Resultater for Kronborg Open 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Kronborg Open 2018 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 | |||
Stævne by | Helsingør | Udskriftstidspunkt | 20:26 | |||
Arrangør | Helsingør Svømmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 09 marts 2018 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2018 |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Linus Heinrichsen | 2006 | 293 | 31.47 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 33.84 | |||||||||
2 | Hugo Haakansson | 2006 | 250 | 33.18 | ||||||
Vest-Brøndby | 34.33 | |||||||||
3 | Ditlev Queitsch | 2006 | 249 | 33.21 | ||||||
Vest-Brøndby | 34.71 | |||||||||
4 | Erik Rasmussen | 2006 | 246 | 33.33 | ||||||
Vest-Brøndby | 34.01 | |||||||||
5 | Fynn Dodrimong | 2006 | 243 | 33.49 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 33.14 | |||||||||
6 | Alexander Nørby | 2006 | 242 | 33.52 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 32.47 | |||||||||
7 | Jordan Bamberg | 2006 | 242 | 33.55 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 33.84 | |||||||||
8 | Carl Emil Ljungdahl | 2006 | 238 | 33.71 | ||||||
Vest-Brøndby | 33.41 | |||||||||
9 | Magnus Rasmussen | 2006 | 236 | 33.80 | ||||||
Vest-Brøndby | 34.78 | |||||||||
10 | Balder H. Mikkelsen | 2007 | 230 | 34.08 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 35.18 | |||||||||
11 | Joshua Thon | 2006 | 223 | 34.46 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 34.02 | |||||||||
12 | Nicklas Reinstrup | 2006 | 219 | 34.65 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 35.27 | |||||||||
13 | Josef Shukri | 2006 | 213 | 34.96 | ||||||
Vest-Brøndby | 35.54 | |||||||||
14 | Jens Christian Koefoed | 2006 | 213 | 35.00 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 40.78 | |||||||||
15 | Christian Nimb | 2006 | 212 | 35.05 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 36.28 | |||||||||
16 | Asger Hvilsom | 2007 | 204 | 35.48 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 40.55 | |||||||||
17 | Viktor Bernstein | 2006 | 195 | 36.02 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 40.90 | |||||||||
18 | Sebastian Egenhardt | 2006 | 194 | 36.07 | ||||||
Vest-Brøndby | 37.55 | |||||||||
19 | Marcus Munk | 2007 | 187 | 36.55 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 36.24 | |||||||||
20 | Andreas Bendtsen | 2007 | 178 | 37.16 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 42.57 | |||||||||
21 | Rodi Cetinkaya | 2006 | 174 | 37.40 | ||||||
Vest-Brøndby | 36.08 | |||||||||
22 | Mathias Bidsted Hansen | 2006 | 172 | 37.54 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 43.37 | |||||||||
23 | Felix Lepp | 2006 | 168 | 37.85 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 38.99 | |||||||||
24 | Marco Gundel Harmens | 2006 | 153 | 39.06 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 41.15 | |||||||||
25 | Jonas Holm Clausen | 2006 | 150 | 39.34 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 38.30 | |||||||||
26 | Anders Rye Gefke | 2008 | 147 | 39.56 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 45.39 | |||||||||
27 | Andreas Frommelt Hertz | 2008 | 139 | 40.36 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 41.15 | |||||||||
28 | Laurits Højgaard Allin | 2006 | 125 | 41.81 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 40.57 | |||||||||
29 | Luca de Masi | 2008 | 111 | 43.48 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 47.91 | |||||||||
30 | Bastian Zahle | 2008 | 108 | 43.86 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2005 |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Benjamin Schaefer | 2003 | 524 | 25.92 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 25.60 | |||||||||
