Resultater for Øst Årgang
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
31 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Ringssted |
|
Udskriftstidspunkt |
11:58 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 marts 2019 |
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
|
688 |
27.68 |
1:03.08 |
1:42.47 |
|
2:16.57 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Casper Puggaard |
2005 |
|
671 |
29.84 |
1:04.54 |
1:45.96 |
|
2:17.69 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tobias Rosengaard |
2005 |
|
669 |
30.09 |
1:06.64 |
1:45.59 |
|
2:17.84 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
|
665 |
27.55 |
1:02.02 |
1:44.51 |
|
2:18.13 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Julius Svarrer |
2005 |
|
637 |
28.32 |
1:03.87 |
1:47.96 |
|
2:20.12 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
2:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
|
596 |
31.29 |
1:07.85 |
1:49.26 |
|
2:23.29 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
|
571 |
29.84 |
1:06.59 |
1:49.82 |
|
2:25.35 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
2:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
August Arup Neergaard |
2005 |
|
565 |
32.01 |
1:10.01 |
1:51.75 |
|
2:25.85 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
William Bogø Andersen |
2005 |
|
560 |
30.79 |
1:09.18 |
1:52.56 |
|
2:26.24 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
|
558 |
31.20 |
1:10.22 |
1:53.10 |
|
2:26.41 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:30.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Mikkel Andersen |
2005 |
|
558 |
32.05 |
1:09.06 |
1:51.96 |
|
2:26.41 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Mads Møller |
2005 |
|
556 |
31.87 |
1:09.16 |
1:52.38 |
|
2:26.65 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Vincent Matras |
2005 |
|
555 |
32.24 |
1:09.59 |
1:53.95 |
|
2:26.72 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
|
549 |
33.59 |
1:10.82 |
1:53.49 |
|
2:27.26 |
|
|
SVØM Korsør |
2:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Laurits Boserup |
2005 |
|
545 |
33.13 |
1:13.16 |
1:52.37 |
|
2:27.58 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
|
540 |
30.83 |
1:08.59 |
1:53.54 |
|
2:28.08 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
2:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Malthe Foged |
2005 |
|
528 |
32.28 |
1:11.27 |
1:54.94 |
|
2:29.15 |
|
|
Næstved IF |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Andreas M Nielsen |
2005 |
|
524 |
32.11 |
1:09.50 |
1:57.03 |
|
2:29.53 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
2:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Illia Bulba |
2005 |
|
521 |
33.57 |
1:12.13 |
1:54.14 |
|
2:29.85 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Lucas Svej |
2005 |
|
518 |
32.28 |
1:12.65 |
1:54.42 |
|
2:30.09 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Louie Uldall |
2005 |
|
518 |
31.59 |
1:09.81 |
1:54.63 |
|
2:30.15 |
|
|
Hillerød Svømmeklub |
2:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
|
514 |
33.14 |
1:12.76 |
1:54.54 |
|
2:30.50 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Alexander Halken |
2005 |
|
512 |
32.46 |
1:13.08 |
1:56.30 |
|
2:30.73 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
2:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Konrad Clausen |
2005 |
|
504 |
32.43 |
1:11.10 |
1:56.50 |
|
2:31.48 |
|
|
SVØM Korsør |
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
|
498 |
31.67 |
1:13.02 |
1:55.26 |
|
2:32.11 |
|
|
Herlev Svømning |
2:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
August Høy |
2005 |
|
490 |
35.65 |
1:15.06 |
1:57.78 |
|
2:32.93 |
|
|
Herlufsholm Svømmeklub |
2:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Anders Junker |
2005 |
|
486 |
33.17 |
1:10.57 |
1:58.09 |
|
2:33.30 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
|
484 |
32.57 |
1:10.72 |
1:58.38 |
|
2:33.50 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Patrick Skov Vinding |
2005 |
|
477 |
33.94 |
1:12.01 |
1:59.91 |
|
2:34.25 |
|
|
Kalundborg SK |
2:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Bertram Olesen |
2005 |
|
476 |
33.33 |
1:13.74 |
1:58.95 |
|
2:34.34 |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
2:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Erik Schmidt |
