Resultat för Distancestævne
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
10:12 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 1918-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lærke Blond |
2003 |
VAT Copenhagen |
|
1:27.42 |
3:05.64 |
4:44.97 |
|
6:11.56 |
|
2 |
Petrine Nielson |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:37.47 |
3:30.87 |
5:32.17 |
|
7:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Freja Søndergaard |
2004 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
1:27.55 |
2:58.48 |
3:46.63 |
|
6:00.29 |
|
2 |
Liv Salhauge |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:29.46 |
3:02.35 |
4:52.73 |
|
6:14.58 |
|
3 |
Anna Leopold Brandt |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:27.33 |
3:01.45 |
4:56.87 |
|
6:25.39 |
|
4 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:32.18 |
3:06.64 |
4:57.69 |
|
6:27.09 |
|
5 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:36.18 |
3:12.52 |
5:04.88 |
|
6:39.80 |
|
6 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:44.62 |
3:27.23 |
5:22.07 |
|
6:55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 400m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:33.86 |
3:06.48 |
5:08.84 |
|
6:35.42 |
|
2 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:28.44 |
3:11.03 |
5:09.49 |
|
6:43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
10:12 |
|
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
10:28 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Løb 2, 400m Medley Herrer, Finaler Årg. 2005-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:19.77 |
2:52.69 |
4:34.63 |
|
5:52.31 |
|
2 |
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:28.71 |
3:03.92 |
5:03.99 |
|
6:28.14 |
|
3 |
Oscar Vinge-Maigaard |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:40.08 |
3:28.75 |
5:19.06 |
|
6:51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
10:28 |
|
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
10:54 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Caroline Veggerby |
2003 |
VAT Copenhagen |
|
1:09.47 |
2:25.10 |
3:41.89 |
4:59.32 |
10:04.24 |
|
|
|
|
|
|
6:17.24 |
7:34.43 |
8:51.69 |
|
|
|
2 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:11.14 |
2:26.44 |
3:42.00 |
4:57.15 |
10:04.29 |
|
|
|
|
|
|
6:13.99 |
7:31.43 |
8:48.49 |
|
|
|
3 |
Ida Rishøj |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:12.53 |
2:29.68 |
3:46.38 |
5:03.49 |
10:09.47 |
|
|
|
|
|
|
6:20.02 |
7:37.13 |
8:53.72 |
|
|
|
4 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
VAT Copenhagen |
|
1:10.19 |
2:27.64 |
3:47.70 |
5:08.21 |
10:33.33 |
|
|
|
|
|
|
6:29.81 |
7:52.23 |
9:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liva Stjernholm |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:10.42 |
2:26.52 |
3:41.87 |
4:57.17 |
9:53.89 |
|
|
|
|
|
|
6:11.67 |
7:27.03 |
8:41.97 |
|
|
|
2 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
VAT Copenhagen |
|
1:17.54 |
2:43.15 |
4:09.34 |
5:35.98 |
11:16.76 |
|
|
|
|
|
|
7:01.98 |
8:28.14 |
9:53.64 |
|
|
|
3 |
Laura Thomadsen |
2004 |
VAT Copenhagen |
|
1:22.38 |
2:52.29 |
4:23.38 |
5:56.29 |
11:54.97 |
|
|
|
|
|
|
7:27.40 |
8:59.99 |
10:30.33 |
|
|
|
4 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:24.28 |
2:55.12 |
4:26.84 |
5:58.43 |
11:55.27 |
|
|
|
|
|
|
7:28.20 |
8:59.65 |
10:29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 3, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:21.34 |
2:50.11 |
4:20.23 |
5:48.89 |
11:32.86 |
|
|
|
|
|
|
7:17.48 |
8:45.29 |
10:11.90 |
|
|
|
2 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:23.92 |
2:58.20 |
4:33.05 |
6:08.79 |
12:28.88 |
|
|
|
|
|
|
7:45.42 |
9:21.18 |
10:57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
10:54 |
|
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
11:50 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1918-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alexander Rendlev |
2001 |
VAT Copenhagen |
|
1:03.93 |
2:12.20 |
3:21.32 |
4:30.80 |
17:39.63 |
|
|
|
|
|
|
5:40.63 |
6:50.72 |
8:00.96 |
9:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
10:23.99 |
11:36.37 |
12:48.89 |
14:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
15:14.38 |
16:27.78 |
|
|
|
|
2 |
Nicolai Wium |
1991 |
Køge Svømmeklub |
|
1:14.48 |
2:37.45 |
4:01.71 |
5:27.41 |
21:02.01 |
|
|
|
|
|
|
6:52.68 |
8:17.75 |
9:43.75 |
11:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
12:34.08 |
13:59.69 |
15:24.68 |
16:50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
18:16.09 |
19:40.96 |
|
|
|
|
3 |
Marcus Munkholm |
2001 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:14.51 |
2:36.90 |
4:01.94 |
5:28.76 |
21:22.60 |
|
|
|
|
|
|
6:56.10 |
8:24.54 |
9:51.76 |
11:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
12:44.73 |
14:11.55 |
15:38.42 |
17:05.02 |
|
|
|
|
|
|
|
18:31.27 |
19:57.59 |
|
|
|
|
4 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:26.42 |
3:00.97 |
4:36.12 |
6:12.51 |
23:17.31 |
|
|
|
|
|
|
7:50.42 |
9:26.01 |
11:01.00 |
12:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
14:09.27 |
15:43.02 |
17:16.67 |
18:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
20:22.44 |
21:54.98 |
|
|
|
|
5 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:21.75 |
2:54.29 |
4:30.26 |
6:08.04 |
23:35.72 |
|
|
|
|
|
|
7:45.68 |
9:21.94 |
10:59.13 |
12:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
14:10.02 |
15:45.27 |
17:20.68 |
18:55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
20:29.72 |
22:04.76 |
|
|
|
|
6 |
William Jensen |
