Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:23 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aleksandr Logvin | 2006 | Vanders | 31.29 | ||||||
2 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | Stadin Delfiinit | 31.60 | ||||||
3 | Boris Minkovski | 2006 | Cetus Espoo | 32.42 | ||||||
4 | Tomi Silander | 2006 | Cetus Espoo | 33.08 | ||||||
5 | Aaro Imppola | 2006 | Uinti Hyvinkää | 33.23 | ||||||
6 | Veeti Salminen | 2006 | Someron Esa | 33.64 | ||||||
7 | Eetu Autio | 2007 | Uimaseura Aquila | 34.11 | ||||||
8 | Onni Rahkonen | 2007 | Simmis Grani | 34.21 | ||||||
9 | Jermu Jääskö | 2006 | Cetus Espoo | 36.52 | ||||||
10 | Johan Hujanen | 2006 | Simmis Grani | 36.72 | ||||||
11 | Tommi Mosconi | 2008 | Cetus Espoo | 36.77 | ||||||
12 | Ville-veikko Luomala | 2007 | Järvenpään Uintiklubi | 37.20 | ||||||
13 | Amos Mäkilä | 2007 | Simmis Grani | 37.29 | ||||||
14 | Elias Salo | 2007 | Vesihelmen Uimaseura | 37.82 | ||||||
15 | Caspar Åberg | 2006 | Helsingin Uimarit | 37.85 | ||||||
16 | Otto Vauhkonen | 2007 | Cetus Espoo | 37.98 | ||||||
17 | Lenni Syvänen | 2007 | Cetus Espoo | 38.40 | ||||||
18 | Lenni Nevalainen | 2007 | Cetus Espoo | 38.47 | ||||||
19 | Viljam Savolainen | 2008 | Salon Uimarit | 38.60 | ||||||
20 | Topias Toivanen | 2007 | Cetus Espoo | 38.62 | ||||||
21 | Severi Tammihovi | 2009 | Cetus Espoo | 38.71 | ||||||
22 | Aarne Nuutinen | 2006 | Cetus Espoo | 38.82 | ||||||
23 | Axu Ali Ahmad | 2006 | Vanders | 38.90 | ||||||
24 | Joonas Keränen | 2007 | Cetus Espoo | 39.56 | ||||||
25 | Artemi Tsinjonnõi | 2008 | Cetus Espoo | 39.71 | ||||||
26 | Emil Tirkkonen | 2006 | Cetus Espoo | 39.99 | ||||||
26 | Mikael Suni | 2007 | Cetus Espoo | 39.99 | ||||||
28 | Henri Koskela | 2007 | Cetus Espoo | 40.10 | ||||||
29 | Patrik Ventus | 2007 | Simmis Grani | 40.17 | ||||||
30 | Roope Liimatainen | 2007 | Cetus Espoo | 40.50 | ||||||
31 | Matti Klümper | 2008 | Cetus Espoo | 40.55 | ||||||
32 | Veeti Sorri | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 40.89 | ||||||
33 | Akseli Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 41.07 | ||||||
34 | Eljas Pekkola | 2007 | Cetus Espoo | 41.58 | ||||||
35 | Otso Johansson | 2008 | Cetus Espoo | 41.68 | ||||||
36 | Elmeri Lajolinna | 2007 | Cetus Espoo | 41.90 | ||||||
37 | Julius Laitinen | 2007 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 42.12 | ||||||
38 | Frans Nyström | 2008 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 42.29 | ||||||
39 | Veikko Hautaniemi | 2007 | Cetus Espoo | 43.35 | ||||||
40 | Mario Valero De La Iglesia | 2008 | Cetus Espoo | 44.45 | ||||||
41 | Iivari Sippola | 2007 | Vanders | 44.55 | ||||||
42 | Adam Isaev | 2008 | Vanders | 44.97 | ||||||
43 | Eetu Forss | 2007 | Simmis Grani | 45.17 | ||||||
44 | Nooa Koskela | 2009 | Cetus Espoo | 46.74 | ||||||
45 | Jonas Hassinen | 2008 | Simmis Grani | 47.58 | ||||||
46 | Eino Lantto | 2008 | Cetus Espoo | 49.53 | ||||||
47 | Atte Malinen | 2008 | Cetus Espoo | 49.68 | ||||||
48 | Mark Pokidko | 2007 | Cetus Espoo | 50.66 | ||||||
49 | Oskari Peltonen | 2006 | Cetus Espoo | 52.09 | ||||||
50 | Aarni Rahkonen | 2009 | Simmis Grani | 53.19 | ||||||
51 | Adolf Kaisla | 2007 | Cetus Espoo | 1:00.50 | ||||||