2 | Alexander Tullberg | 2003 | 513 | 26.12 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 26.35 | |||||||||
3 | Frederik Jørgensen | 2003 | 511 | 26.14 | ||||||
Farum Svømmeklub | 26.39 | |||||||||
4 | Daniel Garne Larsen | 2003 | 479 | 26.72 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 26.51 | |||||||||
5 | Oscar Cleemann | 2003 | 440 | 27.49 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 28.66 | |||||||||
6 | Thorvald Bomholt Larsen | 2003 | 427 | 27.76 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 28.65 | |||||||||
7 | Valdemar Menck Nielsen | 2005 | 425 | 27.80 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 28.78 | |||||||||
8 | Lucas Emil Christensen | 2003 | 424 | 27.83 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 27.25 | |||||||||
9 | Eigil Sigfusson | 2004 | 408 | 28.17 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 30.01 | |||||||||
10 | Tomislav Corluka | 2003 | 399 | 28.39 | ||||||
Kristianstads SLS | 28.70 | |||||||||
11 | Henrik Christopher Norhei | 2003 | 398 | 28.41 | ||||||
Bærumsvømmerne | 26.35 | |||||||||
12 | Frederik Bach Mindested | 2003 | 394 | 28.52 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 29.86 | |||||||||
13 | Gustav Bendix Beiter | 2003 | 390 | 28.61 | ||||||
Herlev Svømning | 28.37 | |||||||||
14 | Oskar Bondo Siegumfeldt | 2004 | 389 | 28.64 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 29.56 | |||||||||
15 | Robert E Falborg Pedersen | 2005 | 387 | 28.69 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 29.39 | |||||||||
16 | Valdemar Birn-Bringgaard | 2004 | 382 | 28.80 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 29.78 | |||||||||
17 | Lars Reber Knudsen | 2003 | 370 | 29.12 | ||||||
Farum Svømmeklub | 31.06 | |||||||||
18 | Niels Krogh-Olsen | 2004 | 368 | 29.17 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 30.38 | |||||||||
18 | Sebastian Hviid Larsen | 2004 | 368 | 29.17 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 29.55 | |||||||||
20 | Villads Kruse | 2003 | 365 | 29.25 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 29.40 | |||||||||
21 | Jakob Bjerg Snekkersten | 2003 | 357 | 29.45 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 29.37 | |||||||||
22 | Zilas Aarestrup | 2003 | 356 | 29.48 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 28.52 | |||||||||
23 | Noah Malmgren | 2004 | 353 | 29.58 | ||||||
S71 | 28.91 | |||||||||
24 | Thor Majvig Mogensen | 2004 | 349 | 29.68 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 34.88 | |||||||||
25 | Xander Pontoppidan | 2003 | 341 | 29.92 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 29.90 | |||||||||
26 | Erik Li | 2003 | 340 | 29.95 | ||||||
Herlev Svømning | 30.81 | |||||||||
27 | Oskar Clausen | 2004 | 337 | 30.02 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 30.62 | |||||||||
28 | Mathias Parkhøi | 2003 | 336 | 30.05 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 30.65 | |||||||||
29 | Bjørn Cramer Hansen | 2004 | 336 | 30.06 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 30.65 | |||||||||
30 | Mads Liechti | 2004 | 333 | 30.15 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 30.23 | |||||||||
31 | Jonathan Beck | 2004 | 331 | 30.21 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 30.22 | |||||||||
32 | August Arup Neergaard | 2005 | 319 | 30.59 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 30.37 | |||||||||
33 | Frederik Stender-Petersen | 2005 | 318 | 30.63 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 30.33 | |||||||||
34 | Silas Fessel | 2004 | 317 | 30.65 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 30.83 | |||||||||
35 | Carl Krabbe Heldgaard | 2004 | 311 | 30.83 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 31.38 | |||||||||
