Tulokset Mustekala Uinnit 2017
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
1
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Mustekala Uinnit | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lohja | Tulostusaika | 19:22 | |||
Järjestäjä | Octopus Lohja | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 lokakuu 2017 |
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Viivi Loimusto | 2007 | 144 | 46.49 | ||||||
Salon Uimarit | 46.26 | |||||||||
2 | Taisiya Baindurashvili | 2008 | 130 | 48.10 | ||||||
Uimaseura Helsinki | ||||||||||
3 | Aurora Änäkkälä | 2007 | 102 | 52.08 | ||||||
Salon Uimarit | 49.61 | |||||||||
4 | Serafima Ratner | 2008 | 91 | 54.12 | ||||||
Uimaseura Helsinki | ||||||||||
- | Helmi Kittelä | 2008 | DSQ | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Marja Anna Siimes | 2008 | DSQ | |||||||
Uimaseura Helsinki | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Arina Ksenia Rinkinen | 2005 | 285 | 37.04 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 35.33 | |||||||||
2 | Aino Kuusisto | 2006 | 276 | 37.42 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 36.79 | |||||||||
3 | Bettina Sandelin | 2005 | 193 | 42.15 | ||||||
Rauman Uimaseura | 40.17 | |||||||||
4 | Marina Romanova | 2005 | 143 | 46.57 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 48.76 | |||||||||
5 | Iisa Lavikainen | 2006 | 119 | 49.46 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 52.09 | |||||||||
- | Kiia Metsäkonkola | 2005 | DNS | |||||||
Salon Uimarit | 46.81 | |||||||||
Laji 18, 50m PU T-10, 12, N, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ella-noora Haanpää | 1998 | 531 | 30.09 | ||||||
Rauman Uimaseura | 28.74 | |||||||||
2 | Linda Wallenius | 1999 | 517 | 30.37 | ||||||
Salon Uimarit | 30.06 | |||||||||
3 | Heta Koivuluoma | 1999 | 492 | 30.88 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 29.33 | |||||||||
4 | Emmi Heine | 2002 | 439 | 32.07 | ||||||
Rauman Uimaseura | 30.74 | |||||||||
5 | Sanni Kalliomäki | 2000 | 433 | 32.22 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.36 | |||||||||
6 | Viivi Sorri | 2003 | 404 | 32.97 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 32.01 | |||||||||
7 | Jenni Lehtonen | 2000 | 396 | 33.19 | ||||||
Aurajoen Uinti | 32.23 | |||||||||
8 | Tiia Kuisma | 2003 | 338 | 34.98 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 34.52 | |||||||||
9 | Cinja Åvist | 2003 | 335 | 35.08 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 33.75 | |||||||||
10 | Sini Heikkilä | 2003 | 324 | 35.47 | ||||||
Salon Uimarit | 36.53 | |||||||||
11 | Sonja Salmimies | 2004 | 320 | 35.63 | ||||||
Nurmijärven Uinti | 35.11 | |||||||||
12 | Vlada Guljajeva | 2004 | 318 | 35.71 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 35.38 | |||||||||
13 | Ada Salokannel | 2002 | 296 | 36.58 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
14 | Jasmin Kumpulainen | 1998 | 267 | 37.86 | ||||||
Octopus Lohja | 37.26 | |||||||||
15 | Veera Partamies | 2000 | 249 | 38.73 | ||||||
Octopus Lohja | 37.67 | |||||||||
16 | Helmi Romppanen | 2004 | 226 | 39.99 | ||||||
Riihimäen Uimaseura | 40.34 | |||||||||
17 | Erika Korpela | 2003 | 163 | 44.56 | ||||||
Salon Uimarit | 44.36 | |||||||||
18 | Vilma Saarinen | 2004 | 104 | 51.82 | ||||||
Octopus Lohja | 49.97 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja | Tulostusaika | 19:22 |