Tulokset Grand Prix 25
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Grand Prix 25 m |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
17:24 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
|
739 |
1:07.16 |
2:20.50 |
3:41.54 |
|
4:46.86 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
|
687 |
1:07.99 |
2:24.06 |
3:47.82 |
|
4:53.95 |
|
|
Cetus Espoo |
5:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
|
644 |
1:11.12 |
2:31.53 |
3:53.87 |
|
5:00.42 |
|
|
Lahden Uimaseura |
4:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mila Manner |
2001 |
|
630 |
1:10.34 |
2:27.58 |
3:55.35 |
|
5:02.55 |
|
|
Uinti Tampere |
5:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Raakel Bärlund |
2001 |
|
628 |
1:07.61 |
2:26.04 |
3:53.12 |
|
5:02.97 |
|
|
Lahden Uimaseura |
4:58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Helene Hirvonen |
2001 |
|
625 |
1:11.10 |
2:29.33 |
3:56.01 |
|
5:03.40 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:09.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Minja Lukkari |
2003 |
|
586 |
1:12.92 |
2:33.97 |
4:00.45 |
|
5:10.02 |
|
|
Oulun Uinti 1906 |
5:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Ida Slöör |
2001 |
|
576 |
1:12.34 |
2:30.48 |
4:00.88 |
|
5:11.72 |
|
|
Cetus Espoo |
5:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
17:24 |
|