36 | William Bogø Andersen | 2005 | 311 | 30.85 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 31.05 | |||||||||
37 | Marius Kjær Hoelgaard | 2004 | 310 | 30.89 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 30.84 | |||||||||
38 | William Bendix Schmidt | 2005 | 308 | 30.93 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 31.10 | |||||||||
39 | Felix Jönsson | 2004 | 308 | 30.96 | ||||||
Kristianstads SLS | 31.74 | |||||||||
40 | Joakim Hjulmand-Lassen | 2005 | 306 | 31.01 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 33.82 | |||||||||
41 | Marcus Elkjær Samson | 2003 | 305 | 31.05 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 31.53 | |||||||||
42 | Leonard Steen Jensen | 2003 | 303 | 31.12 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 30.66 | |||||||||
43 | Axel Føns Voss | 2005 | 301 | 31.18 | ||||||
Vest-Brøndby | 33.36 | |||||||||
44 | Herman Modig | 2003 | 301 | 31.20 | ||||||
Kristianstads SLS | 30.49 | |||||||||
45 | Illia Bulba | 2005 | 299 | 31.25 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 36.65 | |||||||||
46 | Frederik Rink Larsen | 2004 | 299 | 31.27 | ||||||
Hørsholm Svømmeforening | 33.22 | |||||||||
47 | William Leth | 2004 | 296 | 31.36 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 30.11 | |||||||||
48 | Harald Riisager | 2003 | 294 | 31.44 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 30.14 | |||||||||
49 | Anton Rytter Bech | 2005 | 290 | 31.56 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 33.27 | |||||||||
50 | Cornelius Olsen | 2005 | 290 | 31.57 | ||||||
Farum Svømmeklub | 31.02 | |||||||||
51 | Lau Lykke Wennicke | 2004 | 290 | 31.58 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 33.26 | |||||||||
52 | Mathias Bartholin Bruhn | 2004 | 289 | 31.60 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 30.02 | |||||||||
53 | Nicholas H. Hansen | 2005 | 289 | 31.62 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 31.82 | |||||||||
54 | Vincent Matras | 2005 | 286 | 31.73 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 32.69 | |||||||||
55 | Bertram T. Aunsholm | 2004 | 280 | 31.96 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 32.86 | |||||||||
56 | Laurits Boserup | 2005 | 277 | 32.04 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 32.27 | |||||||||
56 | William Hoffmann Hyldig | 2004 | 277 | 32.04 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 31.57 | |||||||||
58 | Mads Naver | 2004 | 276 | 32.08 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 33.22 | |||||||||
59 | Bertram H. Mikkelsen | 2004 | 276 | 32.11 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 32.84 | |||||||||
60 | Anders Junker | 2005 | 274 | 32.16 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 32.81 | |||||||||
61 | Isaac Rasmussen | 2004 | 272 | 32.24 | ||||||
Kristianstads SLS | 32.90 | |||||||||
62 | Carl Emil Lundgaard | 2005 | 269 | 32.36 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 33.43 | |||||||||
63 | Søren Wandall Ohlsen | 2004 | 266 | 32.50 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 33.01 | |||||||||
64 | Louie Hansen | 2005 | 264 | 32.58 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 33.92 | |||||||||
65 | Sigurd Chistopher Vickery | 2005 | 263 | 32.60 | ||||||
Vest-Brøndby | 33.10 | |||||||||
66 | Teodor Roed Schøning | 2005 | 257 | 32.85 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 35.99 | |||||||||
67 | Mikkel Eiken Borge | 2004 | 254 | 33.01 | ||||||
Bærumsvømmerne | 31.79 | |||||||||
68 | Ahmad Alhaj | 2005 | 248 | 33.26 | ||||||
Simklubben Ran | 32.72 | |||||||||
69 | Erik Schmidt | 2005 | 244 | 33.44 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 34.83 | |||||||||
70 | Patrick Lind | 2004 | 228 | 34.20 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 38.92 | |||||||||
