Resultater for Ã…SK Games 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | ÅSK Games 2018 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Turku | Tulostusaika | 19:00 | |||
Järjestäjä | ||||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Laji 27, N, T-15 4x50m skuv, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
Sponsori: X-copy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Åsk Tytöt 1 | 2003 | 561 | 2:06.12 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:03.83 | |||||||||
Kukka Kangas | 2005 | 33.22 | 33.22 | |||||||
Siiri Konkka | 2004 | 34.50 | 1:07.72 | |||||||
Oona Sirkiä | 2004 | 31.29 | 1:39.01 | |||||||
Daniela Degenhardt | 2003 | 27.11 | 2:06.12 | |||||||
2 | Åsk Tytöt 2 | 2003 | 524 | 2:09.02 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:07.80 | |||||||||
Iris Hanski | 2003 | 32.59 | 32.59 | |||||||
Kerttu Nurmi | 2003 | 37.40 | 1:09.99 | |||||||
Sonila Selimi | 2005 | 30.89 | 1:40.88 | |||||||
Aino Rantala | 2004 | 28.14 | 2:09.02 | |||||||
3 | Åsk Tytöt 4 | 2003 | 466 | 2:14.10 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:14.51 | |||||||||
Fiona Laakso | 2005 | 33.67 | 33.67 | |||||||
Ella Suominen | 2005 | 38.55 | 1:12.22 | |||||||
Julianna Kurkela | 2005 | 32.22 | 1:44.44 | |||||||
Minttu Kiili | 2005 | 29.66 | 2:14.10 | |||||||
4 | Siwa Tytöt 1 | 2003 | 435 | 2:17.23 | ||||||
Simmis Wanda | 2:21.82 | |||||||||
Elina Ryynänen | 2005 | 33.62 | 33.62 | |||||||
Jenni Kurki | 2005 | 38.32 | 1:11.94 | |||||||
Anna Lehmusvaara | 2005 | 34.50 | 1:46.44 | |||||||
Aino Emilia Hankala | 2005 | 30.79 | 2:17.23 | |||||||
5 | Siwa Tytöt 2 | 2003 | 361 | 2:26.08 | ||||||
Simmis Wanda | 2:28.05 | |||||||||
Iina Vänttinen | 2006 | 36.97 | 36.97 | |||||||
Oosa Mattila | 2006 | 40.25 | 1:17.22 | |||||||
Daniela Sohlman | 2005 | 37.58 | 1:54.80 | |||||||
Susanna Ryynänen | 2006 | 31.28 | 2:26.08 | |||||||
6 | Åsk Pimut | 2004 | 342 | 2:28.66 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:33.07 | |||||||||
Janna Tepsa | 2005 | 38.85 | 38.85 | |||||||
Roosa Lahti | 2004 | 43.43 | 1:22.28 | |||||||
Celina Sandell | 2005 | 34.86 | 1:57.14 | |||||||
Emma Loo | 2004 | 31.52 | 2:28.66 | |||||||
7 | Åsk Daamit 2 | 2003 | 335 | 2:29.71 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:26.42 | |||||||||
Tilda Aaltonen | 2006 | 37.92 | 37.92 | |||||||
Emilia Pakkanen | 2006 | 40.36 | 1:18.28 | |||||||
Kristina Grimbaum | 2005 | 40.02 | 1:58.30 | |||||||
Mathilda Heikiö | 2006 | 31.41 | 2:29.71 | |||||||
8 | Åsk Typyt 1 | 2003 | 282 | 2:38.61 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:38.09 | |||||||||
Aino Laine | 2007 | 39.77 | 39.77 | |||||||
Minea Kumlander | 2007 | 44.96 | 1:24.73 | |||||||
Ella Valdolin | 2007 | 38.94 | 2:03.67 | |||||||
Amanda Vuori | 2007 | 34.94 | 2:38.61 | |||||||
