Results for Elixia Games
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Elixia Games | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 10:37 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 14 huhtikuu 2018 |
Laji 3, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jan Voloshin | 2008 | 153 | 41.86 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 45.29 | |||||||||
2 | Iikka Liitola | 2008 | 137 | 43.46 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 45.44 | |||||||||
3 | Konstantin Terekhov | 2008 | 65 | 55.55 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 53.41 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | 216 | 37.33 | ||||||
Stadin Delfiinit | 38.64 | |||||||||
2 | Mikael Böckerman | 2006 | 208 | 37.80 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 36.81 | |||||||||
3 | Lasse Niemi | 2006 | 165 | 40.83 | ||||||
Helsingin Uimarit | 41.08 | |||||||||
4 | Onni Rahkonen | 2007 | 143 | 42.84 | ||||||
Simmis Grani | 42.60 | |||||||||
5 | Jermu Jääskö | 2006 | 124 | 44.95 | ||||||
Cetus Espoo | 45.40 | |||||||||
6 | Alex Karlsson | 2006 | 106 | 47.38 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 51.20 | |||||||||
7 | Roope Liimatainen | 2007 | 74 | 53.26 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Amos Mäkilä | 2007 | 69 | 54.62 | ||||||
Simmis Grani | 50.87 | |||||||||
9 | Veeti Inkilä | 2006 | 66 | 55.46 | ||||||
Cetus Espoo | 53.22 | |||||||||
10 | Emil Tirkkonen | 2006 | 60 | 57.06 | ||||||
Cetus Espoo | 59.04 | |||||||||
11 | Miika Toivonen | 2007 | 55 | 58.80 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 58.13 | |||||||||
- | Olli Järvenpää | 2006 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tino Kaukonen | 2004 | 341 | 32.08 | ||||||
HTU Stadi | 34.26 | |||||||||
2 | Henri Korpi | 2004 | 318 | 32.86 | ||||||
Octopus Lohja | 34.76 | |||||||||
3 | Antti Musikka | 2005 | 310 | 33.14 | ||||||
Vanders | 33.27 | |||||||||
4 | Masih Tantula | 2004 | 282 | 34.19 | ||||||
Simmis Grani | 34.45 | |||||||||
5 | Teo Mattelmäki | 2005 | 276 | 34.41 | ||||||
Cetus Espoo | 38.73 | |||||||||
6 | Yufei Meng | 2004 | 257 | 35.27 | ||||||
Simmis Grani | 33.80 | |||||||||
7 | Samuel Rooke | 2004 | 235 | 36.32 | ||||||
Uinti Hyvinkää | 37.48 | |||||||||
8 | Valtteri Muranen | 2005 | 233 | 36.45 | ||||||
Uimaseura Aquila | 37.70 | |||||||||
9 | Miska Törmi | 2004 | 207 | 37.89 | ||||||
Octopus Lohja | 38.95 | |||||||||
10 | Kaius Kulmala | 2004 | 202 | 38.21 | ||||||
Simmis Grani | 38.23 | |||||||||
11 | Toni Muurman | 2005 | 174 | 40.12 | ||||||
Haminan Uimaseura | 44.68 | |||||||||
12 | William Fagerstedt | 2005 | 161 | 41.22 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 43.76 | |||||||||
13 | Ivan Gavrilov | 2005 | 153 | 41.85 | ||||||
Cetus Espoo | 42.85 | |||||||||
14 | Verner Lammassaari | 2004 | 148 | 42.39 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
15 | Joonatan Lipiäinen | 2005 | 132 | 44.04 | ||||||
Vanders | 44.32 | |||||||||
16 | Maddox Pilli | 2005 | 117 | 45.75 | ||||||
Stadin Delfiinit | 43.51 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Benjamin Kangas | 2002 | 478 | 28.67 | ||||||
Haminan Uimaseura | 29.14 | |||||||||
2 | Sami Uusikumpu | 2003 | 415 | 30.05 | ||||||
Simmis Wanda | 29.34 | |||||||||
3 | Juho Marjala | 2003 | 410 | 30.18 | ||||||
Simmis Wanda | 30.38 | |||||||||
4 | Muhammed Tantula | 2002 | 370 | 31.24 | ||||||
Simmis Grani | 32.43 | |||||||||
5 | Lauri Tolvanen | 2003 | 369 | 31.25 | ||||||
Haminan Uimaseura | 32.45 | |||||||||
6 | Max Walther | 2003 | 292 | 33.78 | ||||||
HTU Stadi | 34.53 | |||||||||
7 | Joonatan Kuivalainen | 2003 | 248 | 35.69 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 36.97 | |||||||||
8 | Jenson Lih Shan Li | 2002 | 225 | 36.83 | ||||||
HTU Stadi | 36.47 | |||||||||
9 | Henri Erlund | 2003 | 175 | 40.08 | ||||||
HTU Stadi | 40.95 | |||||||||
10 | Sebastian Stenbacka | 2002 | 171 | 40.37 | ||||||
Octopus Lohja | 42.21 | |||||||||
- | Touko Luukkonen | 2002 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | 34.09 | |||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Elias Soukola | 1999 | 496 | 28.33 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 28.06 | |||||||||
2 | Aleksi Seger | 2001 | 490 | 28.45 | ||||||
Octopus Lohja | 27.91 | |||||||||
3 | Ali Gardberg | 2001 | 414 | 30.08 | ||||||
Simmis Wanda | 29.72 | |||||||||
4 | Kasper Nyman | 2001 | 380 | 30.95 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 31.69 | |||||||||
5 | Akseli Korhonen | 2001 | 207 | 37.87 | ||||||
Haminan Uimaseura | 38.32 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 14 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 10:37 |