- | Aarne Laurila | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Elias Forsell | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Gregor Neier | 2006 | Ujumise spordiklubi | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Ilmari Nieminen | 2007 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Luis Valero De La Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Matias Väisänen | 2008 | Tuusulan Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Olli Järvenpää | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Tomas Leinonen | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Veeti Inkilä | 2006 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | MIhkel Pent | 2005 | Ujumise spordiklubi | 28.18 | ||||||
2 | Nico Peltonen | 2005 | Hyvinkään Uimaseura | 28.87 | ||||||
3 | Aap Valter Metsa | 2005 | Ujumise spordiklubi | 28.92 | ||||||
4 | Hannes Villem Reimand | 2005 | Ujumise spordiklubi | 31.19 | ||||||
5 | Kaspar Arold | 2005 | Ujumise spordiklubi | 31.23 | ||||||
6 | Valtteri Muranen | 2005 | Uimaseura Aquila | 33.01 | ||||||
7 | Eemil Reijonen | 2005 | Cetus Espoo | 33.70 | ||||||
8 | Eeli Partanen | 2005 | Cetus Espoo | 34.30 | ||||||
9 | Jesper Dolk | 2005 | Nurmijärven Uinti | 36.49 | ||||||
10 | Oscar Westerberg | 2005 | Cetus Espoo | 37.07 | ||||||
11 | Artem Haikara | 2005 | Cetus Espoo | 37.87 | ||||||
12 | Kasperi Haverinen | 2005 | Lahden Uimaseura | 38.04 | ||||||
13 | Totte Teittinen | 2005 | Cetus Espoo | 40.30 | ||||||
14 | Tomas Lipponen | 2005 | Simmis Grani | 42.56 | ||||||
15 | Aleksanteri Patrakka | 2005 | Helsingin Uimarit | 43.78 | ||||||
16 | Riku Forsberg | 2005 | Cetus Espoo | 45.20 | ||||||
- | Rado Lindberg | 2005 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Ivan Gavrilov | 2005 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
- | Teo Mattelmäki | 2005 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Joonas Maaranen | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 27.47 | ||||||
2 | Gellert: Kozár | 2004 | Cetus Espoo | 28.50 | ||||||
3 | Ukko-pekka Luomala | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 29.23 | ||||||
4 | Masih Tantula | 2004 | Simmis Grani | 29.33 | ||||||
5 | Samu Virtanen | 2004 | Swimming Jyväskylä | 29.54 | ||||||
6 | Yufei Meng | 2004 | Simmis Grani | 30.76 | ||||||
7 | Alexander Nyman | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 30.81 | ||||||
8 | Jeremy Valkeavuori | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 31.37 | ||||||
9 | Justus Holtari | 2004 | Cetus Espoo | 31.39 | ||||||
10 | Samuli Masalin | 2004 | Cetus Espoo | 31.73 | ||||||
11 | Joona Saarnio | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 32.26 | ||||||
12 | Vi Thai Ngô | 2004 | Simmis Wanda | 33.74 | ||||||
13 | Denis Zhuchkov | 2004 | Lappeenrannan Uimarit | 34.51 | ||||||
14 | Joel Lipponen | 2004 | Uinti Hyvinkää | 34.66 | ||||||
15 | Arttu Anttonen | 2004 | Järvenpään Uintiklubi | 35.04 | ||||||
16 | Urho Ahtola | 2004 | Helsingin Uimarit | 35.80 | ||||||
17 | Anttoni Sikiö | 2004 | Lappeenrannan Uimarit | 43.35 | ||||||
- | Leo Oksman | 2004 | Helsingin Uimarit | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:23 |