71 | Gustav Hillestrøm | 2004 | 210 | 35.17 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 40.53 | |||||||||
72 | Mattias Sand Nielsen | 2005 | 205 | 35.41 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 34.27 | |||||||||
73 | Andreas Kelstrup Schou | 2005 | 200 | 35.74 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 35.29 | |||||||||
74 | Kasper Kusk | 2003 | 199 | 35.78 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 35.91 | |||||||||
75 | Frederik Stubbe Lundsby | 2004 | 196 | 35.97 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 36.02 | |||||||||
76 | Peter Mortensen | 2005 | 190 | 36.36 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 38.17 | |||||||||
77 | Oscar Rybak-Andersen | 2005 | 177 | 37.18 | ||||||
Gentofte Svømme Klub | 35.54 | |||||||||
78 | Victor Bornemann | 2004 | 170 | 37.73 | ||||||
Allerød Svømmeklub | 38.14 | |||||||||
79 | Victor Henrik Ritnagel | 2005 | 164 | 38.13 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 36.42 | |||||||||
80 | Vilhelm Thieden Maarbjerg | 2004 | 162 | 38.32 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 34.61 | |||||||||
81 | Viktor Degn | 2005 | 160 | 38.51 | ||||||
Frederiksværk Svømmeklub | 38.55 | |||||||||
82 | Victor Enemark Cruse | 2004 | 143 | 39.96 | ||||||
Frederikssund Svømmeklub | 41.75 | |||||||||
- | Marcus Hiort | 2003 | DNS | |||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 27.46 | |||||||||
- | Noah Bred | 2003 | DNS | |||||||
Gladsaxe Idræts Forening | 28.53 | |||||||||
- | Villads Arfelt | 2004 | DNS | |||||||
Birkerød Svømmeklub | 32.22 | |||||||||
- | William Leander Agerskov | 2004 | DNS | |||||||
Allerød Svømmeklub | 32.81 | |||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2000-2002 |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Nicholas Lia | 2001 | 627 | 24.42 | ||||||
Bærumsvømmerne | 23.07 | |||||||||
2 | Gustav Östlund | 2000 | 576 | 25.12 | ||||||
Simklubben Poseidon | 23.92 | |||||||||
3 | Laurits Kenskov | 2001 | 569 | 25.23 | ||||||
Herlev Svømning | 25.61 | |||||||||
4 | Martin H. Abel | 2001 | 561 | 25.34 | ||||||
Esbjerg Svømmeklub | 25.43 | |||||||||
5 | Victor Bergstrand | 2000 | 542 | 25.64 | ||||||
Simklubben Poseidon | 25.28 | |||||||||
6 | Emil Tönshoff | 2000 | 531 | 25.81 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 26.21 | |||||||||
7 | Julius Munk | 2000 | 528 | 25.86 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 25.09 | |||||||||
8 | Frederik Eg Ibsen | 2002 | 527 | 25.88 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 26.00 | |||||||||
9 | Gustav Haugård Hansen | 2002 | 508 | 26.20 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 26.48 | |||||||||
10 | Oliver Schiellerup | 2000 | 507 | 26.21 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 25.52 | |||||||||
11 | Altin Misimi | 2002 | 506 | 26.24 | ||||||
Herlev Svømning | 26.96 | |||||||||
12 | Victor Bendix Beiter | 2001 | 503 | 26.29 | ||||||
Herlev Svømning | 26.57 | |||||||||
13 | Mattias Houen | 2002 | 496 | 26.40 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 28.03 | |||||||||
14 | Agmund Riiser | 2001 | 495 | 26.42 | ||||||
Bærumsvømmerne | 25.89 | |||||||||
15 | Villads Bomholt Larsen | 2001 | 494 | 26.45 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 26.86 | |||||||||
16 | Jonatan Risåsen | 2000 | 487 | 26.56 | ||||||
Bærumsvømmerne | 26.16 | |||||||||
17 | Malthe Letting | 2001 | 482 | 26.66 | ||||||
Farum Svømmeklub | 26.23 | |||||||||
18 | Rasmus Thode Møller | 2002 | 478 | 26.73 | ||||||
Farum Svømmeklub | 26.16 | |||||||||
19 | Mads Lind | 2002 | 469 | 26.91 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 27.55 | |||||||||
20 | Ahmed Sadoon | 2002 | 458 | 27.11 | ||||||
Kristianstads SLS | 28.51 | |||||||||
21 | Luccas Dam Brenner | 2001 | 455 | 27.18 | ||||||
