Results for Jätkänkynttiläuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkänkynttiläuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:17 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karina Sverchkova |
2004 |
APATITY |
|
35.59 |
1:20.52 |
2:12.22 |
|
2:49.96 |
|
2 |
Noora Aikio |
2004 |
Kemin Uimaseura |
|
38.88 |
1:25.19 |
2:22.53 |
|
3:03.41 |
|
3 |
Julia Minttu-maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
45.01 |
1:33.66 |
2:28.10 |
|
3:08.71 |
|
4 |
Maiju Huttunen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
39.89 |
1:28.65 |
2:28.98 |
|
3:09.18 |
|
5 |
Lidia Evans |
2005 |
Swimming Club Vuokatti |
|
47.36 |
1:36.74 |
2:33.02 |
|
3:17.11 |
|
6 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
49.72 |
1:45.45 |
2:43.60 |
|
3:30.11 |
|
7 |
Saana Lauhava |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
47.54 |
1:43.00 |
2:47.11 |
|
3:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Chernyatina |
2002 |
KARELIA |
|
33.11 |
1:13.77 |
2:00.09 |
|
2:37.26 |
|
2 |
Kseniia Kazachkova |
2002 |
Kovdor |
|
34.28 |
1:15.65 |
2:03.29 |
|
2:39.88 |
|
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.36 |
1:19.72 |
2:07.37 |
|
2:45.59 |
|
4 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
38.81 |
1:28.98 |
2:20.76 |
|
2:59.25 |
|
5 |
Anna Aleksanova |
2003 |
APATITY |
|
40.22 |
1:29.73 |
2:24.00 |
|
3:06.29 |
|
6 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
40.83 |
1:29.24 |
2:25.79 |
|
3:06.52 |
|
7 |
Ida Karjalainen |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.84 |
1:32.46 |
2:33.42 |
|
3:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Pulkkinen |
2000 |
Oulun Lohet |
|
32.69 |
1:14.10 |
2:01.46 |
|
2:37.71 |
|
2 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.65 |
1:18.26 |
2:11.11 |
|
2:48.97 |
|
3 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.86 |
1:25.34 |
2:18.29 |
|
2:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riikka Korpi |
1998 |
Oulun Lohet |
|
35.92 |
1:18.60 |
2:04.15 |
|
2:40.21 |
|
2 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
33.71 |
1:16.24 |
2:04.17 |
|
2:42.45 |
|
3 |
Milla Henriksson |
1999 |
Oulun Lohet |
|
37.86 |
1:20.77 |
2:14.82 |
|
2:56.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:17 |
|