Results for Hvidovre Medley Cup 3
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 23 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 3 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 13:50 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 marts 2019 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 12 - 13 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
- | Agnes Fast | 2006 | 52.28 | EXTRA | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | 55.57 | |||||||||
- | Maria Agnes Jakobsen | 2007 | 48.00 | EXTRA | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | ||||||||||
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Helena Gagnér | 2008 | 207 | 48.37 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 48.69 | |||||||||
2 | Asta Hänel Christensen | 2008 | 201 | 48.84 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
3 | Ida Hinchely | 2008 | 168 | 51.83 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 52.18 | |||||||||
4 | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | 159 | 52.83 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 51.61 | |||||||||
5 | Amalie Olsen | 2008 | 140 | 55.13 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | 1:04.63 | |||||||||
6 | Laura Sandgreen | 2008 | 119 | 58.14 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | 1:03.71 | |||||||||
7 | Josefine Nyegaard | 2008 | 113 | 59.08 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:00.26 | |||||||||
8 | Victoria Hecht | 2008 | 78 | 1:06.77 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 1:09.37 | |||||||||
9 | Ellen Bregnholt Larsen | 2008 | 73 | 1:08.50 | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | ||||||||||
10 | Maja F. E. Kamper | 2008 | 61 | 1:12.70 | ||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | ||||||||||
11 | Mathilde Søgaard | 2008 | 59 | 1:13.38 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | 1:10.03 | |||||||||
12 | Isabella B Bonde | 2008 | 56 | 1:14.63 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Ella Strange | 2009 | 129 | 56.58 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
2 | Monique Haack | 2009 | 120 | 57.95 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 57.31 | |||||||||
3 | Isabella Hjortgaard Larse | 2009 | 96 | 1:02.47 | ||||||
Solrød Svømmeklub | 1:10.57 | |||||||||
4 | Sofia Lund Østergaard | 2009 | 59 | 1:13.40 | ||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Alberte F Petersen | 2010 | 116 | 58.64 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | 1:02.19 | |||||||||
2 | Hailey Staal-Nielsen | 2010 | 80 | 1:06.40 | ||||||
Hvidovre Svømmeklub | ||||||||||
3 | Amalie Pleidrup Johansen | 2010 | 67 | 1:10.25 | ||||||
Glostrup Svømmeklub | ||||||||||
4 | Nora Rosenkrantz | 2010 | 60 | 1:12.89 | ||||||
Glostrup Svømmeklub | 1:07.27 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 marts 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:50 |