | 42.53 | 1:19.92 | |||||||
Malene Reynolds | 2005 | 32.22 | 1:52.14 | |||||||
Lara W. S. Olsen | 2006 | 32.17 | 2:24.31 | |||||||
7 | Kalundborg Piger 3 | 2005 | Kalundborg SK | 2:32.69 | ||||||
Thilde Thomsen | 2008 | 43.86 | 43.86 | |||||||
Alba Seneca | 2005 | 39.27 | 1:23.13 | |||||||
Maria Stoklund | 2006 | 34.40 | 1:57.53 | |||||||
Lærke Jensen | 2008 | 35.16 | 2:32.69 | |||||||
8 | Hg Super Tøser 3 | 2007 | Herlufsholm Svømmeklub | 2:33.72 | ||||||
Cecilie Jakobsen | 2008 | 37.10 | 37.10 | |||||||
Caroline Risager Strate | 2007 | 45.64 | 1:22.74 | |||||||
Ellen Sofie Jespersen | 2007 | 38.37 | 2:01.11 | |||||||
Merle Blomberg Jensen | 2008 | 32.61 | 2:33.72 | |||||||
9 | Hg Super Tøser 2 | 2006 | Herlufsholm Svømmeklub | 2:34.23 | ||||||
Kamille Bentsen | 2006 | 36.05 | 36.05 | |||||||
Silje Rud Pedersen | 2007 | 46.55 | 1:22.60 | |||||||
Frederikke Jørgensen | 2007 | 36.88 | 1:59.48 | |||||||
Mie Visler | 2006 | 34.75 | 2:34.23 | |||||||
10 | Draggirls 2 | 2004 | Dragsholm Svømmeklub | 2:34.71 | ||||||
Klara Fris Ottosen | 2007 | 36.00 | 36.00 | |||||||
Liva Heitmann Kjærulf | 2009 | 52.26 | 1:28.26 | |||||||
Karoline Holm Hilkjær | 2005 | 34.30 | 2:02.56 | |||||||
Sofie Larsen | 2005 | 32.15 | 2:34.71 | |||||||
11 | Ringsted Piger 3 | 2004 | Ringsted Svømme Klub | 2:40.26 | ||||||
Sara Juul-Andersen | 2004 | 40.25 | 40.25 | |||||||
Emma Skjold Sørensen | 2004 | 45.28 | 1:25.53 | |||||||
Sascha Haste | 2007 | 39.18 | 2:04.71 | |||||||
Cecilie Møller | 2005 | 35.55 | 2:40.26 | |||||||
12 | Kalundborg Piger 4 | 2006 | Kalundborg SK | 2:53.27 | ||||||
Kristine Porsborg Blach | 2009 | 47.96 | 47.96 | |||||||
Shauli Mortensen | 2006 | 46.38 | 1:34.34 | |||||||
Amanda Fafner | 2007 | 43.20 | 2:17.54 | |||||||
Emma Friis Laursen | 2007 | 35.73 | 2:53.27 | |||||||
13 | Roskilde Skjoldmøer C1 | 2006 | Roskilde Svømning | 3:03.55 | ||||||
Marie Meier Vestermann | 2008 | 47.70 | 47.70 | |||||||
Augusta Anemone Friis | 2006 | 52.51 | 1:40.21 | |||||||
Eva de Maeyer | 2009 | 43.38 | 2:23.59 | |||||||
Lidia Beyarslan | 2008 | 39.96 | 3:03.55 | |||||||
14 | Roskilde Skjoldmøer C2 | 2007 | Roskilde Svømning | 3:13.72 | ||||||
Karoline Hauch | 2009 | 50.41 | 50.41 | |||||||
Ella Palmund | 2008 | 53.12 | 1:43.53 | |||||||
Julia Vincentz | 2007 | 41.93 | 2:25.46 | |||||||
Rosa Borch | 2009 | 48.26 | 3:13.72 | |||||||
- | Ringsted Piger 4 | 2007 | Ringsted Svømme Klub | DSQ | 1 hånd v. vending | |||||
Jóhanna Johansen | 2008 | 52.76 | 52.76 | |||||||
Frida Grønnehøj | 2008 | 1:01.12 | 1:53.88 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 15:30 |