Results for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lørdag2
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hillerød Langbane Cup / DOM-L | Udskriftsdato | 16 juni 2018 | |||
Stævne by | Hillerød | Udskriftstidspunkt | 12:50 | |||
Arrangør | Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 15 juni 2018 |
Løb 13, 4X100m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2018 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | Opnået | Status | ||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Herlev Piger | 2004 | 279 | 5:54.22 | ||||||
Herlev Svømning | 5:20.42 | |||||||||
Asta Lund | 2006 | 44.33 | 1:31.85 | 1:31.85 | ||||||
Ellen Simoni Alfast | 2006 | 47.08 | 1:40.96 | 3:12.81 | ||||||
Kaja Waag Kallesøe | 2005 | 39.21 | 1:26.41 | 4:39.22 | ||||||
Andrea Kiefer-Hansen | 2006 | 35.72 | 1:15.00 | 5:54.22 | ||||||
Løb 13, 4X100m Medley Damer, Finaler Årg. 2001-2003 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | Opnået | Status | ||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Helsingør Damer | 2001 | 508 | 4:50.17 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 4:36.93 | |||||||||
Johanna Juul Bay-Smidt | 2002 | 40.09 | 1:22.59 | 1:22.59 | ||||||
Sofie Villum Færch | 2002 | 36.51 | 1:17.89 | 2:40.48 | ||||||
Mathilde Menck Nielsen | 2002 | 31.26 | 1:08.84 | 3:49.32 | ||||||
Freja Stenbækgård | 2003 | 28.98 | 1:00.85 | 4:50.17 | ||||||
2 | Hils Dame 1 | 2002 | 363 | 5:24.57 | ||||||
Hillerød Svømmeklub | 5:07.77 | |||||||||
Josephine Gribsvad | 2003 | 40.40 | 1:24.81 | 1:24.81 | ||||||
Ida Zeiler Terkildsen | 2004 | 45.20 | 1:35.14 | 2:59.95 | ||||||
Mathilde Emilie K. Larsen | 2002 | 36.13 | 1:20.31 | 4:20.26 | ||||||
Ulrikke Veje | 2002 | 30.18 | 1:04.31 | 5:24.57 | ||||||
3 | Hils Damer 2 | 2002 | 338 | 5:32.28 | ||||||
Hillerød Svømmeklub | 5:42.00 | |||||||||
Annika Toft Rasmussen | 2004 | 41.53 | 1:26.34 | 1:26.34 | ||||||
Caroline Henning | 2005 | 43.80 | 1:35.65 | 3:01.99 | ||||||
Silje Lyse Legaard | 2006 | 38.73 | 1:26.67 | 4:28.66 | ||||||
Johanne Baes Aaholst | 2004 | 30.33 | 1:03.62 | 5:32.28 | ||||||
Løb 13, 4X100m Medley Damer, Finaler Årg. 1930-2000 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | 100m | Opnået | Status | ||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Lyngby Piger | 1998 | 655 | 4:26.53 | ||||||
Lyngby Svømmeklub | 4:23.00 | |||||||||
Anna Brandt Nielsen | 1998 | 32.22 | 1:06.99 | 1:06.99 | ||||||
Emma Bjørnholdt | 2000 | 35.14 | 1:14.25 | 2:21.24 | ||||||
Jessica Yu Mortensen | 2000 | 30.66 | 1:04.72 | 3:25.96 | ||||||
Klara Reeh | 1999 | 29.05 | 1:00.57 | 4:26.53 | ||||||
2 | Helsingør Damer 2 | 1999 | 478 | 4:56.10 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | 4:39.02 | |||||||||
Mia Wennecke | 1999 | 37.87 | 1:18.81 | 1:18.81 | ||||||
Mia Mørk Kuramoto | 2003 | 37.60 | 1:19.62 | 2:38.43 | ||||||
Pil Sylvander | 2003 | 33.67 | 1:13.50 | 3:51.93 | ||||||
Fiona Burmester | 2003 | 30.65 | 1:04.17 | 4:56.10 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:50 |