Tulokset Forever Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 16:53 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 |
Laji 16, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Eetu Autio | 2007 | 182 | 42.42 | ||||||
Uimaseura Aquila | 42.10 | |||||||||
2 | Iivari Sippola | 2007 | 74 | 57.22 | ||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Otto Harju | 2008 | 48 | 1:05.94 | ||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Justus Lipiäinen | 2009 | 34 | 1:13.70 | ||||||
Vanders | ||||||||||
- | Roni Krupski | 2008 | DNS | |||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 16, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Juho Törmä | 2005 | 215 | 40.10 | ||||||
Pihlava Työväen Urheilijat | 40.17 | |||||||||
2 | Veikko Kauhanen | 2005 | 190 | 41.81 | ||||||
Simmis Grani | 39.91 | |||||||||
3 | Georgi Biatetc | 2005 | 188 | 41.96 | ||||||
Uimaseura Aquila | 44.99 | |||||||||
4 | Vladimir Tsvetkov | 2006 | 127 | 47.75 | ||||||
Hyvinkään Uimaseura | 53.77 | |||||||||
5 | Topias Muhonen | 2006 | 127 | 47.76 | ||||||
Octopus Lohja | 46.50 | |||||||||
6 | Daniel Guzhov | 2006 | 113 | 49.64 | ||||||
Vanders | 51.47 | |||||||||
7 | Artem Haikara | 2005 | 113 | 49.72 | ||||||
Cetus Espoo | 59.08 | |||||||||
8 | Joonatan Lipiäinen | 2005 | 106 | 50.70 | ||||||
Vanders | 48.50 | |||||||||
9 | Mikael Rasinmäki | 2006 | 85 | 54.61 | ||||||
Cetus Espoo | 53.60 | |||||||||
10 | Veeti Inkilä | 2006 | 57 | 1:02.36 | ||||||
Cetus Espoo | 56.06 | |||||||||
Laji 16, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aki Hakkarainen | 2003 | 352 | 34.04 | ||||||
Simmis Wanda | 32.95 | |||||||||
2 | Topi Immonen | 2003 | 217 | 39.98 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | 39.67 | |||||||||
3 | Aaro Tenhu | 2004 | 167 | 43.63 | ||||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
4 | Joona Saarnio | 2004 | 142 | 45.99 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 45.19 | |||||||||
5 | Ilmari Laitala | 2003 | 71 | 57.81 | ||||||
Cetus Espoo | 54.93 | |||||||||
Laji 16, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Perttu Somero | 2001 | 419 | 32.11 | ||||||
Lahden Kaleva | 31.83 | |||||||||
2 | Kasper Envalds | 2001 | 393 | 32.80 | ||||||
Vanders | 32.68 | |||||||||
3 | Aatu Harju | 2002 | 360 | 33.78 | ||||||
Vanders | 33.48 | |||||||||
4 | Lukas Vahtera | 2001 | 339 | 34.45 | ||||||
Simmis Wanda | 34.09 | |||||||||
5 | Mio Munsterhjelm | 2002 | 267 | 37.30 | ||||||
Simmis Grani | 39.44 | |||||||||
6 | Daniel Ruotsi | 2002 | 236 | 38.86 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 38.66 | |||||||||
7 | Kasper Laapio | 2002 | 189 | 41.89 | ||||||
Uinti Imatra | 41.20 | |||||||||
8 | Justus Riikonen | 2001 | 163 | 43.98 | ||||||
Uinti Imatra | 42.39 | |||||||||
9 | Henrik Purokoski | 2002 | 155 | 44.69 | ||||||
Cetus Espoo | 44.83 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 08 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 16:53 |