Resultater for Forever Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 11:46 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 |
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Antony Tran | 2009 | 112 | 54.69 | ||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
- | Mark Kellinsalmi | 2007 | DSQ | |||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Roope Käär | 2007 | DSQ | |||||||
Raision Urheilijat | 1:06.53 | |||||||||
SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juho Törmä | 2005 | 201 | 45.09 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 45.52 | |||||||||
2 | Jani Ekman | 2006 | 174 | 47.30 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 46.77 | |||||||||
3 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | 163 | 48.29 | ||||||
Stadin Delfiinit | 47.53 | |||||||||
4 | Lauri Aho | 2006 | 162 | 48.37 | ||||||
Raision Urheilijat | 47.76 | |||||||||
5 | Ilmari Partanen | 2006 | 138 | 51.04 | ||||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 58.83 | |||||||||
6 | Niilo Aleksi Olavi Haverinen | 2005 | 127 | 52.53 | ||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Veeti Inkilä | 2006 | 115 | 54.24 | ||||||
Cetus Espoo | 55.13 | |||||||||
8 | Artem Haikara | 2005 | 107 | 55.48 | ||||||
Cetus Espoo | 58.70 | |||||||||
9 | Jonah Kuronen | 2005 | 104 | 56.01 | ||||||
Stadin Delfiinit | 55.90 | |||||||||
10 | Maddox Pilli | 2005 | 104 | 56.10 | ||||||
Stadin Delfiinit | 55.61 | |||||||||
11 | Johannes Kauppinen | 2005 | 102 | 56.47 | ||||||
Haminan Uimaseura | 59.78 | |||||||||
12 | Mikael Rasinmäki | 2006 | 93 | 58.14 | ||||||
Cetus Espoo | 59.30 | |||||||||
13 | Toni Muurman | 2005 | 93 | 58.24 | ||||||
Haminan Uimaseura | 59.73 | |||||||||
14 | Ville Suojasto | 2006 | 92 | 58.33 | ||||||
Raision Urheilijat | 55.66 | |||||||||
- | Axu Ali Ahmad | 2006 | DSQ | |||||||
Vanders | 56.64 | |||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
- | Daniel Guzhov | 2006 | DSQ | |||||||
Vanders | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Antti Oinonen | 2003 | 394 | 36.01 | ||||||
Uinti Imatra | 35.83 | |||||||||
2 | Kirill Antipov | 2003 | 319 | 38.65 | ||||||
Uimaseura Helsinki | 39.82 | |||||||||
3 | Lauri Tolvanen | 2003 | 318 | 38.67 | ||||||
Haminan Uimaseura | 39.13 | |||||||||
4 | Elias Kallonen | 2003 | 231 | 43.00 | ||||||
Vanders | 41.74 | |||||||||
5 | Masih Tantula | 2004 | 228 | 43.19 | ||||||
Simmis Grani | 44.98 | |||||||||
6 | Aaro Tenhu | 2004 | 194 | 45.59 | ||||||
Lahden Kaleva | 48.88 | |||||||||
7 | Kaius Kulmala | 2004 | 185 | 46.36 | ||||||
Simmis Grani | 46.39 | |||||||||
8 | Anton Petrov | 2004 | 182 | 46.55 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 47.34 | |||||||||
9 | Verneri Hauska | 2003 | 181 | 46.66 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 47.63 | |||||||||
10 | Lauri Karhu | 2003 | 171 | 47.54 | ||||||
Vanders | 48.05 | |||||||||
11 | Lauri Cederberg | 2003 | 149 | 49.76 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 49.54 | |||||||||
12 | Paulus Sarre | 2004 | 136 | 51.32 | ||||||
Helsingin Uimarit | 51.81 | |||||||||
13 | Nuutti Laitinen | 2004 | 132 | 51.87 | ||||||
Cetus Espoo | 54.19 | |||||||||
14 | Aleksei Karhi | 2003 | 131 | 51.91 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 54.36 | |||||||||
15 | Samuel Söderholm | 2004 | 131 | 51.97 | ||||||
Raision Urheilijat | 54.64 | |||||||||
- | Jaakko Nyholm | 2003 | DSQ | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 48.27 | |||||||||
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen | ||||||||||
- | Oskari Toivonen | 2004 | DSQ | |||||||
Vanders | 49.06 | |||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niilo Olander | 2001 | 473 | 33.89 | ||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 33.47 | |||||||||
2 | Matias Hjelm | 2002 | 472 | 33.91 | ||||||
Vanders | 32.93 | |||||||||
3 | Aarne Myllynen | 2002 | 294 | 39.69 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 39.06 | |||||||||
4 | Muhammed Tantula | 2002 | 277 | 40.49 | ||||||
Simmis Grani | 41.83 | |||||||||
5 | Aleksanteri Nord | 2002 | 275 | 40.59 | ||||||
Vanders | 41.01 | |||||||||
6 | Akseli Korhonen | 2001 | 252 | 41.79 | ||||||
Haminan Uimaseura | 41.57 | |||||||||
7 | Sampo Peltola | 2002 | 244 | 42.25 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 46.08 | |||||||||
8 | Eetu Häkkinen | 2001 | 236 | 42.74 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 41.64 | |||||||||
9 | Elias Rajala | 2002 | 199 | 45.19 | ||||||
Vanders | 45.52 | |||||||||
Laji 4, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tuukka Myller | 1994 | 584 | 31.59 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 31.30 | |||||||||
2 | Henri Koski | 2000 | 511 | 33.03 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 33.26 | |||||||||
3 | Sasa Seppälä | 1998 | 500 | 33.28 | ||||||
Haminan Uimaseura | 32.77 | |||||||||
4 | Oskari Ovaskainen | 2000 | 418 | 35.32 | ||||||
Porin Uimaseura | 34.77 | |||||||||
5 | Santeri Lamminpää | 1998 | 239 | 42.53 | ||||||
Octopus Lohja | 41.79 | |||||||||
- | Matias Blomfelt | 2000 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | 36.47 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 11:46 |