2005 |
|
474 |
33.39 |
1:13.24 |
1:57.36 |
|
2:34.56 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Theodor Møller |
2005 |
|
471 |
33.57 |
1:14.75 |
1:59.05 |
|
2:34.94 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Louie Hansen |
2005 |
|
471 |
33.28 |
1:10.84 |
1:58.55 |
|
2:34.99 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
|
467 |
36.09 |
1:14.44 |
2:00.66 |
|
2:35.34 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Emil Isaksen |
2005 |
|
461 |
32.83 |
1:12.67 |
2:01.16 |
|
2:36.05 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Christian Søe Jepsen |
2005 |
|
459 |
36.72 |
1:16.07 |
2:00.07 |
|
2:36.28 |
|
|
SVØM Korsør |
2:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Mads Sørensen |
2005 |
|
459 |
36.62 |
1:15.92 |
2:00.91 |
|
2:36.31 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Oliver Lassen |
2005 |
|
456 |
33.86 |
1:13.42 |
1:58.69 |
|
2:36.65 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Frederik Grove Ankerdal |
2005 |
|
455 |
36.79 |
1:15.94 |
2:00.74 |
|
2:36.69 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Nicholas Simson |
2005 |
|
450 |
32.94 |
1:12.38 |
2:02.21 |
|
2:37.26 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Malthe Funk Larsen |
2005 |
|
448 |
35.50 |
1:16.64 |
2:02.33 |
|
2:37.54 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Calvin Konge Neess |
2005 |
|
447 |
33.63 |
1:13.27 |
2:01.42 |
|
2:37.71 |
|
|
Dragsholm Svømmeklub |
2:42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Anders Thøgersen |
2005 |
|
437 |
33.13 |
1:14.67 |
2:02.77 |
|
2:38.90 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
2:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Joakim Hjulmand-Lassen |
2005 |
|
422 |
32.87 |
1:13.87 |
2:04.88 |
|
2:40.71 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Magnus Kiemer |
2005 |
|
417 |
35.90 |
1:15.16 |
2:05.32 |
|
2:41.40 |
|
|
Værløse Svømmeklub |
2:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
|
415 |
34.66 |
1:15.60 |
2:04.43 |
|
2:41.61 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
|
397 |
35.60 |
1:20.53 |
2:04.65 |
|
2:43.99 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
|
395 |
35.81 |
1:21.18 |
2:08.20 |
|
2:44.29 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
|
392 |
32.54 |
1:14.67 |
2:04.44 |
|
2:44.68 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
3:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Magnus Løfquist |
2005 |
|
385 |
34.37 |
1:17.77 |
2:09.21 |
|
2:45.66 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Oscar Svensson |
2005 |
|
380 |
32.02 |
1:13.48 |
2:05.13 |
|
2:46.37 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 9.4 v/100 m |
|
Herlev Svømning |
2:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Philip Rindum |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 7.1. v 100 m |
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sylvester Wichmann Meisner |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 4.4. |
|
Herlufsholm Svømmeklub |
2:41.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 20, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mathias Christensen |
2004 |
|
780 |
27.77 |
1:01.76 |
1:39.40 |
|
2:10.99 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
|
676 |
28.72 |
1:03.23 |
1:46.65 |
|
2:17.35 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexander Vergereau |
2004 |
|
656 |
29.27 |
1:03.39 |
1:46.56 |
|
2:18.75 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
|
649 |
29.96 |
1:05.77 |
1:48.12 |
|
2:19.24 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oscar Kroos |
2004 |
|
647 |
31.61 |
1:08.34 |
1:47.16 |
|
2:19.42 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
|
637 |
31.05 |
1:07.88 |
1:48.87 |
|
2:20.12 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
2:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Casper Madsen |
2004 |
|
630 |
29.82 |
1:07.00 |
1:50.54 |
|
2:20.60 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
2:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Niklas Wiese Dobel |
2004 |
|
620 |
30.92 |
1:08.87 |
1:48.50 |
|
2:21.41 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:22.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Silas Waterval |
2004 |
|
612 |
29.97 |
1:04.93 |
1:49.37 |
