Tulokset Tureberg knatte cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B 12-13 år - Final |
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elvira Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.71 |
494 |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.63 |
446 |
30.41 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.71 |
418 |
31.08 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.74 |
412 |
31.21 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
Danderyds Simförening |
+0.66 |
410 |
31.28 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.76 |
379 |
32.10 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
+0.69 |
366 |
32.47 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Moa Berg |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.73 |
366 |
32.47 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
Danderyds Simförening |
+0.59 |
365 |
32.51 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
Danderyds Simförening |
+0.58 |
337 |
33.38 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.63 |
335 |
33.44 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
+0.68 |
330 |
33.63 |
+4.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.57 |
324 |
33.81 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jade Hansson |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.67 |
321 |
33.92 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ida Lindqvist |
2005 |
Täby Sim |
|
311 |
34.29 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Andersson |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.78 |
308 |
34.41 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ellie Söderholm |
2005 |
Täby Sim |
+0.75 |
304 |
34.55 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.50 |
296 |
34.86 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emilia Teglöf |
2005 |
Södertälje Simsällskap |
+0.59 |
293 |
34.98 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ida Söderlund |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.61 |
285 |
35.30 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alva Karén |
2005 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.54 |
282 |
35.43 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.54 |
281 |
35.45 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
+0.58 |
281 |
35.48 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maria Krejci |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.69 |
280 |
35.51 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Deniz Degerbalkan |
2006 |
Täby Sim |
+0.85 |
274 |
35.78 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Julia Marklund |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.75 |
272 |
35.83 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Laura Midby |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.83 |
271 |
35.87 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
Södertälje Simsällskap |
|
258 |
36.50 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Selma Sjödin |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.57 |
252 |
36.77 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
|
251 |
36.84 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Klara Broms |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.84 |
217 |
38.64 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.88 |
213 |
38.86 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ängla Edin |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.49 |
208 |
39.19 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.94 |
194 |
40.14 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Alva Zander |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.75 |
192 |
40.26 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Alicia Roman |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.54 |
184 |
40.80 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
+0.55 |
184 |
40.83 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Elsa Samuelsson |
2006 |
Täby Sim |
+0.38 |
184 |
40.84 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
Väsby Simsällskap |
+0.78 |
177 |
41.36 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Sara Miller |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.63 |
169 |
41.97 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ida Källman |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
+0.77 |
157 |
43.03 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tyra Ruin |
2006 |
Turebergs Simklubb |
|
115 |
47.67 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Junie Jansson Östlund |
2006 |
Väsby Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2018-10-06 10:14:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B 14-15 år - Final |
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.64 |
486 |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Turebergs Simklubb |
+0.66 |
465 |
29.98 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Liu |
2004 |
Turebergs Simklubb |
+0.64 |
379 |
32.09 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.83 |
341 |
33.26 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Faleij |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.62 |
334 |
33.48 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Almert |
2003 |
Nacka HI |
|
111 |
48.24 |
+18.70 |
|
S10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2018-10-06 10:14:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 10:15:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|