Resultater for Jätkänkynttiläuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 12:48 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2016 |
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karina Sverchkova | 2004 | APATITY | 36.13 | 1:19.21 | |||||
2 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 40.04 | 1:25.56 | |||||
3 | Noora Aikio | 2004 | Kemin Uimaseura | 38.81 | 1:25.72 | |||||
4 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 40.39 | 1:28.62 | |||||
5 | Emilia Juutilainen | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 41.56 | 1:31.16 | |||||
6 | Janina Paakkolanvaara | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 45.28 | 1:37.32 | |||||
7 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 42.12 | 1:37.68 | |||||
8 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 44.63 | 1:39.96 | |||||
9 | Julia Minttu-maria Tiensuu | 2005 | Kemin Uimaseura | 44.45 | 1:40.40 | |||||
10 | Eveliina Vakkuri | 2005 | Kemin Työväen Uimarit | 49.80 | 1:47.94 | |||||
11 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 48.59 | 1:51.87 | |||||
12 | Pinja Junttari | 2006 | Kemin Työväen Uimarit | 52.73 | 1:52.07 | |||||
13 | Saga Tuisku | 2005 | Kemin Työväen Uimarit | 51.22 | 1:53.69 | |||||
- | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | DNF | ||||||
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Emma Laatikainen | 2003 | Swimming Club Vuokatti | 38.55 | 1:21.48 | |||||
2 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 38.88 | 1:27.30 | |||||
3 | Liina Rajaniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 39.49 | 1:27.41 | |||||
4 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 42.43 | 1:30.40 | |||||
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 35.22 | 1:17.32 | |||||
2 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.68 | 1:21.92 | |||||
3 | Senni Keisu | 2001 | Oulun Lohet | 36.15 | 1:25.18 | |||||
4 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 40.69 | 1:30.14 | |||||
Laji 11, 100m PU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Riikka Korpi | 1998 | Oulun Lohet | 35.74 | 1:18.40 | |||||
2 | Milla Henriksson | 1999 | Oulun Lohet | 37.10 | 1:26.19 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 12:48 |