2002 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:31.04 |
3:14.02 |
4:59.66 |
6:45.90 |
26:12.07 |
|
|
|
|
|
|
8:31.44 |
10:18.09 |
12:03.98 |
13:49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
15:36.29 |
17:21.82 |
19:08.28 |
20:55.17 |
|
|
|
|
|
|
|
22:41.76 |
24:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:06.73 |
2:18.62 |
3:31.38 |
4:45.23 |
18:19.40 |
|
|
|
|
|
|
5:59.80 |
7:14.22 |
8:28.96 |
9:44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
10:59.10 |
12:13.88 |
13:28.82 |
14:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
15:56.53 |
17:10.09 |
|
|
|
|
2 |
Magnus Juul Hansen |
2003 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
1:10.15 |
2:29.48 |
3:49.37 |
5:08.89 |
19:33.10 |
|
|
|
|
|
|
6:29.43 |
7:48.74 |
9:08.18 |
10:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
11:44.73 |
13:03.79 |
14:22.29 |
15:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
16:59.52 |
18:18.04 |
|
|
|
|
3 |
Malte Hjalholt |
2003 |
VAT Copenhagen |
|
1:14.99 |
2:37.70 |
4:00.95 |
5:25.41 |
20:37.61 |
|
|
|
|
|
|
6:48.64 |
8:13.61 |
9:35.66 |
11:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
12:23.44 |
13:47.06 |
15:09.30 |
16:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
17:58.60 |
19:21.52 |
|
|
|
|
4 |
Jeppe Kjær |
2004 |
VAT Copenhagen |
|
1:15.14 |
2:39.75 |
4:06.41 |
5:33.85 |
20:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
7:45.07 |
9:56.25 |
11:24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
12:49.52 |
14:14.32 |
15:37.93 |
17:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
18:22.27 |
19:42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:13.20 |
2:34.70 |
3:57.73 |
5:21.04 |
20:34.94 |
|
|
|
|
|
|
6:45.86 |
8:10.13 |
9:34.82 |
10:59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
12:23.74 |
13:47.47 |
15:09.99 |
16:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
17:54.38 |
19:17.32 |
|
|
|
|
2 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
1:18.68 |
2:42.91 |
4:07.83 |
5:33.34 |
21:08.30 |
|
|
|
|
|
|
6:58.11 |
8:22.69 |
9:47.48 |
11:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
12:36.51 |
14:02.01 |
15:27.72 |
16:54.35 |
|
|
|
|
|
|
|
18:20.09 |
19:45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
11:50 |
|
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:16 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1918-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maya Nykjær |
2001 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
1:13.70 |
2:34.89 |
3:56.04 |
|
5:16.64 |
|
2 |
Freja Petersen |
2000 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
1:14.47 |
2:38.03 |
4:04.66 |
|
5:29.97 |
|
3 |
Silje Juhl Nielsen |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
|
1:20.71 |
2:50.60 |
4:19.77 |
|
5:46.37 |
|
4 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
Solrød Svømmeklub |
|
1:23.01 |
2:52.66 |
4:23.14 |
|
5:50.51 |
|
5 |
Petrine Nielson |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:26.57 |
3:03.22 |
4:39.09 |
|
6:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
|
Løb 5, 400m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
1:19.79 |
2:44.68 |
4:10.95 |
|
5:37.23 |
|
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:26.89 |
3:03.42 |
4:44.08 |
|
6:20.60 |
|
3 |
Hanna Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:31.90 |
3:11.78 |
4:51.45 |
|
6:26.91 |
|
4 |
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:38.80 |
3:26.57 |
5:14.98 |
|
6:58.25 |
|
5 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:39.62 |
3:29.68 |
5:19.63 |
|
7:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
12:16 |
|
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:24 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1918-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:20.99 |
2:52.03 |
4:24.94 |
|
5:52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:23.11 |
2:51.43 |
4:21.80 |
|
5:48.25 |
|
2 |
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:23.38 |
2:55.98 |
4:28.48 |
|
5:54.39 |
|
3 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:21.82 |
2:53.74 |
4:27.08 |
|
5:54.46 |
|
4 |
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:26.15 |
3:02.18 |
4:36.52 |
|
6:09.92 |
|
5 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
|
1:23.77 |
3:00.32 |
4:38.23 |
|
6:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
12:24 |
|
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:27 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1918-2003 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lærke Blond |
2003 |
VAT Copenhagen |
|
38.70 |
1:26.92 |
2:20.72 |
|
3:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 7, 200m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2004-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Liv Salhauge |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
41.39 |
1:31.86 |
2:24.67 |
|
3:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
12:27 |
|
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Distancestævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
12:30 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
33.18 |
1:12.10 |
1:53.53 |
|
2:36.09 |
|
2 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
40.49 |
1:29.01 |
2:19.36 |
|
3:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 200m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2005-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
40.75 |
1:30.40 |
2:22.65 |
|
3:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
19 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
12:30 |
|