9 | Aui Junior Team 3 | 2003 | 217 | 2:53.06 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
Maija Grönholm | 2006 | 46.56 | 46.56 | |||||||
Laura Lilja | 2004 | 50.12 | 1:36.68 | |||||||
Nella Hyvärinen | 2004 | 40.24 | 2:16.92 | |||||||
Aino Kajonen | 2005 | 36.14 | 2:53.06 | |||||||
10 | Åsk Muumit | 2006 | 211 | 2:54.53 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
Kerttu Laaksonen | 2006 | 41.75 | 41.75 | |||||||
Salla-Mari Koskinen | 2006 | 53.94 | 1:35.69 | |||||||
Tilda Saine | 2006 | 42.41 | 2:18.10 | |||||||
Iina Salmivaara | 2006 | 36.43 | 2:54.53 | |||||||
11 | Åsk Typyt 2 | 2003 | 186 | 3:01.97 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:58.75 | |||||||||
Agnes Ruusumo | 2007 | 43.14 | 43.14 | |||||||
Cecilia Lietzén | 2009 | 54.39 | 1:37.53 | |||||||
Saara Pakomäki | 2008 | 46.76 | 2:24.29 | |||||||
Lotta Luotola | 2008 | 37.68 | 3:01.97 | |||||||
12 | Åsk Typyt 3 | 2003 | 144 | 3:18.26 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 3:20.75 | |||||||||
Selma Syrjänen | 2009 | 51.85 | 51.85 | |||||||
Emma Karimäki | 2009 | 55.37 | 1:47.22 | |||||||
Vilja Suominen | 2009 | 50.06 | 2:37.28 | |||||||
Maija Salokorpi | 2007 | 40.98 | 3:18.26 | |||||||
- | Aui Junior Team 2 | 2003 | DSQ | |||||||
Aurajoen Uinti | 2:29.71 | |||||||||
Ella Alanko | 2003 | 33.81 | 33.81 | |||||||
Ronja Maude | 2005 | 39.36 | 1:13.17 | |||||||
Pilvi Österman | 2005 | 38.45 | 1:51.62 | |||||||
SW 10.11 Vaihtorikko | ||||||||||
- | Åsk Daamit 1 | 2003 | DSQ | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:19.27 | |||||||||
Kaisla Korvonen | 2006 | 34.71 | 34.71 | |||||||
Mea Alho | 2006 | 40.61 | 1:15.32 | |||||||
- | Åsk Tytöt 3 | 2003 | DSQ | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 2:09.63 | |||||||||
Sini Salmi | 2004 | 34.40 | 34.40 | |||||||
Laji 27, N, T-15 4x50m skuv, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
Sponsori: X-copy |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Åsk Naiset 1 | 0 | 650 | 2:00.06 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:55.79 | |||||||||
Oona Laakso | 2002 | 31.31 | 31.31 | |||||||
Iida Reini | 2000 | 33.25 | 1:04.56 | |||||||
Ida Konkka | 2000 | 27.90 | 1:32.46 | |||||||
Charlotta Edelman | 2001 | 27.60 | 2:00.06 | |||||||
2 | Åsk Naiset 2 | 0 | 647 | 2:00.25 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:57.72 | |||||||||
Emilie Pärnänen | 2002 | 29.49 | 29.49 | |||||||
Ellen Kaituri | 2006 | 34.42 | 1:03.91 | |||||||
Minka Halava | 2001 | 30.00 | 1:33.91 | |||||||
Paula Peltola | 2001 | 26.34 | 2:00.25 | |||||||
3 | Pus | 1999 | 584 | 2:04.41 | ||||||
Porin Uimaseura | 1:59.93 | |||||||||
Heta Koivuluoma | 1999 | 33.71 | 33.71 | |||||||
Anniina Murto | 2001 | 31.84 | 1:05.55 | |||||||
Julia Sottinen | 2000 | 30.96 | 1:36.51 | |||||||
Heta Känkänen | 2001 | 27.90 | 2:04.41 | |||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 19:00 |