Herlev Svømning | 27.02 | |||||||||
22 | Anders Norheim | 2000 | 451 | 27.26 | ||||||
Bærumsvømmerne | 25.84 | |||||||||
22 | William Houen | 2001 | 451 | 27.26 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 25.59 | |||||||||
24 | Elias Nordeng Refstie | 2002 | 449 | 27.30 | ||||||
Bærumsvømmerne | 27.16 | |||||||||
25 | Nicolai Wiuff | 2002 | 442 | 27.45 | ||||||
Herlev Svømning | 27.82 | |||||||||
26 | Johan Heeno Rasmussen | 2002 | 440 | 27.49 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 27.94 | |||||||||
27 | Pontus Hake | 2001 | 437 | 27.54 | ||||||
Simklubben Poseidon | 28.31 | |||||||||
28 | Jakob Mose | 2000 | 437 | 27.55 | ||||||
Esbjerg Svømmeklub | 27.96 | |||||||||
29 | Jesper Schiødt | 2001 | 431 | 27.68 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 27.64 | |||||||||
30 | Alexander Stærkær | 2002 | 425 | 27.79 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 31.00 | |||||||||
31 | Jacob El Mokri | 2001 | 423 | 27.85 | ||||||
Kristianstads SLS | 28.11 | |||||||||
32 | Emil Kildahl Døssing | 2002 | 414 | 28.05 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 29.67 | |||||||||
33 | Thorbjørn Jari Ikkala | 2002 | 410 | 28.14 | ||||||
Frederiksværk Svømmeklub | 28.35 | |||||||||
34 | Daniel Didriksen | 2002 | 407 | 28.20 | ||||||
Frederiksværk Svømmeklub | 27.86 | |||||||||
35 | Oliver Bak Jensen | 2002 | 397 | 28.44 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 30.73 | |||||||||
36 | Luis Velasquez | 2001 | 392 | 28.57 | ||||||
Esbjerg Svømmeklub | 29.01 | |||||||||
37 | Mathias Jelshøj | 2001 | 387 | 28.69 | ||||||
Herlev Svømning | 28.83 | |||||||||
38 | Lucas Hoffmann | 2000 | 378 | 28.90 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 28.40 | |||||||||
39 | Mathias Riff Alexandersen | 2001 | 369 | 29.14 | ||||||
Birkerød Svømmeklub | 29.17 | |||||||||
40 | Oliver Pavkovic | 2001 | 356 | 29.50 | ||||||
Kristianstads SLS | 29.69 | |||||||||
41 | Joel Johnsson | 2000 | 355 | 29.51 | ||||||
Kristianstads SLS | 28.57 | |||||||||
42 | Adrian Roed Schøning | 2000 | 346 | 29.78 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 28.66 | |||||||||
43 | Harry Petersson | 2002 | 321 | 30.53 | ||||||
Kristianstads SLS | 29.56 | |||||||||
- | Jonathan Resting Krontoft | 2002 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Frederiksværk Svømmeklub | 36.65 | |||||||||
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1999 |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Isak Eliasson | 1996 | 733 | 23.19 | ||||||
Spårvägens Simförening | 22.85 | |||||||||
2 | Christoffer Carlsen | 1992 | 689 | 23.67 | ||||||
Helsingborgs Simsällskap | 22.64 | |||||||||
3 | Oliver Jacobsen | 1997 | 630 | 24.38 | ||||||
Hvidovre Svømme Klub | 23.79 | |||||||||
4 | Christian Holm Jørgensen | 1999 | 583 | 25.03 | ||||||
Esbjerg Svømmeklub | 24.33 | |||||||||
5 | Erik Kähr | 1995 | 582 | 25.04 | ||||||
Helsingborgs Simsällskap | 24.16 | |||||||||
6 | Simon Vingolf Larsen | 1998 | 576 | 25.13 | ||||||
Esbjerg Svømmeklub | 23.87 | |||||||||
7 | Oskar Johansson | 1993 | 567 | 25.25 | ||||||
Kungsbacka Simsällskap | 25.38 | |||||||||
8 | Anton Johansson | 1996 | 556 | 25.42 | ||||||
Kungsbacka Simsällskap | 25.54 | |||||||||
9 | Jesper Olsson | 1998 | 508 | 26.20 | ||||||
Simklubben Poseidon | 25.64 | |||||||||
10 | Felix Burmester | 1999 | 467 | 26.94 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 25.94 | |||||||||
11 | Sebastian Bergenzaun | 1991 | 432 | 27.65 | ||||||
Simklubben Poseidon | 26.12 | |||||||||
12 | Oliver U. Christiansen | 1999 | 416 | 27.99 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 27.66 | |||||||||
13 | Yannick Opätz | 1999 | 391 | 28.58 | ||||||
Sg Neukölln E.v. Berlin | 26.45 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:26 |