|
2:22.01 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
|
609 |
30.94 |
1:08.75 |
1:48.92 |
|
2:22.24 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Elias Noe |
2004 |
|
597 |
28.50 |
1:03.90 |
1:49.78 |
|
2:23.14 |
|
|
Dragsholm Svømmeklub |
2:19.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Julian Birch |
2004 |
|
594 |
30.53 |
1:07.82 |
1:49.67 |
|
2:23.45 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
2:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Anders K. Kortegaard |
2004 |
|
593 |
31.46 |
1:08.52 |
1:48.47 |
|
2:23.48 |
|
|
JGI Svømning |
2:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Troels Fode |
2004 |
|
591 |
32.35 |
1:10.74 |
1:49.99 |
|
2:23.63 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
|
591 |
30.32 |
1:09.15 |
1:51.80 |
|
2:23.69 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:23.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Joakim Grøn-Henriksen |
2004 |
|
590 |
32.12 |
1:09.96 |
1:51.42 |
|
2:23.77 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
|
588 |
30.80 |
1:08.18 |
1:50.10 |
|
2:23.91 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Tobias Gammelvind |
2004 |
|
582 |
30.40 |
1:07.63 |
1:52.13 |
|
2:24.37 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
William Studsgaard |
2004 |
|
578 |
31.95 |
1:09.40 |
1:52.13 |
|
2:24.69 |
|
|
Rønne Svømme Klub |
2:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
|
571 |
30.07 |
1:07.92 |
1:49.80 |
|
2:25.29 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Mikkel Roed |
2004 |
|
570 |
31.08 |
1:07.83 |
1:53.36 |
|
2:25.43 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Jannik Jørgensen |
2004 |
|
567 |
32.24 |
1:11.01 |
1:50.12 |
|
2:25.67 |
|
|
Slagelse Svømmeklub |
2:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Alfred Balslev Jørgensen |
2004 |
|
551 |
30.97 |
1:10.86 |
1:54.28 |
|
2:27.05 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Kasper Thorn |
2004 |
|
542 |
30.57 |
1:10.94 |
1:54.09 |
|
2:27.82 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
|
541 |
31.59 |
1:09.72 |
1:54.02 |
|
2:27.98 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
2:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
William Ølshøj |
2004 |
|
540 |
29.90 |
1:08.75 |
1:51.65 |
|
2:28.05 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Michael Halck |
2004 |
|
527 |
33.53 |
1:12.62 |
1:55.94 |
|
2:29.29 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
2:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
|
524 |
31.62 |
1:09.68 |
1:55.06 |
|
2:29.55 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
2:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Bertram Grøn Brandelev |
2004 |
|
514 |
30.33 |
1:10.04 |
1:55.41 |
|
2:30.49 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
|
504 |
32.29 |
1:10.20 |
1:55.55 |
|
2:31.45 |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
2:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
|
501 |
31.59 |
1:12.08 |
1:59.39 |
|
2:31.74 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
William Leth |
2004 |
|
494 |
31.74 |
1:11.12 |
1:58.87 |
|
2:32.50 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Tobias Mølbak |
2004 |
|
492 |
31.35 |
1:09.88 |
1:58.56 |
|
2:32.65 |
|
|
Ringsted Svømme Klub |
2:32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Mads Naver |
2004 |
|
489 |
34.67 |
1:14.01 |
1:56.70 |
|
2:33.06 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Anton Skov Grell |
2004 |
|
480 |
33.00 |
1:13.36 |
1:58.95 |
|
2:34.00 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Ettore Pesci |
2004 |
|
468 |
34.10 |
1:14.91 |
2:00.44 |
|
2:35.32 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Mads Liechti |
2004 |
|
449 |
35.54 |
1:18.25 |
1:55.82 |
|
2:37.39 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 7,1 v 100 m |
|
Vest-Brøndby |
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Jonathan Beck |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 7.1 v/100 m |
|
Sigma Swim Birkerød |
2:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lucas Nielsen |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
sw 7,1 v 100 m |
|
Frederikssund Svømmeklub |
2:28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
31 marts 2019 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:58 |
|