Resultater for Speedo Carnival
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 14:02 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Linnea Heikkilä | 2008 | Simmis Grani | 47.03 | ||||||
2 | Laura Lehtoila | 2008 | ORCA Helsinki | 49.71 | ||||||
3 | Lotta Jokinen | 2009 | Simmis Wanda | 53.21 | ||||||
4 | Mikaela Heiman | 2008 | Simmis Wanda | 54.08 | ||||||
5 | Veera Mustonen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 54.85 | ||||||
- | Helmi Kittelä | 2008 | Riihimäen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | Cetus Espoo | 36.50 | ||||||
2 | Anna Salo | 2007 | Cetus Espoo | 37.43 | ||||||
3 | Iina Ekholm | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 40.03 | ||||||
4 | Emilyn Alexandra Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 40.64 | ||||||
5 | Dominika Stalinskaja | 2007 | Cetus Espoo | 41.16 | ||||||
6 | Ellen Lindell | 2007 | Cetus Espoo | 42.26 | ||||||
7 | Matilda Leppänen | 2007 | Cetus Espoo | 42.35 | ||||||
8 | Iida Tawast | 2007 | Simmis Grani | 43.37 | ||||||
9 | Anja Miao | 2007 | Cetus Espoo | 46.81 | ||||||
10 | Linn Nickels | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 52.31 | ||||||
11 | Alexandra Munsterhjelm | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 56.41 | ||||||
12 | Emilia Puustinen | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 59.07 | ||||||
13 | Saaga Tuominen | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:03.37 | ||||||
14 | Naomi Hillers | 2007 | Helsingfors Simsällskap | 1:04.13 | ||||||
15 | Aino Nokikuru | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:06.01 | ||||||
16 | Vieno Niemi | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 1:09.35 | ||||||
- | Ella Haavisto | 2007 | Gladius Kirkkonummi | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
- | Josefina Vainio | 2007 | Simmis Wanda | DSQ | ||||||
SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 11, 50m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Malin Lindblom | 2006 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 35.44 | ||||||
2 | Maria Karvonen | 2006 | Simmis Wanda | 41.64 | ||||||
3 | Nina Sundberg | 2006 | Octopus Lohja | 43.17 | ||||||
4 | Iris Lahtinen | 2006 | Gladius Kirkkonummi | 46.89 | ||||||
5 | Olesia Leshchuk | 2006 | Cetus Espoo | 50.39 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:02 |